Back to Question Center
0

Kokių interneto nuorodų turiu į savo svetainę?

1 answers:

Čia mes kalbėsime apie tinklalapių nuorodas jūsų svetainei. Tiesą sakant, tik kokybiškos atgalinės nuorodos gali padėti jūsų svetainėje. Turėdami pakankamai šių persiuntimų, kiekviena svetainė gali tapti svarbiausiu ir svarbiausiu autoritetingu informacijos šaltiniu savo tikslinei auditorijai arba verslo rinkos nišai.Viskas veikia paprasčiausiai - daugiau tiesioginių vartotojų pradės patekti į tokią svetainę, ieškodami informacijos, tam tikro produkto ar paslaugos. Taigi, klausimas yra - kokios interneto nuorodos turėtų būti jūsų svetainėje? Na, pažiūrėkime, kaip padaryti sėkmės rutulį. Visų pirma aš parodysiu, kas daro kokybiškas tiesiogines nuorodas, ir kaip jūs galite juos daug pasiekti naudodamiesi nepakankamai naudojamomis nuorodų kūrimo schemomis. Taigi, pradėkime.

webbacklinks

Kokybė VS. Kiekis

Be interneto, realiame gyvenime tokios rekomendacijos veikia tik tuo atveju, jei jos yra iš patikimos ir labai geros reputacijos vietos. Priešingu atveju nebūtų prasmės jas sekti, ar ne? Atsižvelgiant į tai, kad atrodo, kad visos internetinės nuorodos yra mažos rekomendacijos, kiekviena atskira nuoroda visada turi būti iš vietos su dideliu PA (puslapio autorizacija), PR (puslapio reitingas) ir DA (domeno valdžia). Tokiu būdu tinklalapių nuorodų kokybė, kurią jūs ketinate turėti savo svetainėje, yra tikrai svarbus dalykas, o ne tik jų kiekis.

Ir ką turėtume nepamiršti, yra tai, kad kokybiškas ryšys reiškia išlaikyti jo tinkamumą. Įdėkite jį į paprastą anglų kalbą, kai "Google" sužino, kad kai kurie iš jūsų internetinių nuorodų yra iš trečiųjų šalių internetinių šaltinių, kurie yra visiškai nesusiję su tema, todėl jie pripažįsta juos šlamštu pagal pobūdį, aš. e. , laikykite jį nereikšmingu ir suteikite bent jau nulinę vertę. Dar daugiau - jūsų svetainė taip pat gali uždirbti sunkią "Google" skirtą bausmę dėl tokios įtartinos veiklos, dažnai susijusios su tam tikru piktnaudžiavimu ar manipuliacine elgsena.

Jei blogiausiu atveju, sunkiausia bausmė netgi gali sukelti, kad jūsų tinklalapiai beveik visiškai nematomi gyviesiems ieškotojams - tai reiškia, kad jūs deindexed su savo domeno valdžia, prarastais vieną kartą ir visiems laikams. Taigi, turime galvoti apie tai - tiesioginės nuorodos turi būti kokybiškos. Štai kodėl taip pavojinga pirkti ar bandyti pasikeisti su jais.

seo backlinks

Statybos kokybės nuorodos

Taigi, kaip rasti tinkamas vietas, kad būtų galima gauti tik saugius ir veiksmingus ryšius? Gerai, pažiūrėkime trumpą trumpą veiksmų planą, kad atliktumėte užduotį. Žemiau pateikiamas trumpas taškų sąrašas, kuris padės jums pereiti tinkamu keliu:

  • Įsitikinkite, kad jūsų svetainė suteikia tikrosios vertės - sukurkite tik unikalų ir naudingą puslapio turinį, visiškai atitinkantį jūsų temą, kuri būtų Sveikindamas, norėdami pateikti nuorodą arba dalintis ja tinklalapyje.
  • Nepamirškite patikrinti savo konkurentų tinklalapių - kas padaryta teisingai sekti pavyzdžiu ir kokie aspektai nėra tokie geri. Gaukite praktinio supratimo apie naudingus patarimus naudodami internetinius įrankius, tokius kaip "Semalt Analyzer", "Screaming Frog" arba "Moz Open Site Explorer".
  • Susisiekite su savo pramonės įtaką, pradėkite podcast'ą, sudėkite kelis pranešimus ir nedvejodami kreipkitės į svečių dienoraščius - ir jūs, greičiausiai, gausite kokybiškas tiesiogines nuorodas.
  • Galų gale niekada neturėtumėte prašyti kokybiškų nuorodų, netgi labiausiai autoritetingų ir vertingų. Aš turiu omenyje, kad jūs turėtumėte geriau tai atsiskaityti - naudodamiesi socialine žiniasklaida ir siūlydami gerai pasiskirstytą turinį (pvz., Infografiką, skaičiuokles, kitą skirtingą vaizdinį turinį), taip pat investuos šiek tiek laiko, kad galėtumėte pateikti vertingiausias savo auditorijai skirtas dovanas. kaip su pramone susiję moksliniai tyrimai, atvejų tyrimai ir kt Source .


December 22, 2017