Back to Question Center
0

Semalt: 4 duomenų surinkimo įrankiai, kurie sutaupys jūsų laiką

1 answers:

Programavimas privalo būti duomenų mokslo dalis. Turite sukurti puikius programavimo įgūdžius, kad rankiniu būdu nuskaityti duomenis. Tačiau kai kurie žmonės negali mokytis skirtingų kodavimo kalbų ir ieškoti tinkamų alternatyvų. Šie duomenų išvalymo įrankiai puikiai tinka neprogramuotojams.

1. "Kimono Labs"

"Kimono Labs" jau seniai buvo. Tai vienas iš geriausių ir įspūdingiausių duomenų surinkimo programų. Ši atvirojo kodo programa pateikiama su 15 dienų bandomąją versiją, bet nemokama versija taip pat yra. "Kimono Labs" susiduria su visais tinklalapiais, pradedant nuo duomenų rinkimo iki jo išbrinkimo, patvirtinimo ir diegimo. "Kimono Labs" taip pat veikia kaip galingas žiniatinklio skaitytuvas ir gali būti naudojamas be jokio kodo. Be to, tai leidžia jums nulaužti didelį skaičių svetainių tuo pačiu metu ir nekenkia kokybei."Kimono Labs" visada yra pirmasis įmonių pasirinkimas, naudojamas duomenims rinkti, vizualizuoti ir organizuoti. Ji taip pat įgyvendina didelės duomenų analizės savo vartotojams, todėl jų darbą lengviau.

2. Importuoti. io

Prieš tai niekada nebuvo taip lengva nuskaityti neprogramuotojų. Tai yra automatizuota žiniatinklio ištraukimo platforma, kurią sukūrė ekspertai, ir teigia, kad iki šiol šiukšlių daug interneto svetainių. Importuoti. Io yra puikus ne tik neprogramuotojams, bet ir duomenų mokslininkams. Šis įrankis automatiškai nustato jums geriausią informaciją prieš pradedant jį apdoroti ir yra įdarbintas ir teksto paieškos ekspertų. Jos hiper parametrai leidžia lengvai pasirinkti be klaidų duomenis ir gauti jį išvalyti norimu formatu.

3. "Facebook" ir "Twitter" API

Socialinės žiniasklaidos ekspertams, naujokams ir neprogramuotojams, "Facebook" ir "Twitter" API yra gana veiksmingos. Jie teikia duomenų naikinimo paslaugas per konkrečias API ir užtrunka tik keletą minučių, kad jūsų duomenys būtų nukirpti norimu formatu. Jis naudoja apibrėžtus šaltinius, norėdami sukurti duomenų rinkinius ir nuskaityti jūsų tinklalapius ne kartą, be jokių programavimo įgūdžių ir techninių žinių. API padeda spręsti įvairias su duomenimis susijusias problemas, aptikti ir redaguoti teksto klaidas ir gauti naudingą informaciją iš vaizdų ir vaizdo įrašų naudotojams.

4. Scraper ("Chrome" plėtinys)

Jei reguliariai naudojate "Google Chrome" ir tai yra jūsų pagrindinė žiniatinklio naršyklė, tiesiog pabandykite "Scraper". Tai yra viena iš geriausių ir efektyviausių duomenų naikinimo programų. Jis pagamintas naudojant mašininio mokymo technologijas ir yra specialiai skirtas neprogramuotojams. Skreperis gali išgauti jums naudingos informacijos ir turi daug neįvykdytų funkcijų. Jo spam aptikimo parinktis leidžia jums atsikratyti šlamšto duomenų ir organizuoti informaciją pagal jūsų poreikius be rašybos ar gramatikos klaidų.Skreperis taip pat padeda analizuoti pastabas ir el. Laiškus, gerai išgauti duomenis ir nustato, ar tai naudinga jūsų verslui, ar ne.

Skirtingai nuo kitų įprastų duomenų surinkimo priemonių, pirmiau išvardytos 4 paslaugos nereikalauja, kad būtumėte techniškai apgalvotos. Be to, jums nereikia mokytis programavimo kalbų, kad gautumėte naudos iš šių duomenų skreperių . Jums tiesiog reikia įdiegti ir aktyvuoti juos, kad gautumėte naudos iš jų parinkčių ir duomenų išbrėžimo funkcijų Source .

December 22, 2017