Back to Question Center
0

2017 's En Sıcak SEO Trendleri: Semalt'tan Insight

1 answers:

2017 m. Arama variklis optimizuos ežiuoklės artimiausiu metu. Be to, "Google" nustato, kad "Google" algoritmai yra labai patvarūs. Kreipkitės, norėdami gauti daugiau informacijos apie savo svetainės lankytojus, ieškodami SEO. Aynı zamanda, anahtar kelime doldurma gibi eski taktikler cezalandırmaya neden olan siyah şapka araçları olarak kabul edildi - referenzen einholen formulary.

Semalt Skaitmeninės paslaugos ", skirtos Nikai Chaykovskiui, kuria interneto svetainių kūrimas yra internetinė svetainė, kuria naudojasi" SEO fikirleri verir. "

1. Mobil Üzerinde Devamlı Bir Vurguyu Bekleyin

"Google'da mobilųjį svetainę" YouTube ". Sūnus yirmi yılda, cep telefonları yavaş yavaş İnternet tarama masaüstleri yerini alıyor. "Google", 2015 m. "Google" tinklalapio "Google" tinklalapių tinklalapyje leidžiančios nukopijuoti bet kokius paieškos kriterijus. "Buna ekolarak", mobilusis internetinis tinklalapis, kuriame rasite daug svetainių, kuriuose rasite daugybę svetainių. "Google", mobilus žiniatinklio svetaines turėsite prisijungti prie "Google" tinklalapio. Nepamirškite, kad interneto svetainės naršyklės sukūrė mobilųjį telefoną, kad būtų galima optimizuoti svetainių lankomumą ir meno kūrinius. "Mobilizavimas", "Interneto svetainių kūrėjai", "Siza", "Kojakarta" .

2. Daha Fazla Sitenin Hızlandırılmış Mobil Sayfaları (AMP'ler) Almasını Bekleyin

"2015'ten bu yana", "AMP'ler" mobilusis turinys, skirtas internetui, padės optimizuoti konusundos tendencijas. "Mobilusis telefonas" gali būti naudojamas kaip "AMP", bet ir "WEB svetainės", skirtos "UEO'ya" vartotojams, kurie gali būti saugomi JAV doleriais.."AMP'ler" 5 "kat" turi "hızlı yüklenir", kuris leidžia naršyti tinklalapius, kuriuose yra 8 kvadratinių dydžių kullanımını .

3. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonunun (UEO) Önemi Yükselir

"Google", vykdydamas keitimąsi žiniatinkliu, kuria naudojasi internetiniai tinklalapiai, taip pat gali būti naudojami tinklalapiuose, kuriuose pateikiama informacija apie interneto svetaines. "Google", "basitlik", "kullanım kolaylığı, gezinme ve specialşilebilirlik gibi faktörlere dayanmaktadır. Bir, svetainė, kullanıcıya arama motorlarında ilk sırada yer alması içi i bir birami tarai deneyimi sağlamalıdır.

4. Sesli Arama Yükseliyor

Sesli arama, aramaları gerçekleştirmek için kullanılan yöntemlerden biri olarak gözlemleniyor. Siri, Cortana ve Google Asistan gibi yazılım, arama sorgularını arama motoruna yerleştirmek için sesli komutlar kullanır. Tinklalapio geliştiricileri, akılyı TV'ler gibi internetu kullanan cihazların yükselişiyle bu yeni alana girmelidir.

5. İçerik şimdi Araştırmaya Niyet Odaklı mı?

SEO, anahtar kelime araştırma hedeflemiştir. Bununla birlikte, Google şimdi arama ağı odaklı. "Google", rinkinys, skirtas daugeliui žmonių, siunčiamų internetu. Hemenas çıkma oranı, etkileşim siresi ve ziyaret edilen sayfalar gibi parametreler, Google'ın arama motoro sonuç sayfalarında (SERP'lerde) daha yüksek sıralamadaki faktörlerden biri olacak.

Sonuç

Dijital bir pzarlamacı olarak, uyanık kalmalı ve değişiklikleri takip etmeye hazır olmalıdır. Bu yıl, çoğu arama motoro tarafından bazı değişiklikler yapılmıştır. "AMP" mobilusis telefonas "SEO'ya dönüşüyor". Bu gailis, geleneksel arama motoru uygulamasını değiştirmek için birkaç eğilim gerçekleştirdi. Yukarıda bahsedilen ipuçlarını takiben, arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmenin getirdiği değişlichler için hazır olabilirsiniz.

November 29, 2017