Back to Question Center
0

Kiek atgalinių nuorodų turiu gerai vertinti?

1 answers:

Neseniai mane paklausė daug žmonių, norinčių sužinoti, kiek Atgalinės yra mano svetainėje. Kuo tokį paprastą klausimą sunku atsakyti? Manau, kad yra per daug kintamųjų, kurie kiekvienu konkrečiu atveju bus nagrinėjami atskirai. Kiek atgalinių nuorodų turiu? Na, dar kartą - tai priklauso. Kiekviena svetainė turi būti įvertinta pirmiausia siekiant gauti visą vaizdą. Tiesą sakant, jūsų paties atgalinio ryšio skaičius visada priklausys nuo daugybės skirtingų aspektų. Aš turiu omenyje, kad, be pagrindinių jūsų verslo tikslų, nustatant bet kokius tikslius jūsų "backlinks" tikslus, tikrai ne dalykas. Čia nereikia nustatyti jokių tikslų, nes kiekviena tinkama nuorodų kūrimo strategija turėtų būti nuosekli, i. e. , kad būtų galima važiuoti tiek nuolat, tiek natūraliai.

how many backlinks do i have

Kokybė vs. Kiekis

Įdėtas į paprastą anglų kalbą, nėra jokios realios prasmės, kiek atgalinių nuorodų turiu. Žinoma, mano grįžtamojo ryšio kiekis iš dalies priklauso nuo to, ką aš ketinu pasiekti su mano svetaine, būtent dėl ​​raktinių žodžių, reitingų ir lankytojų skaičiaus tikslų. Tiesą sakant, tai yra šiek tiek labai įprasta situacija, kai verslo svetainė yra vertinama gana gerai - turi tik kelis atgalinius ryšius.

Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad nėra griežtos raktažodžių konkurencijos kartu su gana mažais paieškos apimtis. Tačiau tokiu būdu tokia svetainė, matyt, atneš ne per daug naudotojų apsilankymų. Nepaisant to, mes galime turėti bent daugiau ar mažiau tikslų apskaičiuotą vidutinį atgalinių skaičių skaičių. Apskritai, santykinai mažas internetinis verslas turėtų prasidėti maždaug 50 kokybės atgalinėmis nuorodomis. Kalbant apie savo SEO kampaniją ir bendrą plėtrą, galiu pagrįstai pasakyti, kad šis projektas tikisi, kad jo reitingavimo pozicija bus matoma kažkur penkių penkių paieškos rezultatų.

Kokybės kontrolė

Taigi, vietoj to, kad įdomu, kiek atgalinių nuorodų turiu, turėtumėte geriau įsitikinti, kad jūsų esamas atgalinio ryšio profilis atitinka bent pusę svarbiausių kokybės kriterijų. Čia pateikiamas taškų sąrašas apie aukščiausios kokybės Atgalines nuorodas:

 • kiekviena atgaline nuoroda yra gana svarbi
 • yra iš patikimos svetainės su dideliu PR
 • inkaro tekstu. tiksli frazė arba raktinių žodžių atitiktis
 • Atgalinės nuorodos į puslapio turinį įtraukiamos kuo ekologiškiau
 • įvairios grįžtamojo ryšio portfelio (i. e.

Taigi, niekada neturėtumėte sutelkti dėmesį į grįžtamojo ryšio numerį, o ne į jo kokybę

 • kokybės Atgalinės nuorodos neturėtų būti nei abipusiškos, nei mokamos
 • . Nepaisant to, tai plačiai paplitęs apgaulingas įsitikinimas, kad visi atgalinės nuorodos yra vienodos vertės. Tiesą sakant, vienos ekologinės kokybės raumenys dažnai gali būti labiau pagrįstos prieš šimtus nesvarbių arba žemos kokybės. Todėl viską, ko jums reikia dėl jūsų atgalinio ryšio skaičiaus, yra išlaikyti sveiką pusiausvyrą tarp jų bendro skaičiaus ir faktinės vertės.

  check backlinks

  Patikrinimas vietoje

  Galų gale, atsižvelgiant į tai, kad kiekviena atgaline eilutė, per kurią buvo atlikta anksčiau nurodyta patvirtinimo procedūra, rekomenduoju patikrinti jūsų svetainės optimizavimą. Žinoma, yra daug veiksmų, kurių reikia imtis, bet jūs galite greitai patikrinti bent jau svarbiausius, kurie tiesiogiai veikia jūsų atgalinio ryšio skaičių. Pirmiausia pašalinkite visus nereikalingus išeinančius saitus, taip pat 301 peradresavimus. Tada įsitikinkite, kad neturite puslapių per penkių paspaudimų nuo jūsų namų ar nukreipimo puslapio. Be to, stenkitės pridėti įeinančius saitus į svarbiausius jūsų tinklalapius. Galų gale nepamirškite turėti reguliaraus įsiregistravimo procedūros, kad greitai būtų išspręstumėte kiekvieną sugedusią nuorodą laiku Source .

  December 22, 2017