Back to Question Center
0

Ar galite rekomenduoti pirkti atgalinius saitus iš tinklo tinklaraščių (PBN)?

1 answers:

Aš negaliu nei rekomenduoti, nei tiksliai parodyti, kuris iš jų turi būti išbandytas. Tai, kad aš asmeniškai nejaučiu, kaip "Grey-Hat SEO", ar "Dievas" uždrausti Black-Hat SEO. Ir perkant "backlinks" iš privačių tinklo tinklaraščių yra tikrai tabuška schema, kurią "Google" labai nerimauja. Manau, kad grąžinus grįžtamąjąsias nuorodas iš tinklo tinklaraščių (PBN), nesvarbu, kokia sėkmė jie yra šiuo metu, greičiausiai yra lengviausias būdas uždirbti sunkų ir sunkiai išieškotą (kartais net negrįžtamą) reitingą.

Nepaisant to, privataus tinklo dienoraščiai vis dar yra populiarus dabar, ir aš taip pat matė daug pradedančiųjų webmasters mėgautis sandoriu ir pasinaudoti gana greitai ir gana išmatuojamą pažangą SEO. Bet kas yra tiesa? Kaip priimti tinkamai suformuotą sprendimą dėl tinklaraščių grįžtamojo ryšio? Pabandykime padaryti viską aiškiai - tik keliais šaltais faktais ir mano trumpais pasiūlymais pasverti jų privalumus ir trūkumus. Galų gale sprendimas priklauso tik nuo jūsų.

Atgalinės nuorodos iš tinklaraščių yra tinkamos:

  • Turėdamas SEO kontrolę, aš turiu galvoje, kad galite gauti galingą pranašumą prieš savo konkurentus. Viskas yra paprastas - perkant nuorodas iš PBN reiškia, kad galite laisvai pritaikyti savo nuorodas, pavyzdžiui, beproti, išbandyti visas galimas saitus ir jų teksto inkarus. Taip, tai yra nepaprastai patraukli funkcija - tik todėl, kad nėra jokios kitos strategijos, suteikiančios tokią laisvę patikrinti viską veikiant - čia ir dabar.
  • Naudodamiesi iš karto didesnės valdžios institucijomis, kaip ir PBN, galite pasinaudoti jau esančios svetainės senatvine ir patikima institucija - nedelsdami. Pirkdami atgalinius tinklaraščių tinklalapius gali atrodyti dar patrauklesnė, ypač atsižvelgiant į tai, kad tokio tipo ryšius ypač sunku sukurti išimtinai natūraliu būdu.

  • Taupo daug laiko ir pastangų, nes statymai dėl PBN - nebūtina dirbti su susisiekimu ar santykių užmezgimu. Kalbant apie mane, tokia nuobodi užduotis identifikuoti tinkamas informavimo galimybes yra greičiausiai blogiausia laiko užsiimančių bandymų, kuriuos kada nors turėjo.
  • Nors PBN yra neįtikėtinai priimtini laiko taupytojai, jie palieka duris atvirai susidurti su netgi sunkiais iššūkiais tradicinio ryšio srityje. Pavyzdžiui, turiu galvoje, kad kartais beveik neįmanoma uždirbti aukštų PR atgalinių iš senų ir patikimų sričių. Atrodo, kad tai dar sunku valdyti dar prieš tai, kai nesibaigsite gairių. Galų gale investuokite savo laiką ir pastangas kuriant realius ryšius ar bet kokią kitą reikšmingą veiklą - niekada negalėsite duoti jokių lūkesčių ar numatomų rezultatų, o ne pasakyti, kad ilgalaikėje partnerystėje užtikrinta pažanga.

Bottom line

Na, čia yra keletas blogiausių dalykų apie tinklaraščių Atgalinės nuorodos tik dėl išsamumo. Blogiausiu atveju naudojant PBN nuorodų pastatams gali būti paskirta bausmė rankiniu būdu - kartais ji gali netgi pereiti į kraštutinumus, kai viskas baigiasi nuolatiniu paieškos draudimu. Jei tai įvyktų, tai būtų nieko daryti, išskyrus tai, kad vėl sukūrėte savo nepatogiai tinklalapį ar tinklaraštį - nuo pat pradžių Source .

December 22, 2017