Back to Question Center
0

Koks yra tinkamas būdas parašyti tinklaraščio komentarą dėl Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Dažniausiai, kai kalbama apie paieškos optimizavimo (SEO) procesą masto, per daug žmonių supainioti ar galbūt net nusivylė kurdami garso grįžtamojo ryšio profilį savo tinklalapyje ar tinklaraštyje. Bet kokia yra problema? Tai yra tai, kad pastato atgalinės nuorodos ir jų uždirbimas yra iš tikrųjų du skirtingi dalykai. Pastatyti atgalines nuorodas reiškia sukurti ar pirkti tik SEO tikslais. Galų gale - jums reikia juos rasti tarp 10 geriausių paieškos rezultatų "Google". Kita vertus, uždirbantys atgalinius saitus reiškia, kad jūs tikrai jų nusipelnėte. Investuodami šiek tiek laiko ir pastangų rašydami garso dienoraščio komentarą Atgalinėse, būtent tai reiškia, kad uždirbsite tokius nusipelniusius. Štai kodėl turėtumėte žinoti, kaip formuoti tinkamą tinklaraščio komentarą, skirtą grįžtamiesiems ryšiams, kurie tikrai padeda pagerinti jūsų SEO pastangas. Taigi, kas daro "idealų" tinklaraščio komentarą, kuris "uždirbs" tiek, kiek galimas "HQ" Atgalinės nuorodos su aukštu PageRank? Patikrinkime!

Bet prieš pradedant, pažiūrėkime į tai - uždarbio atgalinės nuorodos reiškia, kad turite būti stipriai orientuotas į vartotoją. Iš SEO požiūriu, jei padarysite naudotoją laimingą, jums patinka "Google" paieškos variklis. Aš turiu galvoje, kad nereikia daug laiko praleisti, ieškant bet kokių spragų ar triukų apgauti ar manipuliuoti pagrindiniu paieškos algoritmu. Norėčiau, kad galėčiau susigrąžinti savo laiką, bet geriau laikykis tai savaime suprantamu dalyku. Jei norite sukurti realų verslą, kuris sukuria realias pajamas, jūs turite sutelkti pastangas, norėdamas patenkinti naudotoją.Iš tiesų, norint, kad visi jie būtų patenkinti nuosekliai, kiekvienas iš jų gali paversti savo mažais pagalbininkais rinkodaroje - laimingi vartotojai ketina uždirbti daugiau atgalinių nuorodų, dalintis savo turiniu visame internete ir greičiausiai sugrįš ir tampa iš tikrųjų pirkėjai.

Grįžimas į tašką - koks tinkamas būdas turėti gerą tinklaraščio komentarą grįžtamiesiems ryšiui - leiskite man parodyti jums, koks mastas yra procesas. Štai ką jums reikia padaryti:

Tapkite vartotoją-centriniu

Padarykite, kad jūsų bendra SEO kampanija vyktų tik vartotojui - pirmiausia ir svarbiausia. Viskas, ką jums reikia prisiminti, yra tas, kad "Google" atpažįsta kiekvieną atgalinę nuorodą kaip "balsą". "Tokiu būdu viskas, ko jums reikia čia, yra gauti daugiau" kokybiškų "balsų, kad kiekvienas unikalus tinklaraščio komentaras dėl" Atgalinės nuorodos "tampa tikrai naudingas.

Dėmesys kokybei, o ne kiekiui

Nereikia sakyti, kad viskas turėtų būti padaryta ekologiškai, neužsikrauti, kad tiktų kuo daugiau įrašų. Priešingu atveju visas "Google" veiksmas būtų "Google" suprantamas kaip šlamštas ar tam tikra manipuliacija. Tokiu būdu prisiminkime, kad plagiatas čia neleidžiamas, nes net vienintelis tinklaraščio komentaras dėl kitose interneto svetainėse esančių atgalinių nuorodų gali pakenkti jūsų reitingui.

Padaryk savo turinį pasilikti

Kaip jau minėjau, kurti didžiulį kiekį šiukšlių turinio niekada jus niekur niekur. Aš turiu galvoje, kad vienintelis būdas padidinti svetainės ar interneto dienoraščio augimą - tai vadovauti ir pasilikti konkurencinėje aplinkoje. Atsižvelgdami į jūsų "idealų" tinklaraščio komentarą dėl Atgalinės nuorodos, rekomenduoju įsitikinti, kad neturite nereikšmingų ar pasenusių atsakymų. Tokiu būdu nedvejodami tvarkyti išsamų duomenų tyrimą kiekvieną kartą, kai komentuojate, kad niekada neturėtų asmenybės ar nepakankamo gylio. Be to, jūs turite būti kūrybingi ir visada pasiruošę daryti dalykus, kurių kitiems nepakankamai įvertino (įskaitant ir jūsų realius konkurentus ir nišą konkurentus).

Apatinė eilutė

Galų gale nepamirškite apsvarstyti alternatyvių būdų, kaip reklamuoti turinį, išskyrus komentarus tinklaraštyje.Aš turiu galvoje, kad yra daugybė kitų galimybių uždirbti nuorodų, pvz., Kartais įrašyti svečių straipsnius ir įrašus ar net pagal jūsų nuolatinį tvarkaraštį Source .

December 22, 2017