Back to Question Center
0

Kaip veikia grįžtamieji ryšiai?

1 answers:

Pirminis nuorodų generavimo būdas yra atgalinio ryšio mainai su nišomis susietomis svetainėmis. Šie mainai dažniausiai atliekami tokiais užrašais kaip "mes rekomenduojame", "mūsų rėmėjai", "mūsų partneriai" ar kažkas panašaus. Verslininkai mano, kad, jei jie susieja su šaltiniu, tai šis šaltinis turėtų akivaizdžiai susieti su jais. Priešingu atveju įmonės išsiųs masinius el. Laiškus su tais pačiais pranešimais. Be to, kaip rezultatyvus ryšių generavimo būdas, tai yra pigus arba net nemokamas būdas gauti reikiamas nuorodas. Tačiau šis ryšių kūrimo metodas buvo naudingas praeityje, bet ne dabar. Paieškos sistemos tapo protingesni ir suprato, kad tokios gautos nuorodos nebuvo teisingos svetainės balsų, o tik kaip būdas tinklalapiui pagerinti savo reitingus.Štai kodėl paieškos sistemos pradėjo mažiau vertinti išorines nuorodas, kurios pažymėtos kaip abipusės. Vėliau abipusės sąsajos buvo visiškai devalvotos, o daugelis mažų įmonių dėl jų prarado savo reitingą. Tokios nuorodos nesukelia griežtų "Google" sankcijų, tačiau greičiausiai jūsų optimizavimo kampanija nebus naudinga. Abipusės nuorodos gali būti vertingos svetainėms. Tačiau ši vertė bus didesnė nei ankstesnė, ir mažesnė už kokybės grįžtamąją nuorodą. Tačiau maža vertė vis dar yra vertinga. Štai kodėl neturėtumėte visiškai atmesti abipusių nuorodų. Šie ryšių tipai gali suteikti dar vieną naudą - persiuntimo srautą. Tikriausiai nepageidaujamas srautas nukreipiamas iš abipusių nuorodų, bet vis tiek jis gali būti naudingas jūsų verslą internete.


Kaip sukurti abipusius ryšius?

Ne visi tarpusavio ryšiai yra vienodai sukurti. Kai kurie iš jų yra vertingesni už kitus, priklausomai nuo to, kokį žiniatinklio šaltinį keičiate atgalinius ryšius. Turėtumėte keistis nuorodomis tik su pramonės susijusiais interneto šaltiniais. Jei atrodysite švietimo srityje ir mažmeninėje prekyboje, pavyzdžiui, knygose, jis atrodys įtartinas paieškos sistemoms, bet keičiate saitus su kelionių agentūra. Tačiau jūs galite rasti bendrą pagrindą su svetaine, kuri bent šiek tiek susijusi su jūsų pramone. Pavyzdžiui, jei kelionių agentūra paskelbė straipsnį apie nuotykių temos knygas, jūsų internetinių knygų parduotuvės nuoroda natūraliai atrodys šiame turinyje.

Keletas nuorodų iš netinkamų svetainių nepakenks jūsų reputacijai, bet jei turite daugiau, rizikuojate, kad jūsų nuorodos profilis įtartinas paieškos sistemoms. Labai daug nereikalingų nuorodų, greičiausiai, atrodys kaip šlamštas ir gali pakelti raudoną vėliavėlę apie tai, kokių rūšių ryšių kūrimo veikla yra susijusi su jūsų veikla.Šiuo atveju dingo visas gautas persiuntimo srautas, nes šie abipusiai ryšiai bus devalvuoti.


Kita priežastis, dėl kurios turėtumėte būti labai atsargūs, kad svetainė, su kuria bendraujate, būtų kokybiška ir tinkama, nubaudė už žemos kokybės svetainių susiejimą. Jei "Google" aptinka, kad esate susiejęs su tuo, ką nustato kaip žemos kokybės šlamšto žiniatinklio šaltinį, jūsų reputacija kaip autoritetingas interneto šaltinis gali būti nuniokotas. Tai suteikia neigiamą signalą paieškos sistemai, o jūsų svetainė pateks į įtartinų internetinių šaltinių sąrašą.

Štai kodėl nesate tikri dėl žiniatinklio šaltinio kokybės ir reputacijos, nesikeičia su jais atgalinėmis nuorodomis.Tai padės išvengti problemų ateityje. Taip pat patariama peržiūrėti svetainės statistiką per pastaruosius šešis mėnesius, nes ji gali parodyti dabartinę svetainės situaciją žiniatinklyje (eismo srautas, konversija, laiko lankytojai, praleidžiantys svetainėje vienam apsilankymui ir tt. ), o svarbiausia tai parodys, ar paieškos svetainėse svetainė buvo nubausta, ar ne. Norėdami gauti šiuos statistinius duomenis, galite naudoti "Semalt Web Analyzer" Source .

December 22, 2017