Back to Question Center
0

Kaip viešbučių verslo svetainės gali gauti "SEO" Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Jo didelis konkurencingumas išskiria viešbučių rinkos nišą. Todėl pagrindinis prioritetas yra viešbučių kokybės svetainės kūrimas.

Grįžtamasis ryšys - tai hipersauna iš kito interneto šaltinio, kuris nurodo į jūsų domeną. Kiekvieną atgalinę nuorodą turėtų apsupti svarbus ir įdomus turinys, kad srautas būtų susietas su šaltiniu. Be to, nuorodos turi būti paslėptos inkaravimo tekste su vienu iš labiausiai atitinkamų paieškos terminų, kuriuos norite taikyti pagal paieškos variklius.

Kiekvienas gaunamasis saitas, kuris nurodo į jūsų viešbučio svetainę, suteikia jums balsavimą paieškos sistemose. Kuo daugiau kokybiškų atvykstamojo ryšio nuorodų nukreipia į jūsų svetainę, tuo daugiau įgaliojimų gausite iš paieškos sistemų, o vėliau, tuo aukštesnė jūs įvertinsite SERP.

Atgalinės nuorodos yra sudėtingesnės nei tos. Paieškos sistemos atsižvelgia į daugelį algoritmų, kad nustatytumėte tikslią jūsų svetainės reitingą (iš tikrųjų yra daugiau nei 200 "Google" reitingavimo veiksnių). Jūsų domeno valdžia ir prekės ženklo reputacija taip pat atlieka svarbų vaidmenį, nes tai vertinga jūsų atgaline data.

Šis trumpas pranešimas skirtas dalintis su jumis kai kuriais nuorodų kūrimo paslaptimis, kaip gauti Atgalinės nuorodos SEO. Šie metodai padės jums padidinti savo viešbučio svetainės galią ir tapti rinkos nišos lyderiu.

Praktiniai būdai gauti atgalines nuorodas viešbučio interneto svetainėje SEO

  • Verslo įmonių katalogų peržiūra

bus veiksminga toms viešbučių įmonėms, kurios norėtų pagerinti savo vietinius rezultatus.

Tai gana paprastas būdas gauti gaunamus ryšius. Viskas, ko jums reikia, yra rasti tinkamus internetinius katalogus, kuriuose gali būti įtrauktas jūsų turinys. Manau, kad viešbučio verslo turinys atrodys natūraliai kaimynystės svetainėse, vietinėse bendruomenėse ir miestų verslo žinynuose. Taip pat galite ieškoti su prekyba susijusių pramonės šakų, tokių kaip svetingumo prekybos asociacijos ir vietos turizmo organizacijos.

Yra du būdai, kaip rasti šių internetinių įmonių katalogų. Pirmasis - atlikti "Google" paiešką tokių užklausų kaip "svetingumo katalogas + miesto pavadinimas", "verslo katalogas + miesto pavadinimas", "kelionių bendruomenės + miesto pavadinimas" ir kt.Kitas būdas yra atlikti rinkos nišos analizę, įgyvendinant vieną iš internetinių profesionalių įrankių (MOZ Pro, Semalt Web Analyzer ir tt. )

  • Rodyti prisijungimus neprisijungus

Galite sugeneruoti daugiau kokybės Atgalinės nuorodos, bandydami perkelti visus esamus verslo ryšius neprisijungus prie internetinis pasaulis. Jei vadovaujate viešbučio verslo reikalais, turite daug partnerių ir verslo santykių su kitomis vietinėmis įmonėmis, pavyzdžiui, maisto tiekėjais, valymo įmonėmis, pramogų paslaugomis ir kt.Labiausiai tikėtina, kad šios vietos bendrovės jau įsteigė savo verslą internete, bet jūs vis dar nežinote apie tai. Štai kodėl turėtumėte patikrinti šią informaciją ir stengtis parodyti neprisijungus prisijungusius prisijungimus. Labiausiai tikėtina, kad jūsų verslo partneriai laimės kurti abipusiškai naudingus kryžminius verslo santykius.

Be to, galite pateikti savo pardavėjams gerą nuomonę apie savo paslaugas. Iš anksto jie gali įtraukti savo domeno URL į savo pardavimo puslapį aukšto prioriteto klientų sąraše arba taip pat parašyti atsiliepimus apie jūsų įmonę Source .

December 22, 2017