Back to Question Center
0

Kaip galėčiau patobulinti savo SEO, ištaisydamas neveikiančias nukreipimo Atgalines nuorodas?

1 answers:

Taip, galite duoti gana gerai paskatinti visas jūsų pastangas SEO - tik nustatydami savo jau esamus saitus ir kreipkitės į nukreipimo Atgalines nuorodas. Kaip? Na, pažiūrėkime.

Trys pagrindiniai atremimo priežastys. Neveikiančios nuorodos:

1. Galite visiškai kontroliuoti jo vykdymo procesą (skirtingai nuo liūto dalies kitame darbe, pavyzdžiui, turinio skatinimo);

2. Nutraukiančių nuorodų tvirtinimas ne tik padidina paieškos reitingą, bet ir gauna daug kitų paslėptų privalumų (e. g. , geresnė vartotojo patirtis);

3. Jūs ketinate kuo geriau pasinaudoti pastangomis, su kuriomis jau sprendžiate.

Atsižvelgdama į tai, kad visas procesas, atliekamas masto metu, gali būti gana priešingas intuityvus ir galbūt sunkiai valdomas tinkamai, čia pateikiamas trumpas priemonių rinkinys, kad būtų tinkamai elgiamasi:

  • Nustatykite visas jūsų svetainėje ar tinklaraštyje esančius trūkstamus ryšius.
  • Padalinkite jas į pagrindinius peradresavimo modelius.
  • Naudokite interneto nuorodų kūrimo priemonę ir pagalbinį įrankį redaguoti įrašus.
  • Užpildykite savo darbus su nukreipimo grįžtamąjį ryšį ir atlikite bendrą patikrinimą.

Skaidytų nuorodų identifikavimas

Dar kartą ištarti - mes ieškosime nukreipiančių Atgalinės nuorodos, kuriomis jūsų svetainė ar dienoraštis. Tokiu būdu turėsite gauti specialią ataskaitų santrauką apie juos - naudodami "Google" paieškos konsolę arba bet kokį specializuotą pagalbinį internetinį įrankį geresniems ir aiškesniems duomenims, pvz., "Open Site Explorer" ("Moz"), "Semalt Analyzer" ("Semalt") arba Screaming Frog SEO spider. Galų gale, tik jums nuspręsti, kokią sistemą pasirinkti šiai užduočiai.

Atminkite - taip pat turėsite išspręsti visus sugadintus vidinius saitus savo svetainėje ar tinklaraštyje, nes per pastaruosius metus gali būti daugybė URL. Taigi, viskas, ko jums reikia, yra pasiruošimas daugeliui rankiniu būdu ir laikinai daug laiko reikalaujančio darbo - naudojant "Google" paieškos konsolę rankiniu būdu peradresuoti atgalinius ryšius su. htaccess arba specialus įskiepis, jei naudojate "WordPress". Arba taip pat galite greitai peradresuoti daug nuorodų, kurių reikia taisyti - tiesiog naudokite vieną iš anksčiau paminėtų internetinių pagalbininkų.

Dalijimasis URL per nukreipimo schemas

Būdamas WordPress naudotojas man teko identifikuoti mano senus URL šablonus (pvz., Ateina kaip domenas + metai + mėnuo + įrašas). html) ir Nauji URL šablonai (pvz. g. , domenas + vardas). Pateikdami paprastą anglų kalbą, turėsite parašyti specialią "Google" tikrinimo rodyklių instrukciją, kuria jie praneša apie šiuos ar kitus nuolatinius pakeitimus - tiek pačiame URL, tiek HTML puslapio kodą (priešingu atveju dirbkite per 301 nukreipimus).

Peradresavimai raštu

Aš naudoju "Permalink Helper Tools", kad galėtumėte dirbti su kodo URL. Čia viskas turi būti savaime suprantama, tačiau nepamirškite, kad šaltinio URL modelis yra URL, kurie prasideda su jūsų domenu, o po jų - skaitmenys ir brūkšnys, kurie turi būti baigti naudojant kintamąjį amžių iš "WordPress", ir pastabą HTML, kuri išeina iš laikotarpio. Atminkite, kad kintamasis visada turėtų būti pradėtas ir baigtas brūkšniu.

Užbaigti nukreipimo nuorodas ir patikrinti juos

Norėdami užbaigti procedūrą, tiesiog įdėkite savo. htaccess failą su kodu per FTP ryšį su jūsų serveriu. Atsargiai - įsitikinkite, kad viskas yra. Aš turiu omenyje, kad valdydamas prieigą prie jūsų svetainės ar tinklaraščio su. "Htaccess", jei kažkas negerai, jūs taip pat galite sugadinti viską - net su šiek tiek klaidingu kodu. Tokiu būdu viskas, ko jums reikia, yra padalyti peradresavimą į šaltinį ir tikslą, paleisti patikrinimo procedūrą su skaitytuvo įrankiu - ir jūs baigėte!

Patarimas: tokią pačią procedūrą galima taikyti ir sugadintoms vidinėms nuorodoms. Žinoma, idealu jie neturėtų pereiti per nukreipimus, bet, deja, tai ne visada įmanoma. Atminkite, kad peradresavimas yra daug geresnis nei 404 Source .

December 22, 2017