Back to Question Center
0

Kaip galiu komentuoti Atgalinės nuorodos pagerinti savo svetainės reitingą SERP?

1 answers:

Jūs tikriausiai girdėjote daug siaubingos informacijos apie pastato komentarų grįžtamąją nuorodą ir neigiamai linkę į šią techniką. Vis dėlto noriu, kad jūs atsimintumėte ir spręstumėte šią strategiją atvirai. Nepaisant blogos šios strategijos reputacijos, naudojant tinklaraščių komentavimą kaip grįžtamojo ryšio strategiją, galite padėti palaikyti gerus santykius su savo potencialiais klientais ir kurti savo prekės ženklą per savo rinkos nišą.Tačiau, norint gauti gerą SEO rezultatą, jums reikia teisingai taikyti komentarus. Kitaip jums atrodys įtartinas paieškos sistemų akimis ir netgi galite gauti nuobaudas už šlamšto nuorodų kūrimo būdus.

Šiame straipsnyje aptarsime naujus būdus gauti nuorodų sulčių iš komentarų. Galite pamiršti viską, ką jau perskaitėte. Metodas, kurį ketiname dalytis su jumis, neatrodo kaip ir bet kokie kiti ryšių kūrimo būdai, kuriems reikia naudoti "dofollow", "nofollow", paieškos terminus ar kitus dalykus, kuriuos naudojote girdėti.

Naujas būdas gauti komentarus Atgalinės nuorodos

Svarstome, kokie etapai jums reikia laikytis, norėdami gauti kokybės komentarus Atgalinės nuorodos per trumpą laikotarpį.

  • Rasti tinkamus tinklaraščius

Pirmajame jūsų kampanijų nuorodų kūrimo etape turite rasti tinkamus tinklaraščius savo nuorodų generavimui.Jums reikia atlikti savo rinkos nišą tyrimus ir rasti interneto šaltinius, kurie gauna puikų srautą ir dalyvavimą. Nebuvo akivaizdu ieškoti geriausių pramonės dienoraščių. Vietoj to galite rasti vidutinio lygio PR tinklaraščius ar forumus, kuriuose yra daug aktyvių komentatorių.

Norėdami rasti tai, ko jums reikia, galite įterpti tik konkrečią užklausą "Google". Pvz., Jei jūsų verslas teikiamas medicinos srityje, galite užduoti paieškos užklausą "TOP medicinos tinklaraščiai" arba "forumuose gydytojams". "Dėl to jūs pateiksite TOP dienoraščių sąrašą, pagrįstą kai kuriomis socialinėmis akcijomis ir komentarais, kuriuos gauna tinklaraščiai.

Radau tinkamą savo verslo poreikiams žiniatinklio šaltinius. Galite toliau išsiplėsti šias nuorodas iš komentatorių į savo dienoraštį. Tai padės jums padidinti savo partnerių svetainių bazę.

  • Dienoraščių organizavimas

Naudokite RSS prenumeratas "Google Reader", kad galėtumėte stebėti savo pramonės šaknis. Sukurkite skirtingus kiekvienos temos svetainės aplankus. Supaprastinant šį procesą, jūs pastebėsite, kurios kategorijos turi neseniai atnaujintus įrašus.

  • Pabandykite būti pirmuoju

Patartina sukurti komentarus Atgalinės į erzinantį forumą būdas tik rašyti nereikšmingus, šlamšto komentarus. Galite būti pirmasis, kuris po komentaro palieka komentarą, bet tik po jo visapusiško skaitymo ir mąstymo apie protingą ir protingą atsakymą. Jei jūsų pagrindinė nuoroda yra įdomi ir prilipusi prie taško, kiti komentarai greičiausiai spustelėja jį, norėdami patikrinti, kas jūs esate. Štai kodėl, jei esate pirmasis, jūsų pakeitimai yra didesni nei tada, kai pateksite į vakarėlį po daugybės kitų komentarų Source .

December 22, 2017