Back to Question Center
0

Ar galite padėti man suprasti pagrindines aukštų PR svetainių teikiamas galimybes Atgalinėse?

1 answers:

Žinoma, jei norėtumėte mėgautis realia, išmatuojamąja SEO pažanga, labai svarbu kurti kokybės nuorodų profilį į savo svetainę ar tinklaraštį. Šiuo metu yra trys pagrindiniai veiksniai, kurie sukuria "idealų" Atgalinių nuorodų profilį - jų aktualumą, įvairovę ir kokybę.Akivaizdu, kad visos kokybės nuorodos sukurtos natūraliu būdu ir gaunamos tik iš patikimų šaltinių, turinčių didelį PageRank, domenų valdymą, puslapių valdymą ir tt. Bet ar tai reiškia, kad turite pasirinkti tik aukštos PR svetaines Atgalinėse?

Aš tikiu, kad ne, tai ne. Kodėl taip? Tiesiog todėl, kad realūs dalykai yra šiek tiek sudėtingesni. Aš turiu galvoje, kad turėdamas tiek pat daug aukštų PR tinklalapių, kad galėtumėte naudoti atgalines nuorodas, niekada negalėsite niekur patekti. Rimtai mes galime lengvai gauti naują PR9 arba galbūt net PR10 atgalinę nuorodą, pavyzdžiui, iš "WordPress". Viskas gali būti baigtas tik keletą minučių - o jūs baigsite. Taigi, ar tokia grįžtamoji dalis būtų tokia nauda, ​​kaip jūs manote? Iš tiesų, niekas nepatvirtina naujai pateiktos atgalinės nuorodos. Turiu omenyje, kad kiekviena atskira grįžtamoji ryšio linija būtų beveik niekinė ir negaliojančia, nebent ji taps ekologine gerai susietos sąsajos profilio dalimi. Štai kodėl aš rekomenduoju lažybas daugybe kurti nuorodas su daugybe vietovių, tarp kurių turi būti skirtingos metrikos, žinoma, įskaitant jų nelygius "PageRank" balus.

Nepaisant to, vis tiek labai svarbu turėti pakankamai didelių PR tinklalapių, skirtų Atgalinėse. Svarbu tai, kad pagrindiniai paieškos varikliai, tokie kaip "Google", naudoja tris pagrindinius veiksnius (i. e. , tinkamumas, įvairovė ir kokybė - iš dalies prisidėjo prie PR nuosavybės), siekiant nustatyti realų svorį ir pagrįstumą kiekvienai jūsų svetainės profilio atgalinei. Apsvarstykite šiuos pagrindinius privalumus, kai naudojate didelės PR svetaines, skirtas Atgalinėse. Tačiau atminkite, kad jūs galėsite mėgautis jais tik tuo atveju, jei turėsite kokybišką ir visiškai atitinkamą turinį.

Pagrindiniai privalumai didelių PR Atgalinės nuorodos:

  • Gana autoritetingą jūsų svetainės ar tinklaraščio išvaizdą iš pagrindinių paieškos sistemų, tokių kaip "Google" pati, taip pat "Yahoo" ir "Bing". Žinoma, atsižvelgiant į tai, kad jūsų aukščiausios kokybės ir grynai atitinkamas turinys yra pakankamas, kad pritrauktų tam tikrų naudotojų susidomėjimą, galų gale lankydamasis į jūsų svetainę ar tinklaraštį
  • .
  • "Google" pripažįsta stipresnę autoritetingų šaltinių, susietų su interneto šaltiniais su dideliu "PageRank", sustiprintu autoritetu ir pasitikėjimu, kaip reikšmingą teigiamą reitingavimo signalą, todėl jūsų svetainę ar internetinį tinklaraštį verta priskirti aukštesnio lygio pozicijai Išdavimas.
  • Aukšta paieškos reitingo pozicija pati savaime suteikia didelį potencialą išpumpuoti padidėjusį žiniatinklio srautą, todėl parodo žalią šviesą platesnei internetinės paieškos pozicijai, tuo pačiu metu paversdamas potencialius klientus realiais, galiausiai dėl to į didesnius pardavimus skalėje.
  • Sukurkite geresnį supratimą apie visuomenę, dažniausiai gerinat savo buvimą internete ir prisidedate prie žinomiausio jūsų įmonės prekės ženklo pavadinimo Source .
December 22, 2017