Back to Question Center
0

Kokie būdai gauti aukštą PR dofollow Atgalinės nuorodos iš tinklaraščių?

1 answers:

"Commentluv" tinklaraštis yra tinkamas būdas gauti aukštos kokybės PR grįžtamąjį ryšį, kuris paprastai praleistas mano žiniatinklio valdytojams. Ši tema bus visada prieštaringa aptarti. "Commentluv" tinklaraščiai teikia pranašumų svetainių savininkams, nes jie padeda kurti galingus saitus, nes jie grąžina nuorodą, nurodančią vieną iš jūsų tinklaraščio įrašų.

Šiame straipsnyje aptarsime keletą esminių būdų, kaip kurti aukštus PR dofollow Atgalinės nuorodos iš komentuojamų tinklaraščių.

Pirmiausia aptarime, kokie komentuojami tinklaraščiai ir kur juos rasti. Šie tinklaraščių tipai leidžia susieti vieną iš jūsų tinklaraščio įrašų ir perduoti kokybiškų nuorodų sulčių į jūsų tinklalapius. Dauguma žiniatinklio valdytojų tvirtina, kad "dofollow" grįžtamieji ryšiai turi daugiau vertės svetainės optimizavimui nei nefollow. Tačiau abi šios rūšys gali būti naudingos, norint pasiekti ekologinį eismą. Norėdami sukurti kokybės nuorodos profilį, turite sukurti tiek "dofollow", tiek "nofollow" Atgalinės nuorodos. Paprastai "nofollow" Atgalinės nuorodos į aukštus PR svetaines sukelia naujas "dofollow" grįžtamąjąsias nuorodas ir padidina srautą į svetainę. Jei grįšite prie savo tinklaraščių ar tinklalapių, turėtumėte nepamiršti, kad atgalinės nuorodos bus atliekamos gerai apgalvota strategija, nes tai pagerins jūsų dienoraščio matomumą.

Man patinka Neil Patel idėja kurti nuorodas. Jis atrado idėją sukurti nuorodas į keičiamo dydžio. Šis metodas suteikia galimybę atskleisti našumą ir imtis galimų veiksmų, kai vienas planas neveikia.

Dofollow socialinės žymėjimas svetaines

Dėl dažnai atnaujinamų "Google" reitingų algoritmų dauguma "Bloggers" nusprendžia, kad jų nuorodos nebus pažeistos paieškos sistemose. Tačiau kai kurie komentuojami tinklaraščiai vis dar yra prieinami, o svetainių savininkams suteikiamos aukštos kokybės "back-links".

Paprastai tinklaraščių skelbimas yra paprastas būdas sukurti atgalinius saitus. Šis metodas buvo patikrintas daugelio sėkmingų žiniatinklio valdytojų ir, jei tai padaryta teisingai, jis duoda gerų rezultatų, susijusių su eismu, reitingais ir konversijomis. Reikia pastatyti nuorodų pastatą kaip santykių kūrimo priemonę. Iš pradžių tai nesuteiks jums naudos. Tačiau ilgainiui galėsite kurti autoritetą ir padidinti srautą į savo svetainę.

Kai kurie Bloggers apriboja kiekvieno straipsnio komentarų skaičių. Jie leidžia kurti "dofollow" Atgalinės nuorodos tik pirmiesiems komentatoriams. Dienoraščio administratorius asmeniškai nusprendžia, ar patvirtinti jums dofollow Atgalinės nuorodos ar ne. Jei jie pastebi kai kuriuos šlamšto veiksmus iš jūsų svetainės, jie greičiausiai draudžia įterpti į savo tinklaraštį dublikatus. Tačiau, jei jie pastebi, kad jūsų komentarai yra ekologiški ir yra susiję su aptariama tema, jie kiekvieną kartą, kai komentuosite savo tinklaraščius, suteiks jums "dofollow" Atgalinės nuorodos.

Patarimai, kaip sukurti dofollow Atgalinės nuorodos į Komentluv dienoraščius

Pirmiausia pabandykite ne ieškoti šlamšto. Norėdami sukurti gerą reputaciją tinklaraštyje, turite palikti kokybiškas ir naudingas pastabas. Įsitikinkite, kad atidžiai perskaitėte straipsnį ir suprantate temą. Priešingu atveju, jūs parašysite komentarus, kurie nesilaikysite taško ir atrodys nenatūralus. Be to, net nenorite reklamuoti savo internetinio verslo komentarų straipsniuose, nesusijusiose su jūsų pramone. Jūs būsite pašalintas ir niekada negausite galimybės gauti "dofollow" Atgalinės nuorodos šiame dienoraštyje. Turėtumėte pabandyti nepersistengti nuorodomis, nes tai gali atrodyti nenatūralus ir nepageidaujamas. Be to, aš patariu jums išvengti vienos ir dviejų eilučių komentarų Source .

December 22, 2017