Back to Question Center
0

Kokie yra verslo grįžtamieji ryšiai ir kokią vertę jie gali pateikti jūsų svetainei?

1 answers:

Šiuolaikiniame internetiniame pasaulyje verslo grįžtamieji ryšiai tarnauja kaip gerbiami partijos lankytojai. Jie prisideda prie interneto verslo skatinimo ir užtikrina, kad svetainė būtų matoma paieškos sistemose. Bet kokia paieškos variklio optimizavimo kampanija gali vykti be nuorodos kūrimo.

Įsivaizduokime mums labiau įprastą situaciją. Tu sėdi bare ir girdi, kad kažkas kalba apie tave. Jei šis garsiakalbis yra gerbiamas ir teigiamai apibūdina jus, jis gerai atspindi jus ir atneša jums reputaciją ir autoritetą. Žmonės, kurie girdi šią informaciją, pradeda geriau galvoti apie jus. Ir atvirkščiai, jei žmogus yra netikras, žmonės atsisako su juo susisiekti.

business backlinks

Skaitmeninėse rinkose grįžtamieji ryšiai iš patikimų ir patikimų tinklalapių yra pripažįstami kokybe. Prisijungę su jumis, jie sako tiek vartotojams, tiek paieškos robotams, kad jie gerbia tai, ką sakote ar darote. Kitaip tariant, šios atgalinės nuorodos tampa balsais iš patikimų šaltinių ir kelia jūsų šaltinio reputaciją.

Šiame straipsnyje mes aptarsime viską apie verslo grįžtamąją nuorodą ir kodėl jie naudingi paieškos optimizavimui.

Kas yra verslo grįžtamieji ryšiai?

Kadangi gerbiamų ir artimų žmonių rekomendacijos išlieka patikimiausia reklamos forma, aukščiausio lygio verslo grįžtamieji ryšiai turi didžiausią vertę interneto verslo skatinimui.

Žvelgiant iš paieškos sistemų, "backlinks" iš kitų svetainių naudojamos kaip balsai ir pasakoja apie jūsų interneto šaltinio kokybę.Tačiau paieškos sistemos patvirtina tą prielaidą SEO ir PageRank algoritmuose.

Apskritai, visos nuorodos iš kitos svetainės į jūsų svetainę laikomos verslo atgaline saule. Tačiau jei šie saitai gauti iš šlamšto ir žemos kokybės interneto šaltinio, tai gali neigiamai paveikti jūsų svetainės reitingą ir naikinti jūsų paieškos sistemos optimizavimo pastangas.Būtent todėl turėtumėte ieškoti kokybiškų verslo nuorodų.

Kokius aspektus atsižvelgia "Google"?

Pastaruoju metu žiniatinklio valdytojai akcentavo kai kurias verslo nuorodas. Jie naudojo įvairius būdus, kaip padidinti išorinių nuorodų skaičių. Kai kurie iš šių metodų buvo nepageidaujami ir nesąžiningi, pavyzdžiui, nuorodų ūkis, privatūs tinklaraščių tinklai, šlamštas ir pan.

Tačiau "Google" suprato, kad kai kurios iš šių Atgalinės nuorodos nebuvo vertingos ir patikimos. Būtent todėl jie nusprendė padaryti keletą pakeitimų savo reitingų algoritmuose, vertindami išorinių nuorodų kokybę, o ne jų kiekį. Po paskutinio "Google Panda" atnaujinimo daugelis svetainių prarado pozicijas.

Visuotinai pripažįstama, kad paieškos sistemos įvertina kelis labai svarbius aspektus. Šiame straipsnyje mes išvardinsime keturis iš jų, kurie nurodo kokybiškus verslo grįžtamojo ryšio tyrimus. Ieškodami naujų nuorodų kūrimo galimybių ar peržiūrėkite savo nuorodų profilį, turite atkreipti dėmesį į juos.

seo backlinks

Perskaitykime kai kuriuos iš jų:

Reputacija ir įtaka

reputacija. Tai yra glaudžiai susijusi su įtaka. Štai kodėl kiekvieną kartą, kai ieškote naujų nuorodų kūrimo galimybių, įsitikinkite, kad svetainė, kurioje ketinate įdėti nuorodą, yra gerai žinoma ir labai vertinama naudotojų, taip pat gerbiama tikrame pasaulyje.

Aktualumas

Svetainės turinys turi būti susijęs su jūsų verslu. SEO algoritmai yra svarbūs, siekiant užkirsti kelią blogoms kokybės svetainėms išplauti iš labiau įsitvirtinusių įmonių.

Unikalumas

Norėdami patikrinti šį atgalinio ryšio aspektą, turite pažiūrėti savo konkurentus. Jei interneto šaltinis, kuris yra už jūsų rinkos nišos ribų, naudojant nuorodą, tiesiogiai susijusią su jūsų tema, yra laikoma unikalia verslo atšaka.

Paspaudimai

Paprastai nepakanka tiesiog įdėti atgalinę nuorodą į kitą svetainės puslapį. Vartotojų, kurie spustelėja šį puslapį, skaičius gali prisidėti prie jūsų pastangų. Štai kodėl, jei tik keli vartotojai spusteli jūsų nuorodą, jo aktualumas ir unikalumas abejoja Source .

December 22, 2017