Back to Question Center
0

Kodėl turėtumėte sukurti aukštos kokybės PR grįžtamąją nuorodą į savo svetainę?

1 answers:

Svarbiausias paieškos optimizavimo veiksnys yra neabejotinai nuorodų kūrimas. Paieškos sistemos naudoja grįžtamąją nuorodą kaip svetainės reitingavimo veiksnius. Kuo aukštesnės kokybės Atgalinės nuorodos nukreipia į jūsų svetainę, tuo didesnės galimybės gauti aukštesnę poziciją jūsų SERP. "Dofollow" Atgalinės nuorodos leidžia "Google" lengviau nustatyti svetainės autorių ir jos reitingą. Štai kodėl pagerinkite savo svetainės poziciją paieškos rezultatų puslapyje ir pritraukite daugiau tikslinio srauto; jums reikia pabrėžti didelės PR svetainių Atgalinės nuorodos.

Šis trumpas straipsnis yra skirtas parodyti jums, kaip gauti aukštos kokybės PR grįžtamąją nuorodą į jūsų svetainę. Bet pirmiausia leiskite man jums paaiškinti, kokie yra dubliko grįžtamieji ryšiai.

Dofollow grįžtamieji ryšiai ir jų vaidmuo generuojant srautą

Dofollow grįžtamieji ryšiai yra išoriniai saitai iš skirtingų svetainių, nukreipiančių į jūsų interneto šaltinį. Šios nuorodos taip pat žinomos kaip įeinančios arba išorinės nuorodos. Šie saitai leidžia perduoti nuorodą sulčių iš vieno šaltinio į kitą. Kai "Google" robotai tikrina jūsų svetainę, jie nurodo ne tik informaciją vietoje, bet ir išorinius signalus, pvz., Išorines nuorodas. Jei šie saitai yra "dofollow", tada paieškos robotams bus skaičiuojama nuoroda iš jų gautų sulčių. Aukštos kokybės PR grįžtamieji ryšiai turės didelę įtaką to, kaip paieškos sistemos mato jūsų svetainę.

Štai kodėl, kai norite kurti savo nuorodas, protingai sutelkti pastangas susiejant nuorodą į šaltinius, leidžiančius kurti "follow-links" nuorodas. Dėl to šios aukštos kokybės, autoritetingos nuorodos pagerins jūsų puslapio reitingą ir padidins prekės ženklo autorių teises.

Kokie būdai gauti aukštos kokybės prl Atgalinės nuorodos?

Yra daugybė skirtingų būdų, kaip gauti "dofollow" nuorodas į jūsų tinklaraštį. Tačiau mes turime sutelkti dėmesį tik į aukšto spaudos palaikymo ryšius. Gauti juos ne taip paprasčiau, kaip manote. Taigi leiskite mums išsamiau aptarti, kaip ir kur gauti domeno grįžtamąją nuorodą.

  • Forumo Atgalinės nuorodos

Norint įsigyti kokybiškų ir ekologiškų Atgalinės nuorodos, turite dalyvauti forumo diskusijose. Turite būti aktyviu atitinkamų jūsų nišų forumų naudotoju ir palikti naudingus, nuoširdžius ir pagrįstus komentarus kiekvienoje naujoje diskusijų temoje.Tačiau ne visada bandykite būti pirmąja diskusija, kad neatsidarytų įtartinos administratoriui. Forumuose yra puiki vieta reklamuoti savo verslą, kurti naujus kontaktus ir padidinti savo prekės ženklo reputaciją. Iš pradžių turite komentuoti bent aštuonias temas be papildomų Atgalinės nuorodos, o tada pradėti kurti ekologinę reklamą. Tačiau neturėtumėte būti nuolatinis ir grubus.

  • Dienoraščio peržiūros

Jūs galite reklamuoti savo verslą, susiekite su kitais niša susijusiais tinklaraščiais ir leiskite jiems peržiūrėti jūsų produktus ar paslaugas. Taigi, visų pirma, jums reikia rasti tinkamus tinklaraščius, kad sukurtumėte tinkamas nuorodas, kurios užtikrintų tikslinį srautą. Pabinkite tik tinkamus produktus tinklaraštininkams. Priešingu atveju rizikuojate sukurti neigiamą savo prekės ženklo įspūdį. Tada raskite būdą susisiekti su Bloggers. Kaip taisyklė, nurodykite savo kontaktinę informaciją savo dienoraščio antraštėje. Galite parašyti el. Laišką arba susisiekti su juo per "LinkedIn". Jei gausite teigiamą atsakymą, tuomet laikas pagilinti savo produktus. Turite pasirinkti geriausius produktus, kuriuos turėsite sukurti teisingai parodyti savo prekės ženklą Source .

December 22, 2017