Back to Question Center
0

Ar galite parodyti man praktinį būdą sukurti atgalinę nuorodą su EDU tinklalapiais?

1 answers:

Nereikia sakyti, kad net viena atskaitos nuoroda į EDU svetainę gali būti labiau vertinga jūsų svetainei ar tinklaraščiui, o ne į įprastų paketų su dideliu "PageRank" balu. Deja, susiejimas su švietimo šaltiniais nėra toks lengvas, kaip jūs galvojate. Tačiau turiu keletą darbo metodų, kad užbaigtų užduotį - gaminant kokybišką šviečiamąjį turinį, kad gautų tokią nusipelno atgalinę nuorodą iš dot EDU domeno. Ir žemiau aš ketinu peržiūrėti šią schemą žingsnis po žingsnio.

Kokybiško švietimo turinio kūrimas

  1. Galite užsiprenumeruoti EDU tinklalapį - kurti gerus santykius, pavyzdžiui, su universitetais ar kolegijomis, pasiūlyti jiems garso įrašo dalį. Atkreipkite dėmesį, tačiau tai, kad jums reikės daug laiko užduoti sau. Todėl prieš tai viską turėsite gerai mąstyti, jei galėsite patys rašyti kokybišką švietimo turinį arba prisiimti užduotį profesionaliems rašytojams - perkeliant jį į kvalifikuotus laisvai samdomus vertėjus arba svarstant įdarbinti kvalifikuotą turinio rinkodaros specialistą.
  1. Žinoma, yra ir kitų pasirinktinių būdų, kurie greičiausiai užtruks šiek tiek mažiau laiko. Tačiau dauguma jų gali būti lengvai suprantamos kaip šlamštas, jei jos nėra tinkamai atliktos. Taigi, manau, kad geriau pabandykite uždirbti iš EDU svetainės atgalinę nuorodą su bet kokiu kokybišku turiniu.
  1. Nustatykite savo dėmesį į kokybiško ir unikalaus straipsnio kūrimą, kuris būtų gana patrauklus tikslinei auditorijai - šiuo metu labiausiai tikėtina, kad susidursite su kolegijų studentais, dėstytojais ar darbuotojais atsakingi nariai. Atkreipkite dėmesį į tai, kad turėtumėte pateikti ekspertinį turinį, kuris gali būti iš tikrųjų naudojamas ugdymo tikslais. Tam reikės atlikti išsamų tyrimą arba bent jau vertingų gyvenimo įgūdžių rinkinį.

Atėjo laikas kreiptis į verslą ir pradėti veiklą. Yra keletas praktinių būdų, kaip plėtoti gerus santykius su tinkamais žmonėmis. Štai kaip jūs galite įtikinti juos skelbti savo ekspertų turinį ir susieti su savo svetaine ar dienoraščiu:

Sukurti projektą

Pirmiausia rekomenduoju apsvarstyti abipusiai naudingą projektą, kurį reikia sukurti, pavyzdžiui, bendradarbiaujant su universiteto ar koledžo profesoriais. Viskas, ko jums reikia čia, yra tik išsiaiškinti, kokios temos būtų svarbiausios šiuo metu aktualiam ir vertingam visiems - tiek pedagogams, tiek vietinėms spaustuvėms. Tokiu būdu, nes viskas iš anksto susitarta - galite laisvai pradėti kurti mokomąjį turinį, kuris bus paskelbtas jų patvirtintoje klasėje.

Labdaros partnerystė

Kitas, pabandykite sukurti labdaros partnerystę - rimtai, yra daug kolegijų visada nori ir pasirengę paskelbti savo rėmėjams. Viskas, ko jums reikia čia, yra pasiūlyti abipusiškai naudingą sandorį - įsitikinkite, kad jūsų turinys yra skirtas tinkamoms problemoms, tokioms kaip pačios jūsų nuolatinė partnerystė, arba bet kokios kitos kolegijos diskusijos, kurioms reikia plačios visuomenės nuomonės.

Universiteto dienoraščių bendruomenė

Jūs taip pat galite susisiekti su geriausiais universitetų tinklaraščiais - ir paprasčiausiai siūlyti pateikti svečių dienoraščio įrašus jų mokymo puslapiuose, kad gautumėte atgalinę nuorodą iš dot EDU domeno. Tiesiog pagalvokite, kaip galite padaryti juos laimingus paskelbti savo turinį - apsvarstykite apie profesines žinias, darbo paieškos patarimus, antrosios pakopos kontaktus ar sėkmės istorijas ir pan.

Išvada

Sekti kiekvieną paskutinę backlink EDU tinklalapiuose, kai ji bus gyvi. Tuo pačiu metu aš rekomenduoju "pinging" kiekvieno naujai sukurtos nuorodos šaltinį naudodami pingmyurl. com ar bet kokius kitus panašius internetinius įrankius. Tokiu būdu paskambinsite paieškos nuskaitymo robotais, kad jūsų nauji grįžtamieji ryšiai būtų rodomi greičiau, taigi reikalaujame, kad būtų tikrai greitesnis reitingas Source .

December 22, 2017