Back to Question Center
0

"Semalt" siūlo apsvarstyti geriausią nemokamą duomenų nykimo programinę įrangą

1 answers:

Yra įvairių būdų, kaip gauti duomenis iš savo prioritetų tinklaraščių ir svetainių. Kai kurie duomenų surinkimo būdai tinka kūrėjams ir įmonėms, o kiti skirti neprogramuotojams ir laisvai samdomiems vertėjams."Web scraping" yra sudėtingas metodas, kuris paverčia nestruktūrinius duomenis į struktūrizuotą informaciją. Tai įgyvendinama tik tada, kai naudojame patikimą ir autentišką programinę įrangą ir įrankius. Šie įrankiai sąveikauja su svetainėmis ir parodo naudingus duomenis organizuotoje formoje.

1. Gražus sriuba:

Ši "Python" biblioteka skirta suplėšyti XML ir HTML failus. Jei naudojate "Ubuntu" arba "Debian" sistemą, lengva įdiegti "Beautiful" sriuba.

2. Importuoti. Io:

Importas. io yra nemokamas įbrėžimų įrankis, leidžiantis išvalyti duomenis iš sudėtingų ir paprastų svetainių ir tvarkyti jį į duomenų rinkinį.Tai geriausiai žinoma dėl šiuolaikiškos ir patogios sąsajos.

3. Mozenda:

"Mozenda" yra dar viena naudinga ir nuostabi programa "web scraping" , kuri leidžia mums lengviau nuskaityti duomenis ir surinkti turinį iš kelių svetainių. Tai pateikiama tiek nemokamai, tiek mokamose versijose.

4. "ParseHub":

"ParseHub" yra vizualus žiniatinklio grandymo įrankis, kuris padeda nuskaityti ir tekstą, ir vaizdus. Šią programą galite naudoti, norėdami gauti duomenis iš naujienų, kelionių portalų ir internetinių mažmenininkų.

5. Octoparse:

"Octoparse" yra kliento pusės "Windows" šriftų įrankis. Jis gali paversti nestruktūruotus duomenis organizuotu formatu be jokių kodų. Tai gera tiek programuotojams, tiek kūrėjams.

6. CrawlMonster:

"CrawlMonster" yra puiki interneto šveitimo programa, kuri tarnauja tiek kaip grandikliu, tiek interneto naršyklę. Jis yra plačiai naudojamas SEO ekspertų ir leidžia jums nuskaityti svetaines geriau.

7. Connotate:

"Connotate" yra automatinis žiniatinklio šveitimo įrankis. Jums tik reikia prašyti konsultacijos ir pateikti keletą pavyzdžių, kaip norite išgauti savo duomenis.

8. Bendras nuskaitymas:

Bendras nuskaitymas suteikia mums naudingų duomenų rinkinių, kuriuos galima naudoti mūsų svetainių nuskaitymui.Jame taip pat yra neapdorotų duomenų ir išgauti metaduomenis, siekiant pagerinti jūsų svetainės paieškos reitingą.

9. Crawley:

"Crawley" yra automatinė žiniatinklio grandymo ir duomenų ištraukimo paslauga, kuri gali nuskaityti kelias svetaines, paversdama neapdorotus duomenis struktūriškai formatu. Galite gauti rezultatus JSON ir CSV formatuose.

10. Content Grabber:

Turinio Grabber yra viena iš galingiausių interneto šveitimo programinės įrangos. Tai leidžia patogiai kurti atskirus žiniatinklio šlifavimo agentus.

11. Diffbot:

Diffbot yra ir duomenų nuskaitymo įrankis ir interneto naršyklė. Tai jūsų tinklalapiai paverčia API, suteikiant jums geriausius rezultatus.

12. Dexi. Io:

Dexi. Io idealiai tinka profesionalams ir naujokams. Ši "Debesis" žiniatinklio šaudymo programa automatizuoja jūsų duomenis ir per kelias minutes pateikia pageidaujamus rezultatus. Ji pateikiama tiek nemokamai, tiek aukščiausios kokybės versijose, taip pat gali tvarkyti "JavaScript" failus.

13. "Data Scraping Studio":

"Data Scraping Studio" naudoja duomenis iš HTML, XML, PDF dokumentų, taip pat kelis tinklalapius. Šiuo metu ji yra prieinama tik "Windows" vartotojams.

14. FMiner:

FMiner yra vizualinės schemos dizainerio ir web scraping programinė įranga, kuri leidžia kurti projektus su makro įrašymo parinktimi.

15. Grabby:

"Grabby" yra internetinė interneto šveitimo paslauga, kuri gali būti naudojama duomenų nuskaitymui iš el. Pašto adresų ir tinklalapių. Tai naršyklė pagrįsta programa, kuriai nereikia diegti, kad atliktų veiksmus Source .

December 22, 2017