Back to Question Center
0

Kokie yra TOP 10 interneto šaltiniai, skirti generuoti atgalinius ryšius?

1 answers:

Kokybiško ir įdomaus turinio kūrimas, be abejo, yra geriausias būdas gauti nemokamas ir ekologines Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę. Naudotojai patys dalinsis jūsų turiniu žiniatinklyje, pridėdami jį labiau į paieškos variklius. Tačiau galite žymiai pagerinti savo grįžtamojo ryšio profilį sukūrę nuorodas TOP10 "Google" svetainėse. Šie interneto šaltiniai turi didžiausią PageRank ir aukščiausią autoritetą internete. Nors dauguma žiniatinklio valdytojų ir SEO specialistų mano, kad yra neįmanoma susieti tokių kokybiškų interneto šaltinių, iš tiesų viskas yra daug lengviau. Galite gauti atgalinius saitus iš TOP 10 internetinių šaltinių nemokamai. Viskas ko jums reikia - būkite atidūs ir vadovaukitės mūsų trumpojo ryšio kūrimo vadovu. Taigi, eikime toliau.

TOP 10 kokybės atkūrimo svetaines

 • Google Plus

"Google Plus". Vėliau jis turi aukščiausią PageRank. Čia galite sukurti tiek dofollow (indeksuojamus paieškos rodyklių), tiek nofollow (ne indeksuojami paieškos robotais) Atgalinės nuorodos.

Norėdami gauti Atgalinės nuorodos "Google Plus", turite atlikti šiuos veiksmus:

 • Sukurkite pilną profilį sistemoje "Google+".
 • Spustelėkite mygtuką Profilis ir pasirinkite Apie skyrių. Čia rasite svetainės sekciją.
 • Paspauskite mygtuką "Pridėti" nuorodų srityje. Tokiu būdu galėsite pridėti savo svetainės URL.
 • Slinkdami puslapio apačią, pastebėsite, kad prisiregistravęs asmuo turi pakartoti savo prekės ženklą ir URL.
 • Norėdami išsaugoti viską, spustelėkite mygtuką "OK".
 • Norėdami gauti srautą iš šių nuorodų, spustelėkite užrakto piktogramą "Nuorodos" ir "Prisidedate". "Čia reikia keisti privataus viešojo rodinio vaizdą.

Tai viskas. Dabar turite "dofollow" Atgalinės nuorodos iš vienos iš įtakingiausių "Google" platformų.

 • "Facebook"

"Facebook" yra pasaulyje populiarus socialinis tinklas su išsamiais statistikos rodikliais. Jis turi 9 PageRank ir 2 Alexa Rank. Bendras "Facebook" nuorodų skaičius yra daugiau nei 7 milijonai. Kiekvieną dieną "Facebook" registruoja milijonus naujų vartotojų iš viso pasaulio, o tos pačios žmonės kasdien ją naudoja. Kitaip tariant, "Facebook" yra tiesiog didžiausia socialinė platforma pasaulyje, suteikianti verslui puikias nuorodų kūrimo galimybes.

Norėdami gauti Atgalinės nuorodos iš šios PR9 socialinės platformos, turite laikytis šios trumpos instrukcijos:

 • Prisijunkite prie "Facebook" arba sukurkite savo verslo paskyrą, jei jos neturite;
 • Tada atidarykite "Facebook" programą, vadinamą "Statinis HTML", ir spustelėkite "Pridėti statinį HTML" į puslapį. Čia pamatysite naują skirtuką "Pridėti puslapį skirtuką. "Pasirinkite norimą puslapį ir spustelėkite" Pridėti puslapio skirtuką ". "
 • Atliekant šias manipuliacijas," Facebook "verslo puslapyje sukursite pasveikinimo programą.
 • Spustelėkite šią sveikinimo programą. Dabar turite kitą skirtuką, kuriame reikia spustelėti skirtuką Redaguoti ir įterpti čia HTML kodą. Turite pakeisti tinklalapio URL ir pritvirtinti tekstą naudodami savo svetainės URL ir inkaro tekstą. Jei norite išsaugoti šiuos pakeitimus, turite paspausti mygtuką "Išsaugoti".

"DoFollow" atgalinės "Facebook" kūrimo procesas yra baigtas. Dabar galite stebėti, kaip didėja socialinis srautas iš šios platformos Source .

December 22, 2017