Back to Question Center
0

Semalt: Kokios yra geriausios programavimo kalbos, kad išbrėžtų svetainę?

1 answers:

"Web scraping", taip pat žinomas kaip duomenų gavyba ir interneto rinkimas, yra išgauti būdas duomenys iš skirtingų svetainių. "Web scraping" programinė įranga leidžia naudotis internetu per interneto naršyklę arba per "Hypertext Transfer Protocol". Web apkarpymas paprastai įgyvendinamas automatizuotų robotų arba žiniatinklio tikrinimo įrankių pagalba. Jie naršo per įvairius tinklalapius, renka duomenis ir išgauna juos pagal naudotojų reikalavimus. Tinklalapio turinys yra analizuojamas, pertvarkytas ir ieškomas, o duomenys yra kopijuojami į skaičiuokles, kai tik jas visiškai apdoroja pagal instrukcijas.

Interneto puslapis yra sudarytas su teksto pagrindu žymėjimo kalbomis, tokiomis kaip HTML, Python ir XHTML. Jame yra daugybė informacijos ir skirtos žmonėms, o ne interneto šveitimo robotams. Tačiau skirtingi šveitimo įrankiai gali skaityti šiuos puslapius kaip žmonės ir gauti naudingos informacijos CSV arba JSON formatuose.

Ar "Python" yra geriausia interneto šveitimo kalba?

"Python" iš esmės yra programavimo kalba, kuri siūlo "lukštą", kad būtų galima nuskaityti duomenis paprastu tekstu. Tai padeda vartotojams išgauti informaciją iš skirtingų tinklalapių. "Python" yra naudinga, kai skaitmeniniai rinkodaros ar programuotojai nusprendžia rankiniu būdu nuskaityti duomenis. Naudodamiesi šia kalba, mes galime lengvai įvesti kodo eilutę ir pamatyti, kaip duomenys yra nukirpti. Tačiau "Python" nėra geriausia žiniatinklio šveitimo kalba.

"Python" turi šimtus naudingų variantų, skirtų taupyti laiką. Pavyzdžiui, jis yra žinomas tarp akademinių ir duomenų tyrimų ekspertų. "Python" leidžia mums lengviau ieškoti naudingų duomenų ir akademinių straipsnių internete. Bet kai kalbama apie žiniatinklio įbrėžimą, "Python" nėra toks efektyvus, kaip C + + ir PHP. "Python" yra geriausiai žinomas dėl savo integruotos pagalbos ir išsaugo duomenis bendrais formatais, tokiais kaip JSON ir CSV.

Geriausios kalbos žiniatinklyje programavimo kalbos:

Dabar aišku, kad "Python" nėra geriausia žiniatinklio įbrėžimo kalba. Vietoj to daug programuotojų ir duomenų mokslininkų teikia pirmenybę C + +, mazgų. js ir PHP per Python.

mazgas. js:

Gerai nuskaitymo ir nuskaitymo skirtingose ​​svetainėse. Mazgas. JS tinka dinamiškoms svetainėms ir palaiko platintą nuskaitymą internete. Ši kalba yra naudinga, jei norite išvalyti duomenis tiek iš pagrindinių, tiek iš pažangių svetainių.

C + +:

C + + siūlo puikų našumą ir ekonomiškumą. Ši kalba yra kur kas geresnė nei Python ir užtikrina kokybiškus rezultatus. Tačiau dėl sudėtingų kodų ji nerekomenduojama įmonėms.

PHP:

PHP - geriausia žiniatinklio šveitimo kalba. Skirtingai nuo "Python" ir "C + +", PHP nerodo problemų atliekant užduočių planavimą ir duomenų perkėlimą iš skirtingų svetainių. Tai panašu į visuotinį ir tvarko daugumą interneto nuskaitymo ir duomenų gavybos projektų internete. Importuoti. io ir Kimono Labs yra du galingi duomenų naikinimo įrankiai , pagrįsti PHP. Jie turi puikių funkcijų ir gali ištrinti daugybę tinklalapių per valandą ar dvi. Deja, "Beautiful Soup" ir "Scrapy" (kurie yra pagrįsti "Python") nepateikia jokios paramos, nes PHP duomenų ištraukimo įrankiai.

Dabar akivaizdu, kad visos programavimo kalbos turi savo privalumų ir trūkumų. Tačiau PHP yra gerokai geriau nei "Python" ir yra geriausia žiniatinklio šveitimo kalba. Tai suteikia vartotojams geresnes galimybes ir gali lengvai tvarkyti didelės apimties projektus Source .

December 22, 2017