Back to Question Center
0

Kokios tobulos galimybės gauti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę?

1 answers:

Kadangi paieškos algoritmai laikui bėgant keičiasi, tai taip pat sukelia pakeitimų būdus tiek optimizavimui, tiek ir išorėje. Atsižvelgiant į didėjantį konkurencingumą skaitmeninės rinkodaros srityje, ateityje optimizavimas paieškos sistemose bus sudėtingesnis. Kartu su paieškos algoritmų pokyčiais taip pat bus keičiasi paieškos vartotojų elgsena, todėl skaitmeninė platforma tampa dar konkurencingesnė, ypač kai kalbama apie generavimą. Visi žiniatinklio valdytojai supranta tikrąją visų internetinių šaltinių Atgalinės nuorodos vertę ir deda pastangas jas įsigiję. Gaukite aukštos kokybės, svarbių išorinių nuorodų į jūsų svetainę, DUOMA, kad padidintumėte savo verslo matomumą; darbas yra lengviau pasakyti nei baigta. Šiame straipsnyje aptarsime keletą esminių naujovių metodų, kaip gauti kokybės grįžtamąją nuorodą iš aukštų PR svetainių ir pagerinti savo reitingą paieškos rezultatų puslapyje.

how to get backlinks to your site

Kaip gauti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę?

  • Patikrinkite savo prekių ženklų paminėjimus

Tai vienas iš labiausiai vertingų ir lengviausių nuorodų statybos būdų, kuriuos galite naudoti, kai jūsų prekės ženklas yra labai populiarus jūsų nišoje arba neseniai atliko rebranding. Šis paprastas nuorodų kūrimo triukas padeda jums gauti daugybę kokybiškų ir svarbių išorinių nuorodų į jūsų svetainę. Viskas ko jums reikia - atpažinti nesusietas prekės ženklo mintis ir paprašyti šių pastabų autorių įdėti nuorodą į jūsų svetainę. Galite supaprastinti paieškos procesą savo prekės ženklo paminėjimuose, naudodami tokius profesionalius įrankius kaip "Semalt Website Analyzer", "Google" paieška, "Google Alerts" ir tt. Jei norite nurodyti kiekvieną kartą, kai buvo paminėtas jūsų prekės ženklas, turite nustatyti el. Laišką arba naršyklės pranešimą.

  • Pateikite savo verslo partnerius atsiliepimais mainais už nuorodą

Kitas naudingas būdas, kaip galite pagerinti savo prekės ženklo matomumą ir pakelti savo rangą "Google" SERP, yra pateikiant atsiliepimus kitoms svetainėms už jų nuorodas į jūsų svetainę. Šis nuorodų kūrimo būdas padės jums pateikti daugybę išorinių nuorodų į žinomas kompanijas ir įdėti savo prekės ženklą į savo namų puslapius arba atsiliepimų puslapius.Pateikę atsiliepimus į svetaines, kurios yra jūsų rinkos nišoje, greičiausiai bus nuorodos į jūsų svetainę.

  • Susipažinkite su nuorodų rinkiniais

Nuorodų rinkiniai yra vertingiausias turinys, sukurtas tinklaraštininkų ir pramonės leidėjų, kurie reguliariai skelbia savo leidinius. Nuorodų sukūrėjai nuolat ieškos puikios ir naudingos medžiagos, įtraukiamos į jų sąrašą. Gana sunku generuoti nuorodų rinkinius savo rinkos nišoje, nes jums reikia nuolat ieškoti vertingo turinio žiniatinklyje. Be to, egzistuoja rizika, kad nuorodų rinkimo lankytojai gali negrįžti. Tačiau, jei galite suteikti jiems patrauklų ir atitinkamą turinį, tikimybė, kad jie grįš, auga. Susisiekti su nuorodų kuratoriais veikia taip pat, kaip ir kitos informavimo kampanijos. Pirmas dalykas, kurį reikės padaryti, yra surasti nuorodų teikėjų kontaktinę informaciją ir siųsti jiems pritaikytą el. Laišką su pasiūlymu.

how to get backlinks

  • Sukurkite nuorodas į "YouTube"

"YouTube" yra puiki medijos platforma srautui į jūsų svetainę. Tik šiek tiek konkrečios nišos gali pasinaudoti šio ryšio pastato metodu. Šios nišos apima technologijas, žaidimus, švietimą, mokslą ir pramogas. Didžiausia nauda, ​​susijusi su kūrimo nuorodomis šioje platformoje, yra tai, kad vaizdo įrašų tinklaraščiai nori gauti tiek, kiek įprastas tinklaraštininkas nori srauto į jo puslapius. Galite sukurti abipusiai naudingus santykius su vaizdo įrašų tinklaraščiais, kad gautumėte srautą iš "YouTube". Pavyzdžiui, jūs galite susieti savo vaizdo įrašus su jūsų tinklaraščio įrašu, o už tai turėsite įterpti savo vaizdo įrašą į tinklaraščio įrašą Source .

December 22, 2017