Back to Question Center
0

Ar pagrįstai galima nusipirkti pagrindinius "backlinks"?

1 answers:

Šis straipsnis padės jums pervertinti jūsų pagrindinio puslapio SEO būdą. Vienas iš labiausiai paplitusių klausimų, SEO ekspertai susiduria su interneto šaltinio optimizavimo procesu, yra tai, kad žmonės nori suskirstyti visus savo pagrindinius paieškos terminus savo pagrindiniame puslapyje. Žmonės praleidžia savo laiką, pinigus ir pastangas, kad uždirbtų pagrindinių puslapių grįžtamąją nuorodą ir jas taikytų.

Tačiau iš tikrųjų pagrindinio puslapio nuorodų žemėlapis atrodo kitaip, kaip jūs galite įsivaizduoti, nes yra labai mažai inkarų tekstų, kurie turi nuorodą į paieškos terminą. Negalite gauti raktinių žodžių turinčių inkarų, kad galėtumėte suskirstyti pagal paieškos terminą. Leiskite mums aptarti, kaip ji veikia tikrovėje.

buy homepage backlinks

"Google" vertina labai autoritetingus domenus

Jei kyla klausimas, kodėl "Google" suteikia daugiau pasitikėjimo ir naudos labai autoritetingoms sritims, atsakymas į šį klausimą yra gana paprasta. Dideli ir seniai egzistuojantys domenai, kurie populiari tarp naudotojų, natūraliai gauna Atgalinės nuorodos į jų puslapius. Vartotojai, taip pat kitos svetainės, pagal savo valią nuorodas į mėgstamas prekes naudoja visiškai ekologiškai. Štai kodėl "Google" gali pasitikėti didelės prekės ženklo saitų profiliu ir įsitikinti, kad daugiausia jų atgalinės nuorodos buvo įgytos natūraliai. Didžiųjų prekių ženklų grįžtamojo ryšio profiliai turėtų būti mums kaip šablonai, kuriuos turime sekti, norėdami parodyti "Google", kad jūsų prekės ženklas taip pat gali būti traukiamas kaip vertingas ir teisėtas. Tikslinga nukopijuoti pagrindinio puslapio grįžtamojo profilio svetaines, kuriose yra aukščiausios pozicijos SERP. Kodėl pagrindinis puslapis? Pagrindinis puslapis yra svarbiausias svetainės puslapis ir jūsų telefono kortelė tiek naudotojams, tiek paieškos sistemoms. Čia jūsų klientai ar kitos svetainės bus greičiausiai susietos su jumis ir kur "Google" gali pasitikėti jumis.

Ar man reikia nusipirkti Atgalinės nuorodos mano pagrindiniame puslapyje?

Jūsų svetainės pagrindinis puslapis turėtų būti tinkamai optimizuotas, kad būtų pateikti tinkami signalai paieškos sistemoms. Tinklalapio pagrindinio puslapio paieškos optimizavimas puslapyje padeda gauti daugiau srauto ir kokybės Atgalinės nuorodos. Taikykite bet kokius paieškos terminus, į kuriuos norite nukreipti. Tačiau, kai kalbama apie pastato nuorodą, turite pasinaudoti apribojimais. Žinoma, yra pagunda naudoti pačią galingiausią jūsų svetainės puslapį, kad nukreiptumėte į labiausiai reikšmingus paieškos terminus. Tačiau turėtumėte prisiminti, kad didžiausias aspektas, kurį turėtumėte padaryti akcentu, yra sukurti pasitikėjimą "Google". Kol "Google" nesuteiks jums pasitikėjimo, jūsų interneto šaltinis niekada nebus aukštas. O vėliau, kuo daugiau pasitikėsite savo internetiniu prekės ženklu, tuo daugiau įgaliojimų turės jūsų svetainė.

buy backlinks

Yra keletas svetainių, kurios randasi šalia paieškos rezultatų. Jei pažvelgti į šių didžiųjų prekinių ženklų nuorodų profilį, galite pastebėti, kad prie šio puslapio nėra nuorodų į kitas autoritetingas svetaines. Šios svetainės gali vertinti labai konkurencingus paieškos terminus be vienos kokybės nuorodos į šį puslapį. Tai, kaip jie tai daro, naudodami prekės ženklą ir pasitikėjimą, kurį jie sukūrė "Google". Tai yra aiškus įrodymas, kad mums reikia sutelkti dėmesį į prekės ženklo kūrimą, o ne į pagrindinio puslapio kūrimą. Tai padės jums tapti dideliu prekės ženklu paieškos sistemų akyse ir pakelti svetainės reitingą Source .

December 22, 2017