Back to Question Center
0

"Web Scraping Tools" - "Semalt Advice"

1 answers:

Duomenų įbrėžimas yra viena iš sudėtingiausių ne techninių žmonių užduočių. Taip yra todėl, kad jiems trūksta žinių ir jie nieko nežino apie tai, kaip gauti naudos iš "Python", "Java", "Go", "JavaScript", "NodeJS", "Obj-C", "Ruby" ir panašių kalbų PHP. Programavimas yra neatskiriama duomenų mokslo dalis, tačiau kai kurie pradedantiesiems ir naujokams neturi pakankamai programavimo įgūdžių ir vis dar nori išgauti žiniatinklio duomenis, nekenkdami kokybei. Tokiems asmenims geriausi ir tinkamiausi yra šie interneto šveitimo programos.

Skreperis ("Google Chrome" plėtinys)

Įvairūs neprogramuotojai ir laisvai samdomi vertėjai naudoja "Scraper" dėl nepakankamo duomenų perkrovimo funkcijų. Šis GUI valdomas duomenų mokslo įrankis gali nuskaityti tiek pagrindinius, tiek pažangius tinklalapius ir turėti puikų mašinų mokymosi technologiją, kad jūsų darbas būtų lengvesnis. Ši platforma yra specialiai skirta išgauti duomenis iš "Amazon", "eBay" ir kitų panašių svetainių ir turi įmontuotą šlamšto aptikimo funkciją. Su juo galite lengvai aptikti jūsų duomenų šlamštą ir gali jį pašalinti per minutę ar dvi. Ji turi konkrečią "Google" API klientų biblioteką, kuria siekiama geriau išgauti duomenis ir išsaugo jūsų informaciją savo duomenų bazėje. Taip pat galite įrašyti duomenis į kietąjį diską ar bet kurį kitą pasirinktą įrenginį.

Importas. Io

Su importu. Io, nereikia būti techniškai apgalvota ir gali reguliariai nuskaityti aukštos kokybės duomenis. Ši žiniatinklio ištraukimo programa tvirtino, kad reikia pašalinti neprogramuotojus ir duomenų mokslininkus. Kaip mes žinome, kad duomenų mokslas reikalauja statistikos ir matematikos, programavimo įgūdžių, tačiau jums nereikia nieko išmokti, jei naudojate importą. io. Šis įrankis tinka tiek asmenims, tiek įmonėms.

"Kimono Labs"

"Kimono Labs" yra atviro kodo atskira interneto šveitimo programinė įranga. Per keletą minučių jis gali nuskaityti duomenis iš daugybės svetainių. Jis pateikiamas tiek nemokamai, tiek mokamose versijose ir tinka ne techniniams asmenims. Naudodami "Kimono" laboratorijas, jums nereikia mokytis "Python" ar kitos programinės kalbos. Jos iš anksto nustatyti skaitytuvai padeda indeksuoti savo duomenis arba skirtingus tinklalapius. Jums tik reikia atsisiųsti ir paleisti šią programą ir leisti "Kimono Labs" nuskaityti duomenis per kelias minutes. Debesis pagrįsta kvėpavimo sistema leidžia lengvai ir greitai dalytis informacija tarp skirtingų įrenginių. "Kimono" laboratorijas naudojasi įmonės, žurnalistai, internetiniai mažmenininkai, telekomunikacijų agentūros ir laisvai samdomi vertėjai.

"Facebook" ir "Twitter" API

Dideli duomenys yra pagrindinė problema įvairiems žiniatinklio valdytojams ir ne techniniams asmenims. Taigi, jie dažnai naudoja "Twitter" ir "Facebook" API, kad gautų jų duomenis. API padeda mums išgauti naudingą informaciją iš skirtingų tinklalapių ir tinklaraščių ir prognozuoja, kaip redaguoti ir išsaugoti duomenis, kai jie yra visiškai išbrėžti.Geriausia yra tai, kad API gali lengvai ir lengvai keisti žiniatinklio turinį, jį galima lengvai nuskaityti ir keisti. Jie užtikrina gražų vaizdų vaizdavimą, klasifikavimą į skirtingas kategorijas arba importą įvairiais formatais pagal mūsų pageidavimus ir reikalavimus.Jei turite ne techninį asmenį be programavimo įgūdžių, turite naudoti socialinės žiniasklaidos API Source .

December 22, 2017