Back to Question Center
0

Interneto turinio skreperis: ar tai geriausias būdas gauti duomenis iš interneto? - Semalt duoda atsakymą

1 answers:

Duomenų iš interneto priėmimas ne visada yra lengva užduotis. Galbūt bandėte viską rasti svetainę, kurioje yra norimų duomenų, bet negalėjote atsisiųsti, kopijuoti ir įklijuoti jo turinio. Tačiau nepasiduoti! Yra keletas išplėstinių būdų gauti duomenis formatu, tinkamu tolesniam manipuliavimui:

  • Galite gauti duomenis iš interneto API (taikomųjų programų sąsajų). Daugelis interneto programų, tokių kaip "Facebook" ir "Twitter", teikia sąsajas, kurios leidžia lengvai pasiekti jų duomenis. Naudojant tokias sąsajas yra gana lengva gauti komercinius ir net vyriausybės duomenis.
  • Taip pat galite išgauti duomenis iš PDF. Tačiau tai gali būti nelengva, nes PDF formatas tinka spausdintuvams. Yra tikimybė, kad galite prarasti duomenų, reikalingų atsisiųsti iš PDF formatu, struktūrą.
  • Yra išplėstas būdas išgauti žiniatinklio duomenis - duomenų gavyba naudojant svetainės turinio grandiklį .

Kodėl verta naudotis svetainės turinio skreperiu?

Atsižvelgiant į besikeičiančio interneto turinio turinio pobūdį ir internetinių platformų sudėtingumą, yra daug puikių priežasčių, dėl kurių turėtumėte apsvarstyti svetainės grandiklio naudojimą norint gauti reikiamą informaciją. Štai trumpa šių priežasčių apžvalga:

  • Nutraukimas į svetainę be kabelio

Greitis apribojimas yra aspektas, kurį reikia atsižvelgti renkantis duomenų gavimo būdą iš tinklo. Praktikoje tai reiškia, kad nustatyti, kiek kartų lankytojas gali pasiekti svetainę, neapsiribojant DDoS (platinamas paslaugos atmetimas. ) ataka. Jei norite kuo geriau išnaudoti savo duomenų gavybos patirtį, naudokite tinkamą interneto turinio skreperį . Dauguma svetainių neapsaugo savo turinio nuo grandiklių, kad galėtumėte gauti reikiamą informaciją be jokių problemų.

  • Palikite anonimiškumą, kol išbringa

Jei norite gauti duomenis iš žiniatinklio privačiai, tai yra geriausias būdas tai padaryti.Interneto turinio grandiklis leidžia jums atlikti paprastus HTTP užklausas be registracijos. Be jūsų slapukų ir IP adreso, nieko kito, kuris jums gali sukelti svetainės administratoriaus.

  • "Web scraping" gauna duomenis, kurie yra lengvai prieinami

"Web scraping" nėra raketų mokslas. Nėra reikalo susisiekti su jokiu organizacijoje arba laukti svetainės, kad atidarytumėte API. Tiesiog išsiaiškinkite keletą pagrindinių prieigos modelių ir jūsų žiniatinklio turinio skreperis atliks likusį darbą.

Galite naudoti interneto grandiklius , kad galėtumėte gauti beveik visų tipų duomenis beveik bet kurioje svetainėje. Todėl tai yra geriausias būdas gauti duomenis iš žiniatinklio, palyginti su kitais duomenų gavybos metodais. Kitą kartą norėdami gauti bet kokius duomenis iš žiniatinklio, naudokite žiniatinklio turinio skreperį, o jūsų darbas bus daug lengvesnis ir įdomus nei bet kada Source .

December 22, 2017