Back to Question Center
0

Kaip sukurti nuorodas į mano svetainę, kaip automatinį atgalinio generavimo priemonę?

1 answers:

Šiandien visi žino, kokia svarbi yra kokybiškų nuorodų profilis kiekvienai svetainės reitingavimo pažangai. Ir nereikia sakyti, kad kokybė visada žiūri į kiekį čia - pamiršti tuos senus laikus, kai puikus atvirkštinio pokalbio skaičius buvo pagrindiniai reitingavimo veiksniai, o ne jų tikroji kokybė. Ir toliau aš jums pasakysiu apie efektyviausius tris būdus gauti kokybiškų nuorodų, ar aš drįstu pasakyti - kaip ir automatinis grįžtamojo ryšio generatorius, be kompromiso. Taigi, pažiūrėkime, kaip galite gauti kokybiškų atgalinių saitų arba galime pasakyti "automatinį" automatinį grįžtamąjį ryšį generuojantį įrenginį, bandydami keistis nuorodomis, taip pat kurti svečio dienoraščio įrašus, kad gautumėte ekologišką nuorodą su aukštu PR (puslapio reitingu) ir DA (domeno valdžia ) atsilyginimui.

automatic backlink generator

Keitimasis nuorodomis

Šis senasis ryšių mainų metodas (kitaip, nuorodų ratai) plačiai naudojamas kuriant didelį kiekį kokybės Atgalinės nuorodos. Keitimasis nuorodomis taip pat žinomas dėl galimo kiekybinio automatinio atgalinio ryšio generavimo. Šis metodas paprastai leidžia gauti keletą nuorodų, pavyzdžiui, tarp jūsų svetainės ir kitų svetainių (pvz. e. , tinklaraščių puslapiai, kuriuos tvarko jūsų kolegos tinklaraštininkai, arba tikriausiai kitos svetainės, norinčios ir pasirengusios dalyvauti šioje abipusiškai naudingoje sistemoje).

Žinoma, keitimasis nuorodomis vyksta daug naudos, išskyrus galimą riziką uždirbti paieškos sistemos reitingą - abiem sandorio šalims. Aš turiu galvoje, kad bet kokiomis aplinkybėmis turėtumėte būti pakankamai drąsos, kad bent kartą išbandytumėte - tik todėl, kad tai yra teisingas būdas, kad žmonės gauna abipusę naudą. Taigi, nustatydami pagrindinį dėmesį į jūsų perspektyvų pelną, o ne galimus nuostolius, susijusius su mainų, taip pat rekomenduojama imtis atsargumo priemonių. Aš turiu galvoje, kad turint atskirą tinklaraštį ar tinklalapį, kad pirmą kartą išbandytumėte šią schemą, būtų visiškai gerai suformuotas sprendimas suprasti praktines žaidimo taisykles iš anksto, nedarant greito bausmės.

get backlinks

Svečių dienoraščio įrašai

Keitimasis nuorodomis gali atrodyti gana pavojingas dalykas, net bandyti vieną kartą, ar ne? Tada jūs taip pat galėtumėte apsvarstyti kitą kokybės nuorodų kūrimo būdą - rašydami svečių dienoraščio įrašus. Kai baigsite tinkamai, svečių dienoraštis taip pat gali tapti tinkama alternatyva, leidžiančia jums veikti kaip automatinis grįžtamojo ryšio generatorius. Susipažinkite su realia svečių galimybių jėga - nesukurk savo laiko rašydami puikiai tinkamą aukštos kokybės turinį. Kai tik gausite preliminarią sutartį, kuri bus paskelbta populiariame tinklaraštyje arba bet kokio kito trečiosios šalies interneto šaltinio, kuriame yra pakankamai puslapių ir domenų valdybos, laikas investuoti savo laiką ir pastangas raštu.

Kai jūsų straipsnis ar svečių pranešimas bus paruoštas, viskas, ko jums reikia - pateikti jį natūraliai natūraliai grįžtamuoju ryšiu gauti. Beje, būdama pagrindinių paieškos sistemų (pvz., "Google") autorizuota, šis metodas greičiausiai yra pats saugiausias. Taigi vis tiek turėtumėte pabandyti uždirbti kokybės Atgalines nuorodas su svečių įrašais. Galų gale, yra plačiai naudojamas siurbti tikslinį srautą tiesiai į svetainę, šis metodas yra gerai pripažintas tiek pradedančiųjų, tiek specialistų Source .

December 22, 2017