Back to Question Center
0

Ar turėčiau įsigyti "DoFollow" Atgalinės nuorodos, ar galiu juos kurti savarankiškai?

1 answers:

Žinoma, galite įsigyti "DoFollow" Atgalinės nuorodos į savo dienoraštį. Tuo pačiu metu, jūs taip pat galite sukurti juos savo. Aš turiu galvoje, kad geriau dirbti, kad jie būtų ekologiški jūsų svetainėje ar tinklaraštyje, o ne tiesiog įsigyti "DoFollow" Atgalinės nuorodos. Tiesą sakant, be kokybiškų atgalinių nuorodų rinkinio, tai būtų daugiau nei labai sudėtinga užduotis įvertinti jūsų tinklaraščio įrašą arba tikriausiai bet kokį jūsų svetainės puslapio turinio skylę paieškos sistemose. Nereikia sakyti, kad jei esate naujokas "SEO", turėsite įsigyti "DoFollow" Atgalinės nuorodos arba toliau kovoti su nuorodomis. Norėdamas laimėti šią kovą, aš siūlau patikrinti, ar nėra neišsiskiriančių interneto šaltinių, kad jūsų pagrindinė verslo svetainė arba tinklaraštis galėtų parsisiųsti ekologiškų "DoFollow" Atgalinės nuorodos.

buy dofollow backlinks

Dažniausiai kokybiškos "DoFollow" Atgalinės nuorodos gali padėti jums pakelti savo svetainės paieškos pozicijas, tobulindamos savo domeno valdymą ir "Alexa rank" (tiems, kam domina šis ypatumas) , didinant interneto paieškos srautą, taip pat "AdSense" MUP (mokestis už paspaudimą). Siekiant išsamumo, čia pateikiami keli kiti žodžiai, kurie kartais naudojami norint suteikti atgalinio ryšio apibrėžimą: gaunamą nuorodą (inlink), citatą, galimą "rekomendaciją" arba "Google" didelį reitingą, nurodantį didelę vertę svetainę, todėl verta reklamuoti paieškos rezultatų viršuje. Tiesiog todėl, kad tos svetainės su daugybe atgalinių nuorodų tikriausiai teikia daugiau naudos aktyviems tiesioginiams nariams, taip pat turi būti labiau palankios dėl greito indeksavimo ieškant nuskaitymo robotais.

Taigi, pagaliau galime grįžti į tašką - nes mes nusprendėme nepirkti "DoFollow" Atgalinės nuorodos ir tiesiog pagaminti keletą puikių aukštos kokybės patys. Kaip? Žinoma, organinių "DoFollow" grįžtamieji ryšiai nėra paprastas uždavinys, bet iš tikrųjų užduotis gali lengvai tapti torto dalimi, nes žinote, kad lynai. Štai kodėl aš ketinu parodyti keletą gudrybių, norėdamas gauti aukštos kokybės "DoFollow" grįžtamąją nuorodą nemokėdamas cento už tai! Čia jie yra:

  • Prieš ką nors dar aš rekomenduoju apsilankyti "BlogAdda" - viskas, ko jums reikia, registruojasi jūsų nauja asmeninė paskyra ir pereikite prie skyriaus "Mano paskyra". Tada pasirinkite parinktį "pateikti mano tinklaraštį" ir užpildykite visus reikalingus duomenis. Galų gale spustelėkite "siųsti" mygtuką ir mėgaukitės naujai sukurta "DoFollow" atgaline nuoroda. Viskas!
  • Antroji geriausia vieta, kurią norėčiau atskleisti, yra Codecademy. Eikite į savo svetainę ir įtraukite savo naują paskyrą į registrą. Kai tai atlikta, tiesiog eikite į savo asmeninį profilį ir įtraukite jį į savo pagrindinę svetainės ar tinklaraščio nuorodą. Štai taip - jūs gausite gražią PR-7 versiją su "DoFollow".
  • Kitas atvyksta iš Granta. Kaip jau sakiau, eikite į savo svetainę naują paskyrą, perduokite užpildymo procedūrą ir mėgaukitės kita PR-7 DoFollow atgaline nuoroda

dofollow seo backlinks

Galų gale, taip pat galite sekti beveik panašius veiksmus, kad gautumėte kokybišką "DoFollow" atgalinę nuorodą iš vienos iš šių svetainių. Nepamirškite susipažinti su kai kuriomis geromis naujomis nuorodomis, tokiomis kaip "OneTab", "Copyrighted", "Alltop", "Indulgy", "Eventful", "Ted". Tokiu būdu nepamirškite apsilankyti savo asmeninėje paskyroje "Google Plus", taip pat pateikti savo įrašą į katalogus, kad gautumėte dar vieną vertingą atgalinę nuorodą su "DoFollow" Source .

December 22, 2017