Back to Question Center
0

Ar galiu supaprastinti procesą, skirtą sukurti atgalinius saitus naudojant atgalinio scenarijaus versiją?

1 answers:

Ar kada nors įdomu, kaip gauti kokybiškas atgalines nuorodas iš paveikslėlių? Tai yra nuorodų kūrimo metodas, kurį daugelis žiniatinklio valdytojų nežino arba tiesiog nežino apie jo galią. Tačiau iš tikrųjų vienintelė internetinė nuotrauka gali būti verta tūkstančio nuorodų. Sutelkdamas dėmesį į teksto nuorodą, galite praleisti vieną iš įtakingiausių nuorodų kūrimo strategijų - vaizdo nuorodų pastatą. Galite perduoti daug naudingos informacijos per vaizdinį turinį, pvz., Infografiją, vaizdo įrašus, nuotraukas ir pan.

Pabandykime atidžiau pažvelgti į kai kuriuos nuorodų kūrimo būdus, kurie padės jums sukurti nuorodas iš vaizdų.

Kaip sukurti vaizdus, ​​kurie pritraukia srautą ir atgalines nuorodas?

Visų pirma norėčiau pasakyti apie vizualinio turto reikšmingumą. "Visual" turtui yra daugiau galios negu tik atitikti žodžius su vaizdais. Jei jie teisingai atliekami, jie teikia kūrybiškumą, aiškumą ar naujas įžvalgas apie mėgstamą temą.

Norėdami pritraukti srautą į savo interneto šaltinį, turite sukurti įdomų vaizdinį turtą su gaudymo šūkiais. Vartotojai linkę dalintis kai kuriais išmintingais pareiškimais, anekdotais ir memesais. Tačiau, jei nesate dizaineris, gali būti šiek tiek problemų, kad galėtumėte kartu visus dalykus. Tačiau visada yra išeitis. Galite pasinaudoti pigesnėmis paslaugomis, tokiomis kaip "Fiverr", sukurti paprastą vaizdą. Be to, galite rasti savo įvairius pasirodymus. Jie sutiks sukurti trumpą, paprastą komiksą prie turinio gabalo už priimtiną kainą per trumpą laiką. Tačiau, jei jums reikia kažko sudėtingesnio, tai reikalauja profesionalaus požiūrio, tada jums reikia samdyti vidinį dizainą.

Sunku pasakyti, ar šis vaizdas pritrauks daug srauto į jūsų turinį, ar ne, bet tai tikrai padės suvokti straipsnio idėją.

Kaip veikia informacijos rinkodaros rinkodara?

Infographic yra galinga ginklų įsigijimo Atgalinės nuorodos. Webmasterzy naudojasi, kad apimtų skaitytojus ir juos lojalaus ženklo. Mažos įmonės paprastai įterpia į savo turinį informacinius elementus, kad gautų įvairias nuorodas iš dominuojančių rinkos dalyvių.

Pirmiausia turite atlikti "Google" tyrimą, kad rastumėte su pramone susijusių infografijų. Naudokite šias užklausas, kad rastumėte tinkamą turinį - "raktinis žodis" + "infografinis"; "Geriausia raktinių žodžių infografika"; "Raktinių žodžių infografika. "Tada pažvelk į gautus rezultatus ir raskite geriausią.

Jei jūsų verslas yra šiek tiek neaiškioje nišoje, galite naudoti kai kuriuos atvaizdų katalogus, kur galite rasti viską. Vienas iš labiausiai žinomų katalogų yra "Visual". ly ir Pinterest.

Kai tik gausite tinkamą vaizdą, turėsite surasti temą, kuri geriausiai tinka jūsų nišai.Naudodamiesi minėtomis platformomis, galite filtruoti duds ir rasti idėją apie tai, kokio tipo infografika paprastai tampa žinoma.

Kitame etape turite sugalvoti savo duomenis. Kadangi pagrindinis tikslas yra gauti infografiją iš daugelio su nišomis susijusių interneto šaltinių, turite atidžiai susirinkti savo informaciją. Ir nebent jūsų duomenys yra įspūdingi, jis greičiausiai nebus paskelbtas Forbes ar Harvarde. edu. Tačiau jį gali lengvai susieti gerbiami interneto šaltiniai jūsų versle Source .

December 22, 2017