Back to Question Center
0

Kokie yra nepanaudoti atgalinio ryšio šaltiniai naudojant "Backlinko"?

1 answers:

Atgalinės nuorodos tęsia skaitmeninį pasaulį, nepaisant kai kurių straipsnių, taip pat žiniatinklio valdytojai mums papasakoja apie kitus dalykus. Iš tiesų, paskutiniai paieškos optimizavimo tyrimai rodo, kad atgalinės nuorodos yra vienas iš svarbiausių "Google" ir kitų paieškos sistemų reitingavimo veiksnių.

Kalbant apie pastato nuorodą, yra daug išbandytų ir tiesų metodų. Kai kurie iš jų laikosi "Google" gairių, o kiti pažeidžia juos. Mūsų dienomis kai kurie ryšių kūrimo būdai mūsų dienomis tampa mažiau rezultatyvūs (f. e. svečio paskelbimas arba komentarų grąžinimas). Tačiau vis dar yra daug mažiau žinomų arba požeminių būdų, kaip užsidirbti aukštos kokybės nemokamas atgalines nuorodas.

Šiame straipsnyje aš ketinu pasidalinti su jumis keletą požeminių nuorodų kūrimo būdų, kai kuriuos iš jų aš pasiskoliu iš Brian Dean Backlinko savininko. Leisk mums atidžiau pažvelgti į kiekvieną iš jų.

Atgalinės nuorodos gauti naudojant Backlink metodiką

  • Socialinės nuorodos kūrimo technika

gauti išorines nuorodas iš socialinės žiniasklaidos. Pagal šį metodą turite dalytis atitinkamu turiniu ir atkurti turinį, kuris buvo labai dalijamasi. Po to turėsite pasiekti naudotojus, kurie iš pradžių bendrino šį turinį ir pateikia jiems naują ar atnaujintą kūrinį.

  • Dangoraižis nuorodą statybos technika

Ši dangoraižio nuorodą statybos technika buvo sukurta Brian Dean. Tai padėjo jam padidinti ekologinį eismą daugiau nei 400%. Pagal šį metodą jums reikia nustatyti žemesnio reitingo paieškos terminus ir surasti turinį, kuris yra populiarus tarp vartotojų. Po to turėtumėte parašyti jį geriau už tuos pačius paieškos terminus. Įsitikinkite, kad jūsų nauja turinio versija yra unikali ir pagrįsta moksliniais tyrimais. Norėdami užbaigti šio ryšio kūrimo procedūrą, turėtumėte reklamuoti šį atnaujintą socialinės žiniasklaidos turinį, kurio tikslas yra keletas aukštų PR sričių, galų gale susietų su tau.

  • Atsiliepimai nuorodą statybos technika

Atsiliepimai yra labai naudingi bet kokioms įmonėms, nes jie rodo klientų pasitenkinimą dėl produktų ar paslaugų, kurias teikia bendrovė. Webmasters juos ieškojo, nes jie žino, kokią naudą jie gali gauti savo internetinėse parduotuvėse. Tokiu būdu jūsų atsiliepimų kūrimas suteikia puikias galimybes uždirbti sau lengvai, bet autoritetingą gaunamą nuorodą. Vartotojai geriau pritraukia įmones, kurios naudoja tikruosius klientus, o ne svetaines, kurios pateikia šlamšto apžvalgas (paprastai tokius atsiliepimus galima lengvai aptikti). Kuo realesni jūsų svetainės atsiliepimai, tuo aukštesnis jis bus rangas paieškos rezultatų puslapyje. Be to, atrodo labiau patikimas kitoms įmonėms. Štai kodėl jie bus susieti su jūsų svetaine, net neklausdami.


Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti produktą, kuris jums labiausiai patinka, ir kreipkitės į savo paslaugų teikėją, kad pateiktumėte savo atsiliepimą konkretus produktas. Daugumai didelių mažmeninės prekybos platformų šiuo tikslu pateikiamas specialus atsiliepimų lapas. Štai kodėl jums bus lengva tiesiogiai pateikti savo atsiliepimus per savo svetainę.

Ši nuoroda statybos technika taip pat buvo įdiegta Backlinko dienoraščio savininko Brian Dean Source .

December 22, 2017