Back to Question Center
0

Kaip gauti aukštus PR GOV grįžtamąją informaciją?

1 answers:

Gavę aukštus Pagerank dot GOV grįžtamieji ryšiai gali žymiai pagerinti jūsų svetainės reitingą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai yra tikrai sudėtinga ir daug laiko užimanti užduotis. Ir, žinoma, kai kurie žmonės vis dar tvirtina, kad "Google" iš tikrųjų neatsižvelgia į tuos "dot EDU" ar "dot GOV". Nepaisant to, liūto dalis ar realūs SEO pranašumai maniau kitaip. Kodėl? Gerai, įsivaizduosime, kad "Google" jų neatpažįsta geriau nei kiti gerai žinomi domenai (pvz. g. , dot COM, dot NET arba dot ORG). Bet kokiu atveju, aukšto lygio GOV grįžtamojo ryšio faktorius turi suteikti jiems papildomą svorį ir galią, daugiausia atsižvelgiant į Search Engine Optimization.

gov backlinks

Taigi, neatsižvelgiant į tai, kad "Google" dar nebuvo oficialiai apibrėžta, "GOV" grįžtamojo ryšio taškų svarba niekada neturėtų būti ignoruojama. Tiesą sakant, dauguma SEO privalumų pripažįstama kaip galinga nuorodų pastato šventa graiga, nes jie dažniausiai yra iš labiausiai patikimų ir tik gerai žinomų svetainių.

Nekilnojamasis SEO vertingumas

Taigi, kiek apie faktinę SEO vertę dot GOV Atgalinės? Na, su jomis nėra jokių supervalstybių. Bet tai turbūt keistas pasiūlymas tam tikru mastu yra tikras. Ir, žinoma, bet kokia svetainė ar internetinis dienoraštis gali gauti, neįtraukiant tų atgalinių nuorodų į savo profilį, ir "Google" dar gana gerai. Aš turiu galvoje, kad jei jums pasisekė užsidirbti papildomų taškų GOV grįžtamojo ryšio, jūsų svetainė ar internetinis dienoraštis turės tikrai vertingą pranašumą, kad pasiliktų iš konkurso dėl savo tvirtesnės valdžios. Taigi, atsižvelgiant į jų SEO vertę, čia kyla dilema - labai sunku susieti su domenų plėtiniais ir internetiniais šaltiniais, kuriuos valdo pačios vyriausybės arba susiję oficialūs fondai. Tai yra tai, kad jie niekada nesusiję su jokiu be priežasties ar be jokios pagrįstos priežasties.

Pradžia

Kaip jau minėjau, uždirbantys vyriausybės grįžtamieji ryšiai yra daug darbo reikalaujantis ir daug laiko reikalaujantis uždavinys. Bet tai vis dar vertas dalykas, nes jis visada atsiperka gana gerai - tikrai geriau nei bet kurios kitos Atgalinės nuorodos, net iš geriausių "Pagerank" tinklalapių ar aukščiausiųjų institucijų sričių. Taigi, prieš pradėdami įsitikinkite, kad turite viską. Aš turiu omenyje, kad jūsų turimas tinklalapio ar tinklaraščio turinys turi būti grynai informatyvus, svarbus pagrindiniam dalykui ir būti labai vertingu realiems žmonėms. Be to, jūsų tinklalapiai turėtų būti gerai išmanyti dėl svetainių SEO, kad būtų puikiai patrauklūs tiems politiniams fondams ir jų oficialios svetainės.

Visų pirma įsitikinkite, kad dabartinis jūsų svetainės grįžtamojo ryšio profilis jau turi keletą didelių PR, PA ir DA nuorodų. Tokiu būdu jums bus palankiau gauti tuos daug brangesnius. Taip pat nepamirškite, kad tapti pramonės šakos įmone visada yra naudinga jums, be mūsų užduoties, pasinaudoti savo tvirta valdžia ir profesine kompetencija, reikalinga pritraukti taškų GOV grįžtamąjį ryšį, galbūt iš autoritetingiausių ir patikimiausių žiniatinklio šaltinių.

gov backlink linkbuilding

Ieškote tinkamų svetainių

Kai tik įsitikinsite, kad viskas su jūsų svetaine ar tinklaraščiu yra vietoje, atėjo laikas rasti tinkamas vyriausybines svetaines susieti su. Svarbu tai, kad yra daug daugiau tokio domeno plėtinių, o ne faktinio santykinių fondų ir oficialių organizacijų skaičiaus. Tai reiškia, kad toli gražu ne visi interneto šaltiniai su dot GOV domenais turi nieko bendro su tikromis vyriausybėmis. Taigi, ieškodami tinkamų svetainių, turėsite patikrinti jų teisėtumą dvigubai. Kaip mes galime rasti realias agentūras ir likusius svarbiausius šaltinius? Aš rekomenduoju ieškoti "svetainėje:. gov "pažangių modifikatorių, kad galėtumėte nustatyti tikslesnį fokusavimą.

Komentuodamas geriausius susijusius tinklalapius

Taip, paliekant komentarą vyriausybės tinklaraščiuose ir tinklalapiuose yra vienas iš geriausių būdų, kaip uždirbti tuos tauriųjų taškų GOV Atgalinės. Žinoma, skirtingai nei komentuoti kitur, norint gauti atgalines nuorodas, tai būtų daug sudėtingesnė užduotis. Tačiau tai vis dar labiausiai išbandytas metodas užduočiai atlikti, todėl rekomenduoju jį bandyti prieš ką nors dar.

Taigi, liūto dalis vyriausybės svetainėse ar tinklaraščiuose neturi galimybės tiesiogiai komentuoti. Jei jie vis tiek turi šią parinktį, jų komentarų parinktys greičiausiai bus su NoFollow. Tai reiškia, kad turėsite sumokėti šiek tiek laiko ir pastangų, kad gautumėte tinkamą svetainės ar tinklaraščio puslapius, kurie nėra "NoFollow". Nepaisant to, kad jūsų tikrosios galimybės gauti aukštą PR dot GOV grįžtamąjį ryšį gali būti gana plonas, paliekant komentarą verta fotografuoti. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų komentarai yra aktualūs ir pakankamai vertingi ir pateikiami be šlamšto.

Siekiant geresnių galimybių rasti vietas, leidžiančias komentuoti DoFollow, rekomenduoju naudoti "site:. gov inurl: blog. "Be to, be tiesioginių bandymų gauti taškų GOV grįžtamąjąsias nuorodas iš komentarų, galite naudoti ir kitas funkcijas. Nepaisant to, kad jums reikės tikrai didelio ir įtikinamo turinio. Taigi, turime trumpą apžvalgą žemiau.

seo backlinks

Pabandykite rašyti apie vieną iš šių:

  • Vyriausybės agentūra - parašyti kokybišką straipsnį, gerai jį parduoti ir tik tada pranešti agentūrai. Pavyzdžiui, įsivaizduokime, kad jūs naudojate atsinaujinančios energijos šaltinį arba, pavyzdžiui, esate energiją taupantis namų rangovas. Tokiu būdu viskas, ko jums reikia čia, yra sukurti susijusią tinklaraščio įrašo diskusiją arba visą straipsnį, skirtą Atsinaujinančios energijos ir energijos vartojimo efektyvumo biure. "Pro" patarimas: taikymas visuotinei auditorijai yra puikus būdas susisiekti su užsienio vyriausybės agentūromis.
  • Politologas - panašiai kaip ir ankstesnį straipsnį apie vyriausybės agentūrą rašyti, galite laisvai apibūdinti ar parašyti apie garsųjį politiką ar asmenį, susijusį su bet kokiais susijusiais teisiniais reikalais, kurie daro įtaką jūsų verslui. Negalima suvalgyti savo laiko ir pastangų, kad būtų parašyta apie kai kurių neseniai pasiūlytų įstatymų perspektyvas, pavyzdžiui, susijusią su jūsų pagrindiniu verslo subjektu ar aukščiausios susijusiomis komercinės veiklos sritimis. Tiesiog sukurkite puikų įtikinamą straipsnį ir susiekite jį su tuo, kuris siūlo politiką ar už tai atsakingą asmenį. Tada praneškite suinteresuotosioms institucijoms apie savo naują leidinį.
  • Agentūros interviu - pasirinkti atitinkamą temą ir apklausti įsteigtą vietos agentūros narį. Dažniausiai jūs sutinkate, kad turite pokalbį, žinoma, atsižvelgiant į tai, kad turite tinkamą temos diskusiją. Tokiu būdu galėsite publikuoti savo tinklalapyje ar tinklaraštyje nuorodą, kuri nurodo tą vyriausybės agentūrą. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriais atvejais arba pats apklaustasis asmuo ar vyriausybinės agentūros taip pat gali dalintis interviu patys. Jei tai įvyktų, jums labiau tikėtina, kad galėsite mėgautis papildomomis taškų GOV grįžtamuoju ryšiu, be jūsų pradinio.
  • Naujo kontakto formavimas - bandymas išsiųsti papildomą kontaktą arba nustatyti naują vyriausybės partnerystę taip pat gali tapti taip pat puikus būdas gauti daugiau taškų GOV grįžtamojo ryšio su didžiausiu Pagerank galimu. Žinoma, tai ne visada pavyksta valdyti - nes viskas čia labai priklausys nuo pagrindinės svetainės ar tinklaraščio nišos. Nepaisant to, kartais tai būtų gana protinga galimybė išsiųsti papildomą vyriausybės kontaktą. Bet kokiomis aplinkybėmis vis dar verta nufilmuoti parengti spaudos pranešimą su nuoroda į agentūrą. Taip pat turėkite galvoje, kad partnerystės su vyriausybine agentūra sukūrimas taip pat yra labai naudingas dalykas. Idealiu atveju tai gali sukelti, kad jų oficialūs puslapiai dažnai susieja su jūsų pagrindine verslo svetaine ar palaikomu dienoraščiu.
  • Dalyvaukite "Outreach" - taip pat galite kurti išteklių puslapį, kuriame yra daugiau galimybių, arba pabandykite įtraukti į kai kuriuos išteklių puslapius vietos verslui.Galite įsitvirtinti, pvz., Darydami labdaros aukojimus, įtrauktus į specialųjį turtą, turintį vertingą nuorodą, nukreipiančią į jūsų svetainę ar tinklaraštį.
  • Laisvė - vyriausybės tinklalapio glostantis gandai visada uždirba tas vertingas atgalines nuorodas. Tiesiog sužinokite daugiau apie vyriausybės agentūros stipriausius skausmo taškus ir paprasčiausiai įrašykite pranešimą, kad tiksliai pasakytų, ką jie norėtų išgirsti. Žinoma, tai negali būti garantuojamas būdas užsidirbti papildomų taškų GOV grįžtamojo ryšio, bet jei žinote teisingą būdą - ši schema puikiai veikia.

backlinks for seo

Galutinė patikra

Galų gale turėsite įsitikinti, kad jūsų nauji taško GOV grįžtamieji ryšiai nėra kenksmingi. Aš turiu galvoje, kad "Google" būtų įtartinas, kai jūsų svetainės ar tinklaraščio nuorodų profilis staiga pagerėtų per daug vyriausybės nuorodų. Taigi, aš rekomenduoju atlikti dvigubą patikrinimą kiekvienai naujai gautą raktinę nuorodą naudodami bet kokius nemokamus internetinius įrankius nuorodų kūrimui ir moksliniams tyrimams. Be kitų dalykų, radau "Open Site Explorer", "Semalt Analyzer" ir "Screaming Frog", kurie yra naudingesni atlikti išsamią mano tinklaraščio grįžtamojo ryšio profilio analizę Source . Stenkitės dirbti nuolat ir sėkmės!

December 22, 2017