Back to Question Center
0

Kokios tipinės atgalinio kodo ir struktūros yra geriausios SEO?

1 answers:

Prieš pradėdami peržiūrėti standartinį atgalinio ryšio kodą ir struktūrą, paprastai naudojamą SEO tikslui, leiskite man pradėti keletą pagrindinių apibrėžimų. Paprasčiau sakant, kiekviena atgalinė (priešingu atveju, įeinanti žiniatinklio nuoroda) gimsta, kai vienoje svetainėje yra URL, kuris nukreipia kelią į kitą trečiosios šalies šaltinį kitur internete - pateikiant nuorodą arba pridedant tą URL. Ir visas tinklalapyje sukurtas atvykimo nuorodų rinkinys sukuria jo sąsajos profilį. Tokiu būdu pagrindiniai paieškos varikliai, tokie kaip "Google" ir "Bing", naudoja ją, norėdami nustatyti kiekvienos svetainės ar tinklaraščio realią vertę, populiarumą ir svarbą. Atsižvelgiant į tai, kad ne visi iš jų yra sukurti lygūs, tiesiog atsitiktinai sugeneruojantys Atgalinės nuorodos dėl jų maksimalaus skaičiaus niekada nebus. Kalbant apie "organinių nuorodų" kūrimą, skirtą SEO tikslui, svarbiausia yra tik nuoroda kokybė, o ne jų kiekis.


Kaip jau minėjau, ne visi gimsta vienodai. Štai kodėl prieš tai darome skirtumus tarp šių dviejų pagrindinių interneto nuorodų tipų. Tiesą sakant, jie skiriasi HTML ypatumais grįžtamojo ryšio kodo, taip pat standartinis poveikis kiekvienoje svetainėje nuo SEO požiūriu.

  • "DoFollow" grįžtamieji ryšiai naudojami ne tik dviejų atskirų tinklalapių sujungimui ir jų "traukimui", bet ir abiejų pusių perkėlimui ir perskirstymui kokybės metrikos. Apskritai kalbant, "DoFollow" grįžtamieji ryšiai dažnai yra pripažįstami tarp labiausiai lemiamų elementų, kai kalbama apie reitingavimą reitingą. Šio tipo interneto nuorodos naudojamos standartiniam PA įvertinimui (puslapio valdymas), DA (domenų valdymas), PR (PageRank) ir likusiai metrikai, pvz., Vartotojų pasitikėjimui. Dažniausiai tokios interneto nuorodos su atributu DoFollow jų atgalinio ryšio kodu įtraukiamos į naujienų pranešimus, taip pat į tinklaraščio ar straipsnio įrašus. Kartais jie randami forumo pranešimuose ir komentarų skiltyje.
  • "NoFollow" Atgalinės nuorodos yra skirtos susieti du atskirus tinklalapius, i. e. , daugiausia tik laivybos reikmėms. Tai reiškia, kad atributas "NoFollow" grįžtamojo ryšio kodo metu neatsižvelgiama į puslapio ar domeno valdymą (a. k. a. nuoroda sultys). Turėkite omenyje, kad šis atrodo nepakankamas skirtumas yra daug prasmingesnis indeksavimo ir nuskaitymo, taip pat pagrindinių metrikos įvertinimo požiūriu.

Grįžtamojo ryšio kodo struktūra SEO

Kas sukuria pagrindinę SEO Atgalinės nuorodos struktūrą? Iš tiesų kiekvieną atvykstamąją nuorodą sudaro šie pagrindiniai elementai: hiperteksto nuorodos žyma, inkaro žyma, nuoroda ir uždarymo žyma.

  • Kiekviena grįžtamasis ryšys gimsta su
  • Kitas ateina nuorodų kūno tekstas, kuris prasideda su grįžtamojo ryšio inkaro žyma o pasakoja paieškos sistemų žiniatinklyje Nuoroda yra apie tai sekti, ji taip pat yra spustelėjama ir turi specialią spalvų indikaciją, kad liktų nepasiekiama iš likusio puslapio teksto turinio.
  • Kiekviena hipersauna baigiama uždaroma žyma, kuri tik nurodo paieškos sistemoms apie visą hipersaito žymę Source .
December 22, 2017