Back to Question Center
0

Kaip gauti atitinkamus atgalinius saitus iš "TOP PR" svetainių "Google"?

1 answers:

Atgalinės nuorodos yra labai svarbios kiekvienam interneto šaltiniui, nesvarbu, ar tai yra vietos verslo svetainė, ar didžioji mažmeninė internetinė įmonė. Galite gauti išorines nuorodas pastabose apie kitas tinklavietes, susijusias su nišomis, arba naudoti tinklaraščių paskelbimą arba straipsnių pateikimą socialinės žymėjimui ir socialinių tinklų svetainėms. Yra pagrindiniai nuorodų generavimo būdai. Tačiau daugybė kitų profesionalių būdų kurti nuorodas žiniatinklyje yra daug.

top pr sites for backlinks

Kodėl jums reikia naudoti TOP PR svetaines Atgalinėse?

Norėdami gauti aukštą PageRank ir padidinti savo svetainės reitingą, turite sukurti savo nuorodas TOP PR tinklalapiuose. Kiekvienas svetainės savininkas nori gauti nuorodų iš didelės PR žiniatinklio šaltinių, todėl greičiausiai susidursite su sunkumais gauti prieigą prie šių svetainių. Be to, paprastai tokie tinklalapiai leidžia jų puslapiuose tik nefollow nuorodas. "Nofollow" nuorodos jūsų svetainėje nepateks jokių nuorodų apie sultis, nesvarbu, ar jos yra dedamos į autoritetingas ar nepageidaujamas svetaines. Būtent todėl, ko jums reikia, yra "dofollow" nuorodos, kurios gali padidinti jūsų svetainės reitingą ir prisidėti prie optimizavimo paieškos sistemose.

Tačiau yra daug TOP PR tinklalapių, kuriuose yra galimų Atgalinės nuorodos. Leiskite mums aptarti kai kuriuos iš šių interneto šaltinių.

  • "Google+"

"Google+" yra pirmaujanti socialinės žiniasklaidos tinklas, kuris "PageRank" viršuje yra beveik didžiausias

. Šioje platformoje galite kurti tiek "nofollow", tiek "dofollow" Atgalinės nuorodos.

Pirmiausia turite prisijungti prie savo "Google+" paskyros ir ją patvirtinti. Įsitikinkite, kad turite "Gmail" pašto dėžutę. Tada eikite į savo profilio puslapį ir spustelėkite skiltį "Apie". Po to slinkite žemyn į "Nuorodos" ir spustelėkite "Redaguoti" parinktį. Jūs galite pridėti savo nuorodas šiame skyriuje, ir jie automatiškai bus dofollow.

  • "YouTube"

Ši žiniasklaidos platforma yra madinga mūsų dienomis. Kiekvieną dieną milijonai žmonių ją atveria švietimo ir pramogų tikslais. Štai kodėl gana protingai naudoti šį PR9 internetinį šaltinį jūsų naudai. Čia taip pat galite kurti ir dofollow, ir nofollow nuorodas.

Kadangi "YouTube" yra žiniasklaidos platforma su ribotu teksto informacijos kiekiu, galite pridėti savo tinklaraštį ar svetainės grįžtamąją nuorodą skyriuje "Apie" arba "Aprašymas". Šios nuorodos laikomos nefollow, todėl nekelkite tiesioginės nuorodos į jūsų svetainę. Tačiau, jei įdėsite savo nuorodą į "Susietosios svetainės" skiltį, turite visas galimybes gauti kokybiškų "dofollow" Atgalinės nuorodos.

top sites for backlinks

Kadangi yra daug vaizdo dienoraščių, kurie reguliariai skelbia savo vaizdo įrašus "YouTube", galite užmegzti verslo ryšius su jais. Viskas, ko jums reikia, yra rasti tinklaraštininką, kuris sukuria vaizdo įrašus ar temą, susijusią su jūsų, ir paprašykite jo bendradarbiauti. Labiausiai tikėtina, kad jūs gausite teigiamą atsakymą, nes dauguma interneto dienoraščių ieškos finansinės paramos.

Norėdami gauti "dofollow" Atgalinės nuorodos "YouTube", turėtumėte patvirtinti savo paskyrą naudodami nuorodą ir pateikti savo svetainę "Google Webmasters". Tada turėsite prisijungti prie savo "YouTube" paskyros ir pasirinkti funkciją "Kanalo nustatymas" ir pagaliau spustelėkite "peržiūrėti papildomas funkcijas". "Pagal išplėstinį skyrių galėsite pridėti savo svetainę į" susijusią svetainę " Source .

December 22, 2017