Back to Question Center
0

Kaip gauti sąrašą. edu svetaines Atgalinės nuorodos?

1 answers:

Gauti nuorodas iš aukštųjų svetainių yra tas pats, kaip juos gauti. "edu" svetainės kaip paieškos sistemos pritraukia šias svetaines kaip gerbiamos, vertingos vartotojams ir labai autoritetingos. Daugeliu atvejų sunku sudaryti sąrašą. edu svetaines Atgalinės nuorodos, jei esate mažas arba neseniai įkurtas domenas. Be to, jei jūs kuriate savo verslą internete, o ne švietimo ar valdžios sektoriuje, tai bus sunku pateikti. Edy svetainių skaitytojai su turiniu, kuris jiems gali būti įdomus.

Kuriant nuorodas, turite atkreipti dėmesį į domeno valdymą ir domeno įvertinimą. Šios dvi svetainės kokybės vertinimo metrikos yra panašios ir padeda nustatyti, kaip svarbu, kad viena nuoroda būtų iš konkrečios svetainės. Įdėkite savo nuorodas į aukštą valdžią. Edu, svetainės suteikia jums daug privalumų. Visų pirma, galite lengvai suskirstyti turinį per. edu tinklalapius, ir greičiausiai jis gaus aukštesnį reitingą per palyginti trumpą laikotarpį. Be to, naudodamiesi šiomis išorinėmis nuorodomis, jūs gausite vertingą nuorodą apie sultis.

Šis straipsnis skirtas nuorodų kūrimo būdams, kuriais siekiama sukurti sąrašą. edu svetaines Atgalinės nuorodos. Aš mokysiu jus, kaip pakelti aukštesnes pareigas ir padidinti savo domeno valdžią.

Gauti Atgalinės nuorodos iš aukšto PR. Edu tinklalapiai

Jei norėtumėte gauti tinkamesnes atvykstamojo ryšio nuorodas, pirmiausia turėtumėte patobulinti savo svetainę (teisingos kodo klaidos, geros tarpusavio ryšio sistemos sukūrimas, metaduomenų optimizavimas ir vertingo turinio kūrimas).

Vertingiausias ir pageidautinas nuorodų kūrimo galimybių žiniatinklio šaltiniai yra "Wikipedia", ". gov ir. edu domenai. Šios svetainės turi skirtingą svorį su "Google". Šie interneto šaltiniai teikia daug naudos vartotojams, o taip pat gali būti patikima ir bet kokia atgaline nuoroda, kuri pateikiama jų puslapiuose.

Svarstykime išsamesnius gavimo būdus. edu ir. gov backlink:

  • Dienoraštis komentuojantis

Paprastai. edu ir. Gov tinklalapiuose yra tinklaraščių, kuriuose buvo įvairus mokslinių tyrimų ir švietimo turinys. Galite ignoruoti šios nuorodos kūrimo galimybę. Štai kodėl, jei galite sekti savo nuorodų kūrimo strategiją ir pradėti nuo pabaigos, kai kurie turinio, kurį ketinate kurti, jau gali turėti. gov arba. edu tinklalapiai, nurodantys jį. Įgyvendindami šią nuorodą pastato techniką, turėsite galimybę gauti kontekstines atvykstamasis nuorodas.

  • Teikti stipendijas savo niše

Tikslinga suteikti stipendijas įvairioms švietimo įstaigoms, ypač tiems, kurie bent jau kažkaip yra susiję su jūsų pramone. Pvz., Jei parduodate medicininę įrangą, galite bendradarbiauti su medicinos universitetais, suteikiant studentams nuolaidų, dovanų ar stipendijų. Tai padės jums grąžinti savo nišą ir gauti reikiamą nuorodą sulčių iš aukštos PR. edu web sources. Be to, jūs galite turėti, kad studentai pateiktų jums darbą, kurį savo ruožtu galės naudoti kaip turinį. Jei radote gerą rašytoją, galite reguliariai samdyti jį kaip savo turinio rašytoją Source .

December 22, 2017