Back to Question Center
0

"Semalt" apžvalga: "Web Data Scraping" įrankiai, kurie tikrai gali jums padėti

1 answers:

Mes žinome, kad web scraping technika, kuri apima informacijos nukreipimą ir ištraukimą iš įvairių tinklalapių. Dauguma įmonių priklauso nuo duomenų, o paprastas žiniatinklio įbrėžimo įrankis gali išspręsti įvairias su duomenimis susijusias problemas, suteikiančias mums daugiau dinamiško ir naudingo turinio.

Labai lengva naudoti žiniatinklio grandymo įrankių naudą ir gali gauti tikslius duomenis per kelias sekundes. Kai kurios galimybės yra nemokamos, o kitos - mokamos. Priemonės žiniatinklio įbrėžimams paprastai skiriasi priklausomai nuo jų funkcijų, parinkčių ir perkeliamumo. Kai kuriems iš jų reikalingi kodai, o kitiems nereikia turėti programavimo įgūdžių.

1. ParseHub

"ParseHub" palaiko slapukus, peradresavimus, "JavaScript" ir "AJAX", norėdami nuskaityti ir išvalyti kelias svetaines. Jis gali identifikuoti ir išgauti informaciją, nes jo mokomoji mašina leidžia tai padaryti. "ParseHub" yra šiuolaikiškas ir labiausiai rekomenduojamas interneto duomenų kaupimosi įrankis, generuojantis išvesties failus įvairiais formatais. Tai idealiai tinka Linux ir Windows vartotojams ir yra nemokama žiniatinklio programa su penkiomis nuskaitymo parinktimis.

2. Agenty

Nesvarbu, ar jūs norėtumėte išgauti daug duomenų arba planuoti kai kuriuos žiniatinklio nuskaitymo projektus, "Agenty" atliks daugybę užduočių. Naudodamiesi šiuo įrankiu, vienu metu galite paleisti skirtingus įbrėžimo darbus ir ištrinti didelį duomenų kiekį. Tai suteikia mums informacijos apie ištrintus duomenis JSON, TSV ir CSV formatuose ir naudoja API, kad automatizuotų duomenų rinkimą pasirinkta programavimo kalba. Jo nemokama versija turi ribotą skaičių galimybių, taigi galite pasinaudoti mokama versija, kurioje pateikiama pinigų grąžinimo garantija.

3. "CloudScrape"

"CloudScrape" yra dar vienas interneto duomenų kaupimo įrankis, kuris palaiko didžiulį duomenų rinkinį ir nereikalauja jokio atsisiuntimo. Ši naršyklės programa gali lengvai nustatyti robotai ir ištraukia jūsų duomenis realiuoju laiku. Vėliau galėsite išsaugoti išgautus duomenis "Google" diske ir laukelyje. tinkle arba jį eksportuoti kaip CSV ir JSON.

4. Datahut

Datahut - tai labai keičiamo dydžio, lankstus ir įmonės klasės interneto duomenų ištraukimo įrankis, skirtas visiems jūsų poreikiams duomenų.Galite gauti tikslią informaciją už prieinamą kainą ir 100% grąžinimo garantiją. Turėtumėte nepamiršti, kad nemokama "Datahut" versija nėra, tačiau jos papildoma versija yra tinkama biudžetui ir tinka pradedantiesiems ir įsteigtoms įmonėms.Jis sujungia duomenis iš kelių svetainių ir kaupia produktus, turinį, vaizdus ir profilius jums.

5. "Webhouse". io

Webhouse. io yra žiniatinklio programa, teikianti tiesioginę ir lengvą prieigą prie struktūrizuotų duomenų ir naudoja žiniatinklio nuskaitymo technologiją, kad atliktų įvairias funkcijas. Jis turi galimybę indeksuoti jūsų svetainę ir išgauti duomenis iš skirtingų tinklalapių daugiau nei 200 kalbų. Jis palaiko RSS, JSON, HTML ir XML failus.

6. Fivetran

Vienas iš geriausių duomenų naikinimo įrankių yra "Fivetran". Tai galingas ir patikimas duomenų ištraukėjas ir taupo jūsų energiją ir laiką. Tuo metu "Fivetran" be jokių problemų gali išgauti iš 100 iki 100000 tinklalapių Source .

December 22, 2017