Back to Question Center
0

"Web-Scraping Tutorial" iš "Semalt Expert" neprofesionaliems naudotojams

1 answers:

Šiandien internetas tapo pirmuoju šaltiniu, kuriame dauguma vadovų ir žiniatinklio Ieškotojai ieškojo reikalingų duomenų. Internetas yra didžiulė platforma, ir žmonėms reikia naudoti tinkamus įrankius, norint gauti visą reikalingą informaciją. Vienas iš svarbiausių dalykų yra žinoti, kaip surasti tinkamą duomenų rinkinį. Pavyzdžiui, jie gali norėti išvalyti amatų alaus duomenų rinkinį ir sugebėti vėliau analizuoti rezultatus.

Tačiau, pirma, vartotojai turi žinoti, kaip pradėti savo projektus. Jei nori, jie gali išvalyti amatų alaus duomenų rinkinį iš svetainės naudodami "Python".

"Web Scraping: Effective Extraction Tool"

"Web Scrapping" gali padėti žiniatinklio ieškotojams automatiškai rasti daugybę duomenų iš įvairių tinklalapių visame tinkle. Tai labai veiksminga priemonė, suteikianti konkrečių rezultatų per kelias minutes. Šiandien daugelis pardavimų vadybininkų naudoja šį įrankį, norėdami išgryninti kainas, produktų sąrašus ir dar daugiau. Pvz., Naudotojai gali koduoti interneto grandiklį , kad pateiktų jiems dominančių produktų sąrašą, taip pat jų reitingą iš internetinės parduotuvės svetainės. Tiesą sakant, svetainės išvalymas yra veiksmingas būdas surinkti visus reikiamus duomenis ir pagerinti siūlomų produktų ar paslaugų kokybę.

planavimo bitų

Interneto ieškotojai, kurie nori kurti naudojamų grandiklių logiką, turi parengti savo planus. Pirma, jiems reikia nuspręsti, kokią informaciją jie nori rinkti iš tos ar kitos svetainės. Pavyzdžiui, jie gali norėti išgauti puslapius, kuriuose yra informacijos apie amatų alų. Ir tai nėra didelė problema, nes yra daugybė tinklalapių, kuriuose pateikiama ši informacija.

Patikrinkite HTML kodą

Jei jie nori, kad jų grandiklis surastų visą informaciją apie amatų alų, jiems reikia pažvelgti į specialųjį alaus kodą (HTML) tinklo puslapis. Jie turi nepamiršti, kad dauguma interneto naršyklių siūlo būdą aptikti svetainės HTML kodą tik vienu spustelėjimu. Pavyzdžiui, "Google Chrome" žiniatinklio ieškotojai gali dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti elementą tam tikroje svetainėje ir tada spustelėti "Tikrinti", norėdami pamatyti HTML kodą.

Alus ir alaus daryklos

Alaus daryklos duomenų bazė yra gana paprasta kurti. Interneto nariai tiesiog turi pasirinkti visus atitinkamus stulpelius duomenų rinkinyje, pašalinti bet kokius dublikatus ir tada iš naujo nustatyti. Nustatydami indeksą sukurkite specialų identifikatorių kiekvienai alaus daryklai. Jiems reikės šio identifikatoriaus, kuriant alaus duomenų rinkinį, nes tokiu būdu jie gali susieti kiekvieną alų su konkrečiu alaus daryklos ID. Be to, jie gali sukurti alaus duomenų rinkinį ir pakeisti visus pasikartojančius duomenis apie alaus daryklų, pvz., Pavadinimus ir vietoves. Tada jie gali suderinti kiekvieną alaus daryklą su tam tikro alaus rūšimi.

Naudokite kintamuosius, pvz., Miestas ir valstybė

Per alaus daryklų duomenų rinkinį jie gali kurti stulpelius alaus darykloms, pavyzdžiui, miestą ir valstiją, kurioje yra kiekviena alaus darykla. Jie gali atskirti šiuos du kintamuosius naudodami padalijimo funkciją Source .

December 22, 2017