Back to Question Center
0

Semalt: geriausias žiniatinklio scraperis, norint išgauti internetinius duomenis

1 answers:

Turinio grandymo arba žiniatinklio atliekos speciali programinė ar internetinė programa, skirta kaupti turinį iš svetainės. Išsiurbti kreipiasi į žiniatinklio valdytojus ir kūrėjus, norinčius greitai gauti automatinę prieigą prie informacijos, esančios kitose svetainėse.

Programos turinio pašalinimui

Pašalinimas iš interneto gali būti piktybiškai vykdomas dėl elektroninio pašto rinkodaros, šlamšto ir robokalų naudojimo. Dėl to dauguma žiniatinklio valdytojų nori likti toli nuo jo. Tačiau, jei atliekamas etiškai, žiniatinklio išbrėžimas gali būti labai galingas būdas pasinaudoti įvairiais interneto projektais.

Kaip gali būti panaudota grandinėlė

Pažiūrėkime į visų vietovių viešbučių internetinį katalogą. Jei svetainės kūrėjas nori sujungti kiekvieną viešbutį, jis ar ji turės juos įtraukti į duomenų bazę rankiniu būdu. Šis procesas paprastai trunka dešimtys tūkstančių valandų, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas šalies viešbutis būtų įtrauktas. Naudodamas interneto grandiklį tas pats žiniatinklio valdytojas gali įvesti paieškos užklausas ir automatiškai rinkti duomenis iš įvairių svetainių.

Sukurkite arba nusipirkite interneto grandiklį?

Jei norite, kad būtų naudojamas žiniatinklio šveitimo įrankis, galite sukurti jį iš naujo arba naudoti jau esamą. Dauguma kūrėjų neturi reikiamų įgūdžių, žinių, įrankių ar išteklių, kad sukurtumėte šveitimo įrankį rankiniu būdu. Geros naujienos yra tai, kad internete yra daugybė iš anksto įdėtų skreperių.

"Web Scraping Software"

naudojami metodai ir metodai

Jei ketinate kurti savo skreperį, turite suprasti, kokios technologijos yra susijusios su duomenų rinkimu. Dauguma skreperių yra pagaminta naudojant HTML, naudojant DOM analizę (analizuojant dokumento objekto modelį) filtruoti per HTML, norint išskleisti tik norimą informaciją. Turite identifikuoti duomenų, kuriuos norite įstrigti, dves, intervalus, klases ir sąrašo elementus ir įvesite juos į savo nustatymus.

"Mozenda Scraping Technology"

"Mozenda" skreperis naudoja konkrečią naršyklės nuskaitymo technologiją, kuri atrodytų kaip internetinė naršyklė. Jei norite surinkti reikiamus duomenis, naudokite ją lengvai naršyti svetainės vidinius puslapius. Naudodamiesi "AJAX" ir "Javascript", "Mozenda" nustato navigacijas ir veiksmus, taip pat automatizuoja juos jums Source .

December 22, 2017