Back to Question Center
0

Semalt: kas yra turinio kirpimas? 4 tinklinio turinio tipai, kurie nukirpti tinkle

1 answers:

Turinio įbrėžimas yra svetainės turinio dubliavimas rankiniu būdu arba per keletą įrankiai. Dauguma žiniatinklio valdytojų ir tinklaraštininkų apsaugo jų turinį pagal autorių teisių įstatymus, o pavogtos informacijos paskelbimas kaip originalus yra sunkus nusikaltimas!

Deja, žiniatinklio turinys yra dažniausiai išbringas dėl abejotinų ir neteisėtų tikslų, tokių kaip pramoninis šnipinėjimas, plagiatas ir duomenų vagystė. Tačiau teisėti ir autentiški turinio įbrėžimų tikslai yra duomenų įvedimas, turinio valdymas, duomenų perkėlimas, konkurencinė žvalgyba, reputacijos valdymas arba verslo analitika.

Keturi skirtingi turinio tipai, kurie yra nukopijuojami internete:

Kai kurie žiniatinklio valdytojai ir interneto dienoraščių kūrėjai naudoja gerbiamų tinklalapių ir tinklaraščių turinį, manydami, kad jų svetainių puslapių apimties padidinimas yra naudingas paieškai variklio reitingas. Iš tikrųjų, bet koks turinys gali būti nuskaitytas, tačiau žemiau yra paminėti keturi pagrindiniai turinio šalinimo tipai.

1. Skaitmeniniai leidėjai ir katalogai:

Skaitmeniniai leidėjai ir internetiniai katalogai dažnai yra nukreipti programuotojai ir kūrėjai, kurie siekia iššifruoti turinį iš šių platformų savo privatiems tinklaraščiuose. Yell. com yra toks pavyzdys. Šis tarptautinis interneto paslaugų teikėjas ir internetinis katalogas per pastaruosius mėnesius įgijo milžiniškos sėkmės. Daug šios svetainės turinio buvo nulupusios, o šlamšto siuntėjai visada ieškojo būdų, kaip ištrinti daugiau savo puslapių. "Manta" yra garsi svetainė, kurioje daugiau kaip 20 milijonų prekių ženklų užsiregistravo rinkodaros tikslais. Deja, didžioji dalis jo turinio buvo nukrauta, ir šiuo tikslu naudojamas daugybė robotų.

2. Nekilnojamasis turtas:

Prieš keletą metų nekilnojamojo turto agentūros užpuolė turinio grandiklis, o atsigaunanti kaina jiems viršijo 10 milijonų dolerių.

3. Kelionės:

Atrodo, kad beveik visi kelionių portalai buvo išmesti į turinį. Šios įmonės ne tik teikia informaciją apie geriausias pasaulio vietas, bet ir teikia kelionių paslaugas savo klientams. Kelionių svetainės yra lengvas turinio skreperių taikinys. Kai kurios iš pirmaujančių interneto agentūrų, kurioms gresia pavojus, yra Baidarių, TripAdvisor, Priceline, Trivago, Expedia ir Hipmunk. Jie sukūrė daugialypių dolerių meta-paieškos įmones, o jų turinys dažnai yra nukopijuojamas ir pakartotinai naudojamas mažose svetainėse ir tinklaraščiuose.

4. E-komercija:

Tiesa, elektroninės komercijos svetainės turinio negalima išvalyti lengvai, tačiau tokios svetainės kaip "eBay" ir "Amazon" vis dar yra įstrigę kainodaros ir gamybos aprašymams Source .

December 22, 2017