Back to Question Center
0

Koks yra geriausias būdas uždirbti išorines Atgalinės nuorodos SEO?

1 answers:

Let's face it - išorinių Atgalinės nuorodos, skirtos SEO, yra viena iš pagrindinių komponentų, galinčių vairuoti jūsų svetainę ar tinklaraštį, kad būtų galima geriau ieškoti internete.Tačiau prieš pradėdami, apsvarstykite šią negražią tiesą apie jų kūrimą paieškos optimizavime. Taigi, įsitikinkite, kad esate pasirengęs su šiais pagrindais, kad galėtumėte pagrįstai siekti užsidirbti išorinių Atgalinės nuorodos SEO:

 • Turėtumėte, kad jūsų svetainė ar tinklaraštis būtų tinkamai optimizuotas techniniu lygmeniu.
 • Turėtumėte sukurti tvirtą svetainės architektūrą.
 • Turėtumėte investuoti savo laiką ir pastangas į grynai unikalų turinį, kuris teikia vertę.

Čia yra keletas geriausių būdų uždirbti išorines Atgalinės nuorodos SEO:

1. Pasirinkite tinkamą nuorodų tikrinimo priemonę, pvz., "Semalt Analyzer", "Screaming Frog" "SEO spider", "Moz" "Open Site Explorer". Aš ištyriau juos praktikoje keletą svetainių ir tinklaraščių. Gerai dirbkite nustatydami visas technines klaidas, kurios gali turėti įtakos geram naudotojo poreikiams:

 • Puslapio įkėlimo greitis.
 • Mobilus jautrus interneto dizainas ir vartotojo patirtis.
 • Dvigubas interneto puslapio turinys, taip pat pasikartojantys metaduomenys.
 • 302 peradresavimai ir persiuntimo tinklai.
 • 404 klaidos ir likusios kanoninės klaidos.
 • Netinkamas išorinių atgalinių nuorodų ir SEO direktyvų naudojimas (pvz. g. , noindex, nofollow).

2. Sutelkti dėmesį į naudotojo poreikius, o ne tiesiog manipuliuoti su "Google" paieškos reitingavimo algoritmu. Aš turiu galvoje čia, kad jūsų turinys turi būti tikros vertės ir prašau vartotojo. Tokiu būdu investuokite savo laiką ir pastangas kuriant išorines "Google" paieškos tinklalapių nuorodas - natūraliai uždirbdami su turiniu - įsitikinkite, kad neturite bent šių problemų:

 • Jūsų turinys nepatinka tikras vartotojas (per ilgas arba nuobodus rašymas, kuris vargu ar kreiptųsi į pagrindinius gyvų ieškotojų poreikius).
 • Pasenęs turinys (nepamirškite - jūsų svetainė ar internetinis dienoraštis greičiausiai bus malonu ir padės vartotojui daugiau nei jūsų niša konkurentų).
 • Nepakankamas išsamių duomenų tyrimas (žinoma, turėdama daug galių gali būti gerai, kad atsidurtų "Google" paieškos viršuje, tačiau vis tiek tikrai to nepakanka, kad laimėtų).
 • Skaitymo ir asmenybės trūkumas (apsvarstykite galimybę kurti savo atvejų tyrimus, patrauklias skaičiuokles, infografines medžiagas ir bet kokį kitą vertingą turinį, kuris patrauktų į tikslinę auditoriją).
  Blogas vizualinis apibūdinimas (kad būtų lengva skaityti su užrašu, smulkiomis antraštėmis ir aprašomais sąrašais, naudokite tik laikomus teksto rašmenų blokus, įtikinamų antraščių ir vaizdų, taip pat vizualiai patrauklų šriftus ir tinkamą foną).

3. Vienintelis būdas uždirbti išorines "Google" paieškos tinklalapių nuorodas organiškai yra santykių kūrimas. Susitinkime su juo - jūsų svetainė ar tinklaraštis nėra tolima sala, kurią atskiria vandenyno vandenys. Tik gerai sukonstruoti ryšiai ir sveiki santykiai gali padėti užsidirbti daugiau galingų Atgalinės ir plačiai paplitusios žiniatinklyje. Norint pasinaudoti beveik savaiminiu būdu veikiančiu procesu, atsižvelkite į šiuos dalykus:

 • Daugelis jūsų turinio gali leisti ne tik gauti daugiau atgalinių nuorodų, nukreipiančių į jūsų svetainę ar tinklaraštį, bet bus padėkite savo svetainei ar tinklaraščiui generuoti daugiau potencialių klientų, akcijų, taip ir kt.
 • Sukurti glaudžius ir abipusiškai naudingus santykius su pramonės įtaką ir geriausius tinklaraštininkus. Niekada nenusileisk į šį erzinantį ir paprastai nenaudingą ryšį per šaltus el. Laiškus.
 • Rašydami šiek tiek gerai apgalvotos ir grynai reikšmingos pastabos apie dažniausiai lankomus tinklaraščius arba populiariausias svetaines jūsų verslo ar rinkos nišoje.
 • Savo tinklalapio ar tinklaraščio įtraukimas į gana vertą vertą, verta tikrai vertingų atsiliepimų.Aš turiu omeny, kad jūs galite padaryti malonę savo straipsniuose, pranešimuose ar vertinguose svečių dienoraščiuose kai kuriose karščiausių ar labiausiai reikalaujamų temų - tik norint reklamuoti savo turinį natūraliai ir tapti matoma kuo daugiau suinteresuotų vartotojų internete.

Atkreipkite dėmesį, kad jūsų pagrindinis tikslas yra mėgautis daugybe pastabų ir dalinimosi populiarios socialinės žiniasklaidos priemonėmis - tik per kelias valandas po paskelbimo naujausio atnaujinimo, naujo turinio ar visiškai naujo produktas ar paslauga. Taigi, aš rekomenduoju išsiaiškinti, kokį turinį skatina jūsų ateitis. Tai visada atsipirks, aš tikiuosi Source .

December 22, 2017