Back to Question Center
0

Semalt apžvalga - internetinių duomenų gavybos programinė įranga jūsų internetiniams projektams

1 answers:

Internetinių laužo įrankiai automatizuoja interneto duomenų ištraukimo procedūrą ir gali būti integruotas į visas interneto naršykles. Jūs tiesiog turėtumėte nurodyti duomenų laukus, kuriuos norite surinkti, ir šie įrankiai atliks jūsų poilsį. Jos skirtos įmonėms ir ekspertams, todėl jos nereikalauja jokių techninių įgūdžių. Kai kurie iš šių įrankių yra suderinami su "Windows", o kiti yra naudingi Linux vartotojams.

1. 80 kojų

80lagai yra garsi žiniatinklio nuskaitymo ir duomenų gavybos paslauga. Tai leidžia jums kurti ir paleisti žiniatinklio nuskaitymus norint gauti pageidaujamus rezultatus. 80lagai buvo pastatyti ant paskirstytos tinklelių skaičiavimo tinklo viršuje ir per keletą minučių ištrinti įvairius tinklalapius.

2. "ParseHub"

"ParseHub" yra viena iš geriausių ir labiausiai įdomių "Web scraping" programinės įrangos jūsų internetiniams projektams.Jis išskiria naudingus ir nuskaitomus duomenis iš skirtingų tinklalapių ir importuoja rezultatus Ajax ir Javascript formatuose. Naudodamiesi šia programa galite ieškoti formų, atidaryti meniu, prisijungti prie skirtingų svetainių ir patogiai išgauti duomenis iš žemėlapių ir lentelių. Rezultatai pateikiami JSON ir Excel formose.

3. Importuoti. Io

Importuoti. io yra veiksmingas ir patikimas duomenų naikinimo įrankis . Tai tinka nepriklausomoms kompanijoms tarptautiniams prekių ženklais ir gali išplėsti savo akademinius tyrimus. Tai puikiai tinka žurnalistams ir padeda rinkti informaciją iš įvairių interneto puslapių. Šis duomenų išbrėžimo įrankis pateikia SaaS produktą, kuris leidžia paversti neapdorotus duomenis į reikiamas formas.

4. Dexi. io

kartu su pažangiomis mašininio mokymo technologijomis, Dexi. "io" yra puikus ir vienas iš labiausiai paprastų žiniatinklio programinės įrangos internete. Jis yra sukurtas Henriko, kompiuterių programuotojo, ir automatizuoja jūsų duomenų surinkimo procesą, suteikiantį jums geriausius rezultatus. Dexi Intelligent Automation platformą patikėjo daugiau nei 20 tūkstančių įmonių, tokių kaip "Samsung", "Microsoft", "Amazon" ir "PwC".

5. "Webhouse". io

Webhouse. Io padeda įmonėms efektyviai ir efektyviai surinkti, išvalyti ir tvarkyti duomenis. Tai debesyje pagrįsta programa, kurią lengva naudoti, ir iškart gauna keičiamo dydžio rezultatus. "Webhouse". Io yra puiki alternatyva Mozendai ir gali būti dislokuota verslo vienetų lygiu. Naudodami šį įrankį, galite paskelbti rezultatus TSV, JSON, CSV ir XML formatuose.

6. Scrapinghub

"Scrapinghub" yra viena iš labiausiai naudingų duomenų naikinimo programų. Tai leidžia mums išvalyti arba išgauti įvairius tinklalapius be jokio programavimo žinių. Be to, "Scrapinghub" suteikia mums galimybę nuskaityti svetaines iš kelių IP adresų ar vietovių.

7. Visual Scraper

Visual Scraper puikiai tinka išgauti duomenis iš vaizdų ir PDF failų. Įmonėms ir programuotojams vis sunkiau rinkti informaciją iš socialinės žiniasklaidos svetainių, tačiau Visual Scraper taip pat gali rinkti duomenis iš "Facebook" ir "Twitter". Jo interneto naršyklė leidžia lengvai indeksuoti savo tinklalapius ir pagerinti jūsų svetainės našumą.

8. "Outwit Hub"

"Outwit Hub" yra pažangi žiniatinklio grandymo programa. Ji sukurta, kad išbrėžtų informaciją iš vietinių ir internetinių išteklių ir atpažintų URL, vaizdus, ​​žiniatinklio dokumentus ir frazes, kad jūsų darbas būtų lengvesnis ir geresnis.Jis gali pateikti tiek neorganizuotus, tiek organizuotus formatus ir eksportuoti duomenis į skaičiuokles Source .

December 22, 2017