Back to Question Center
0

Kaip rasti geriausius atgalinių svetainių, turinčių aukštą autoritetą?

1 answers:

Atsižvelgiant į tai, kad atgalinės nuorodos yra svarbus veiksnys, sukuriantys svarbą "Google" paieškos rezultatuose, tinkamas klausimas yra apie pagrindines atgalinių svetainių nuorodas iš ir į. Geriausi šaltiniai aukštos kokybės Atgalinės yra tinklalapius su aukštos domeno institucijos (da), puslapis institucija (MA), taip pat Page Rank (PR). Štai keletas saikingų išteklių Socialinės žiniasklaidos priemonėse ir populiariausiose atkūrimo svetainėse, kurias pirmiausia rekomenduojame apsvarstyti dėl "backlinking": "YouTube", "Google Plus", "Pinterest", "Facebook", "Twitter", "LinkedIn", "Wikipedia", "Instagram", "Slide Share", "Vimeo", "Reddit", "Flickr" Delicious, Word Press, Quora, Tumblr ir kt.

top backlink sites

Taip, šie turi būti gerai žinomi pagal liūto dalį šiuolaikinių interneto vartotojų. Be to, jie iš tikrųjų yra labiausiai lankomose pasaulio vietose, ar ne? Bet ką daryti, jei sakau, kad vis dar yra daug puikių vietų, kad gautų aukštos kokybės Atgalines nuorodas, išskyrus šias? Pažiūrėkime keletą patogių būdų, kaip gauti vienodai aukštus PR atgalinius ryšius. Per daug interneto verslo savininkų ir netgi kvalifikuotų žiniatinklio valdytojų dažnai pamiršta šių schemų. Čia jie yra: siūlantys atsiliepimus ir susigrąžindami nuorodas arba naudodami "HARO", norėdami pritraukti aukščiausią grįžtamojo ryšio svetaines su stipriu PR, daugiausia susijusiu su naujienomis.

Atsiliepimų teikimas

Nereikia sakyti, kad kiekvienas verslas norėtų, kiek įmanoma, būtų kuo daugiau klientų atsiliepimų. Kaip ir daugelis iš mūsų, greičiausiai neseniai patyrėte puikų produktą ar paslaugą, ar ne? Taigi, norėdami siųsti atsiliepimą, įsitikinkite, kad įmonės teikėjas ketina pateikti jūsų parodymus pagrindiniame puslapyje arba bet kuriuose kituose puslapiuose, skirtuose atvejų tyrimams ir atsiliepimams.Tokiu būdu jūs net nereikės prašyti grįžtamojo ryšio su jūsų svetaine. Aš turiu galvoje, jūs ketinate turėti tai beveik bet kokiu atveju - tiesiog įrodyti jūsų atsiliepimas iš tikrųjų ateina iš realaus asmeniui

, atsiimdama Nuorodos

Melioracijos taip pat yra puikus sprendimas norint gauti lengvai Atgalinės kad darbas. Išeikite ieškoti bet kokių pačių jūsų įmonės pavadinimų, taip pat jūsų įmonės prekės ar paslaugos. Tikslas yra surasti tuos paminėjimus, kurie vis dar pasirodo be jūsų nuorodos su jais. Taigi, viskas, ko jums reikia čia, yra tiesiog siunčiant susijusiems asmenims tam tikrus ir mandagus el. Pašto priminimus, kad įsitikintumėte, ar jūsų nuoroda sėkmingai įtraukta į jų tinklalapius. Jei turite kokių nors komplikacijų, susijusių su jūsų verslo ar prekės pavadinimų paminėjimais, rekomenduoju naudoti internetinius įrankius, pvz., "BuzzSumo" arba "Mention". neto.

backlinks for website

HARO (Pagalba pranešėjui išjungti)

Tai vienas iš protingiausių būdų, kaip pasinaudoti daugybe aukštos kokybės ryšių su labai dideliu svoriu. Iš tiesų "HARO" gali padėti jums pasiekti aukščiausias atgalinio ryšio svetaines, susijusias daugiausia su naujienomis. Užsiregistravę jūs gausite kasdieninius el. Laiškus iš žurnalistų, kuriems visada reikia naujų rašymo projektų ir naujų idėjų, susijusių su jūsų verslu ar tinklaraščiu. Nedvejodami atsakyti naudodami naudingą patarimą, pritaikytą vadovą ar vertingą įžvalgą. Tai padarysite, greičiausiai jums bus sugauta nuoroda iš patikimų naujienų ar žiniasklaidos svetainių Source . Skamba puikiai, ar ne?

December 22, 2017