Back to Question Center
0

Kaip sukurti laimingą turinio strategiją, tokią kaip Brian Dean, "Backlinko" SEO įrankio kūrėjas?

1 answers:

Pagal paieškos sistemos optimizavimo taisykles visiems interneto šaltiniams, ypač turinio turiniui, reguliariai reikia kurti turinį. Tačiau koks yra standartinis turinio leidimo dažnis? Iš tiesų nėra tokios sąvokos kaip standartas ar idealus dažnis, nes viskas priklauso nuo jūsų svetainės nišos, jūsų verslo tikslų ir tikslinės auditorijos.Žinoma, gali būti naudinga paskelbti turinį bet kuriuo metu, kai ką nors pasidalinti su visuomene. Tačiau jūs turite būti pasiruošę, kad šiuo atveju jūsų turinys nebus labai vertinamas ir greitai išnyks.

Šiame straipsnyje aš pasidalinsiu su jumis savo mintimis apie šią temą ir įrodysiu, kodėl "mažiau yra daugiau" turinio strategija yra naudinga jūsų verslui skatinti.

Galite gauti daugybę pamėgdžių ir akcijų, gauti daugiau įeinančių nuorodų ir pritraukti daugiau nukreiptų srautų įgyvendinant "mažiau, yra daugiau" metodą. Brian Dean, "Backlinko" SEO įrankio savininkas, savo turinio strategiją padarė puikiai. Jis paskelbė ribotą kiekį SEO įrašų per pastaruosius keletą metų. Visi šie įrašai nukreipė daug srautą į savo svetainę ir padarė jį vienu iš autoritetingiausių žiniatinklio šaltinių internete. Kai kurie jo įrašai nusipelnė 3 tūkst. Akcijų ir daugiau kaip du šimtai organinių nuorodų iš svarbių ir autoritetingų šaltinių. Taigi, kaip matote, "Backlinko" SEO įrankių savininkas sėkmingai įdiegė "mažiau - daugiau" turinio metodą.

Turinio strategija "Mažiau ir daugiau"

Turinio strategija "Mažiau daugiau" reikalauja tik aukštos kokybės mokslinių tyrimų turinio paskelbimo. Turite užsiimti naudotojų tokiu turiniu ir atkreipti dėmesį iki kito leidimo. Tai leidžia jums sukurti auditoriją, parodydama savo žinias ir reputaciją.

Ši paprasta, bet kūrybinė turinio strategija reikalauja:

  • Aukštos kokybės, unikalus turinys nuo mokslinių tyrimų iki atvejų tyrimų;
  • nuoroda turinys;
  • Visapusiškas turinys, įskaitant kūrybą;
  • Ilgos formos tekstai;
  • moksliniais tyrimais pagrįsti tekstai;
  • Stiprus sustiprinimas ir skatinimas.


"Mažiau daugiau" strategija tinka tiems žiniatinklio valdytojams, kurie akcentuoja turinį, kurį jie skelbia o ne kiekis. Kartą per mėnesį tiriant ir kuriant kokybišką turinį gali užtrukti daugiau laiko ir pastangų nei skelbti kelis pranešimus per savaitę.

Šis metodas netinka visiems interneto šaltiniams. Pvz., Nėra prasmės naudoti pramogų ar švietimo tinklaraščių ar socialinės žiniasklaidos, nes šioms platformoms reikia dažniau publikacijų.

Kaip jau minėjau, prieš geriausią "mažesnio turinio" turinio strategijos pavyzdį yra Brian Dean leidiniai "Backlinko" SEO svetainėje. Jis gamina savo moksliniais tyrimais pagrįstus straipsnius kas 4 savaites. Tačiau, nepaisant to, kad retkarčiais publikuojami turinio, vartotojai tikisi jo naujų straipsnių.

Statistika rodo, kad Brian Dean turinio skelbimo metodas yra rezultatyvus, nes vidutiniškai ir vidutiniškai visos 53 pareigybės yra neįtikėtinai didelės. Vidutinis akcijų skaičius yra 2490, mediana - 1280. Vidutinis unikalių susiejimo sričių skaičius taip pat stebina - 275 vienos žinutės ir 175 mediano. Visi jo įrašai komplekse pritraukė beveik 4 mln. Lankytojų ir 11 mln. Žiūrovų. Tai rodo, kaip protingas požiūris į turinio rinkodaros kampaniją gali drastiškai keisti svetainės metriką ir padidinti svetainės valdymą skaitmeninėje rinkoje Source .

December 22, 2017