Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas: "Web Scraping" paslaugų rinkodaros privalumai

1 answers:

Šiomis dienomis įmonės negali išgyventi be gerai išgautų duomenų. Tai reiškia, kad turėsite gauti duomenis apie konkurentus, klientus, produktus, paslaugas, naujokus ir naujas rinkas. Duomenys internete yra efektyvi, tačiau skaitmeninės rinkodaros nuomone, sunku rinkti, išgauti ir pakartotinai naudoti duomenis. Tačiau naudodami tinkamus įrankius sunku gauti ekonomišką ir veiksmingą informaciją apie jūsų verslą internete.

Čia mes kalbėjomės apie internetinės ar socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistų interneto paslaugų teikiamą naudą.

1. Tikslių duomenų užtikrinimas

Duomenų ištraukimo į internetą priemonės padeda išgauti duomenis skaitomuose ir keičiamo dydžio formatuose, padedant skaitmeninių rinkodaros specialistams atlikti tam tikras užduotis. Dauguma mokslinių tyrimų įmonių, įmonių ir rinkodaros įmonių rankiniu būdu renka duomenis planavimui, moksliniams tyrimams ir analizei. Kalbant apie internetinę rinkodarą, "web scraping" yra geriausias, patikimas ir saugiausias metodas. Interneto rinkodaros specialistai linkę rinkti informaciją apie savo konkurentus, dabartines tendencijas, skirtingus produktus ir paslaugas. Tada jie naudoja šią informaciją skatinimo, kainodaros ir paskirstymo tikslais. Aukštos kokybės rezultatai gali būti tikrinami tik tuomet, kai naudojate patikimus įrankius, o išgauti duomenys turi būti be klaidų ir skaityti.

2. Sutaupykite laiko ir vietos

Dar viena duomenų ar interneto šveitimo paslaugų nauda yra tai, kad jie sutaupo tiek laiko, tiek vietos. Interneto rinkodaros specialistai gali greičiau pasikeisti. Jei jie išlaiko duomenis rankiniu būdu, tai gali užtrukti pakankamai laiko norint pasiekti norimų rezultatų. Tačiau tokiais įrankiais kaip importas. io ir Kimono, jie gali sutaupyti laiko ir energijos ir gali praleisti valandas už kažką kita, o ne iškraipyti duomenis. Taigi, mes galime pasakyti, kad "web scraping" yra tikrai palaima rinkodaros specialistams ir vadovams.

3. Būkite konkurencingi

Informacijos galios panaudojimas yra gyvybiškai svarbus pertvarkant. Patikimi ir greiti kainų ir produktų bei paslaugų prieinamumo internetu rezultatai gali būti labai naudingi elektroninės prekybos svetainėms, internetiniams mažmenininkams ir interneto rinkodaros specialistams.Net FMCG kompanijos mėgsta nuskaityti duomenis iš skirtingų tinklalapių. Todėl interneto rinkodaros specialistai naudoja šiuos duomenis, kad išliktų konkurencingi reklamos tikslais ir nukreiptų į daugybę klientų visame pasaulyje.

4. Tvarkykite tomus

Kiekvieną minutę "World Wide Web" sukuria keturiasdešimt baitų informacijos. Sandorio duomenys, pramonės duomenys, demografiniai duomenys ir socialinės žiniasklaidos duomenys yra tik keletas formų, kurių jums gali prireikti jūsų versle. Laimei, įrankiai, tokie kaip XPath, gali padėti išgauti visus tokio tipo duomenis iš skirtingų tinklalapių, o interneto rinkodaros specialistai naudojasi savo verslu ir rinkodaros strategijomis.Jie gali įbrėžti milijonus tinklalapių.

5. Visi duomenys vienoje vietoje

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - web scraping paslaugos leidžia lengvai saugoti visus duomenis vienoje vietoje, įdėti jas į naudingus formatus ir padėti internetinių rinkodaros specialistams atlikti įvairias užduotis.Kai turite elgtis su skirtingais interneto duomenų tipais, galite naudoti tokius įrankius kaip importas. io ir galite jį išsaugoti vienoje duomenų bazėje, taupydami savo laiką ir energiją, ir geresnį savo prekės ženklo ar produkto reklamą internete. Web scraping paslaugų grožis yra tas, kad jie yra tinkinami ir atitinka kliento reikalavimus Source .

December 22, 2017