Back to Question Center
0

Kaip gauti Atgalinės nuorodos į savo svetainę, kuri dirba SEO?

1 answers:

Įeinantys (gaunami) saitai ar atgalinės nuorodos yra trečiosios šalies nuorodos, nukreiptos į jūsų svetainę ar tinklaraštį. Ir kodėl taip svarbu suprasti, kaip gauti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę? Kadangi "backlinks" dabar yra "Google" trys pagrindiniai reitingavimo veiksniai, pagal oficialų pranešimą, kurį šiemet paskelbė pasaulio vadovų vadovai. Be plačios paieškos variklio optimizavimo koncepcijos, grįžtamieji ryšiai gali būti laikomi pasitikėjimo balsais - jūsų turinys turi gerai pripažintą vertę. Todėl visos svetainės ar tinklaraščio autoritetą galima pasitikėti. Tokiu būdu "Google" paieškos sistema sukuria savo "PageRank" įvertinimą - sveria kiekvieną kiekvienoje internetiniame tinklalapyje rastą raktą. Suprasdami natūralių ir kokybiškų nuorodų kūrimo svarbą, aš ketinu parodyti jums, kaip gauti Atgalinės nuorodos į jūsų tinklalapį ar tinklaraštį, kuris iš tiesų veikia SEO, galų gale - rasti save kažkur per 10 populiariausių "Google" paieškos rezultatų.

Kaip gauti Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę SEO tikslais

Kuriant SEO draugiškas nuorodos profilį, viskas apie Atgalinės yra svarbu - nuo atskirus domenus, susiejusius su jumis ir jų institucijos laipsniu, prie kiekvienos nuorodos tinkamumo, taip pat jo puslapio įvedimo būdą.Štai kaip tinkamai gauti tinklalapių grįžtamąją nuorodą į jūsų svetainę - įsitikinkite, kad turite viską, atsižvelgdami į šiuos punktus:

  • Referalų srities skaičiavimas, kurio nuorodos yra jūsų nuorodos, tikriausiai yra viena iš svarbiausi "Google" veiksniai, kai ieškoma bendrų nuorodų profilio reitingavimo galimybių.
  • Nuoroda donoro institucija - tiek individualiu lygmeniu (skaičiuojama kiekvienam atskiram tinklalapiui), tiek atsižvelgiant į mastą. Tai reiškia, kad turint keletą aukštos kokybės grįžtamojo ryšio su dideliu autoritetu, būtų kur kas geriau, o ne tik lažintis dėl jų kiekio ir nieko kito.
  • Labai vertinama institucija nebūtinai reiškia, kad tai viskas apie tas pasaulines žiniasklaidos svetaines arba didžiausius pasaulyje leidėjus - jūsų paties smulkaus verslo svetainė ar niša gali pasiekti visiškai palyginamą pažangą.

  • Domėjimosi amžius kartais gali būti laikomas labai svarbiu veiksniu, kuris iš dalies diktuoja svetainės autorių teises dėl atgalinių nuorodų SEO tikslams. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jums nebūtinai reikia sukurti nuorodas tik su senais domeno šaltiniais.
  • Atitinkamos atgalinės nuorodos yra ne tik vertingesnės "Google", o ne tose vietose, kuriose dalyvauja tos pačios temos diskusijos, arba atitinkanti verslo įmonę. Tiesą sakant, nesvarbus grįžtamojo ryšio šaltinis taip pat gali būti aiškinamas paieškos sistemoje kaip įtartinai manipuliuojantis ar net savanoriškas veiksmas - taigi galite uždirbti sau rimtą (kartais net negrįžtamą) reitingą.
  • Sąsajų profilio įvairovę taip pat niekada neturėtų būti įvertintos. Nedvejodami susipažinti su visiškai neprilygstomomis interneto svetainėmis ar tinklaraščiais su skirtingomis institucijomis, pasitikėjimu, PageRank ir kitomis susijusiomis savybėmis. Tiesą sakant, tai būtų jūsų geriausias gerai suformuotas sprendimas - "Google" daug dėmesio skiria spalvingoms atvirkštinėms nuorodoms su skirtingomis vertybėmis, tikriausiai pripažindama savo natūralų kūrimo būdą Source .
December 22, 2017