Back to Question Center
0

Ką turėtumėte žinoti apie mokamas nuorodas?

1 answers:

Jei kas nors man klausia, koks yra svarbiausias paieškos optimizavimo aspektas, aš atsakysiu, kad tai neabejotinai atgalinės nuorodos. Nesvarbu, kaip juos įsigijote. Tai, ką jie turėtų būti ir kuo daugiau, tuo geriau. Nemanykite niekam, kas sako, kad nuorodos pastatas yra miręs. Šią klaidingą teiginį skleidžia nepatyrę ir nepatyrusios žiniatinklio valdytojai, kurių neseniai buvo nubausti paieškos varikliai.

Jei jūsų pagrindinis interneto verslo tikslas yra pritraukti daugiau tikslinio ekologiško srauto į jūsų tinklalapius, tada jums reikia sutelkti dėmesį į pastangų grįžtamąją nuorodą. Šiame straipsnyje mes aptarsime, kaip pirkti nišą Atgalinės nuorodos, siekiant pritraukti veda į jūsų svetainę.

Atgalinės nuorodos vaidmenį verslo skatinimo versle internete

Paieškos sistemos, kaip "Google", nustato jūsų svetainės autorių ir reputaciją pagal atgalinių nuorodų, kurios ateina į jūsų svetainę iš kitų interneto šaltinių. Gaunamus saitus į jūsų svetainę taip pat vadina atvykstamomis arba vidinėmis nuorodomis. Jei interneto šaltinis turi daug nuorodų iš aukšto autoritetingo PR9 ar 10 tinklalapių, greičiausiai jis bus rastas paieškos rezultatų puslapio viršuje.

Jei vis dar kyla klausimas apie atgalinių nuorodų vaidmenį jūsų interneto verslo skatinimo srityje, leiskite man pasidalinti su jumis kai kuriais esminiais ryšių kūrimo veiklos privalumais:

  • Paieškos sistemos reitingas gerinimas

Jei jūsų svetainė yra susijusi su aukštos kokybės nišą susijusiais interneto šaltiniais arba internetinėmis žiniasklaidos priemonėmis, "Google" pritraukia ją kaip autoritetingesnę ir suteikia aukštesnį reitingą paieškos rezultatų puslapyje.

  • Aukštas nuskaitymo greitis

Jei jūsų svetainėje yra svetainės schema, "Google" indeksuos bet kurį naują paskelbtą turinį. Tačiau robotai sugadins svetainę dažniau, jei suras bet kokias šviežias atgalines nuorodas. Kuo daugiau atgalinių ryšių gausite, tuo geriau jūsų nuskaitymo svetainių norma bus naudinga jūsų svetainės paieškos optimizavimui.

  • Referencinis srautas

Kokybės atgalinės nuorodos gali nukreipti daug srauto į jūsų svetainės puslapius. Šis srautas taip pat gali paveikti jūsų svetainės PageRank ir padidinti savo domeno valdžią. Be to, persiuntimo srautas paprastai virsta pardavimais.

Ar jums reikia nusipirkti nišą Atgalinės nuorodos?

Grįžtamojo ryšio pirkimas yra greitesnis jų įsigijimas. Tačiau jums reikia protingo požiūrio į šį procesą. Turėtumėte žinoti, kad perkant nuorodas pažeidžiate "Google" žiniatinklio valdytojo gaires. Taigi, jei neturite protingo požiūrio į pirkimus iš "backlinks", jums greičiausiai bus taikomos sankcijos, pvz., Atgalinės nuorodos deindeksacija, pralaimėjimas reitingų pozicijomis ir kt.

Kaip parodė praktika, rizika yra tokia didelė, kai perkate nuorodas mažomis kainomis, pavyzdžiui, 5 USD už nuorodą. Daugeliu atvejų tokia maža kaina rodo žemą interneto šaltinio kokybę, kuri ją teikia jums. Daug tokių šlamšto svetainių sukurta, nes vienintelis tikslas yra pirkti ir parduoti įvairias nuorodas. "Google" gali lengvai aptikti tokias svetaines ir nubausti už juos, o jūs būsite uždirbtas, kad juos atsisakytumėte Source .

December 22, 2017