Back to Question Center
0

Duomenų iškraipymo verslo vaidmuo. Semalt patarimai

1 answers:

Šiandien daugybė specialistų ir kompanijų naudoja duomenų kaupimąsi. Tai labai vertinama technologija, skirta automatizuoti neorganizuotų žiniatinklio duomenų išgavimą ir konvertuoti juos į valdomą formatą. Duomenų įbrėžimas daugiausia susijęs su URL per robotą ir XPath, CSS, REGEX ar kitais tinkamais būdais, norint gauti norimą informaciją iš tinklalapio. Todėl jis suteikia būdą automatiškai rinkti informaciją iš žiniatinklio.

Šiuo metu yra daug duomenų surinkimo sprendimų - nuo visiškai automatizuotų sprendimų, kurie gali paversti visas svetaines struktūrizuota informacija į ad hoc sistemas, kurioms reikia žmonių pastangų.

Duomenų įbrėžimas turi daugybę programų. Čia yra labiausiai paplitęs web scraping naudojimas versle:

1. Būsenos stebėjimas internete

Vienas svarbiausių duomenų naikinimo aspektų yra tas, kad jį galima nuskaityti verslo profilius ir apžvalgas tinklalapiuose. Gauta informacija gali padėti įvertinti produkto našumą, naudotojo reakciją, elgesį ir pan. "Web scraping" gali nurodyti ir patikrinti dešimtis tūkstančių naudotojų profilių ir jų apžvalgų, kurios gali būti labai naudingos verslo analitikai.

2. Palyginamų svetainių produktų ir kainų duomenų parsisiuntimas

Yra svetainių specifiniai interneto skaitytuvai, kurie nuskaito ir išbringa produktų kainas, aprašus ir vaizdus, ​​kad gautų palyginimui ar priskyrimui reikalingus duomenis. Gauti duomenys apie kainas gali padėti kainų optimizavimui, kuris įrodė, kad gerokai padidina pelno maržas. Elektroninės komercijos pramonėje veikiančios įmonės gali pasinaudoti turimais duomenų naikinimo įrankiais , siekdamos užtikrinti, kad jos laiku pateiktų geriausius tarifus.

3. Klientų analizė ir kūryba

Tai dažniausiai daro nauji kanalai / interneto svetainės, kad suprastų jų auditoriją. Išbrėžti duomenys gali būti naudojami žinant auditorijos elgesį. Dėl kanalo tai gali padėti rodyti tikslines naujienas žiūrovams. Pavyzdžiui, tai, ką žiūrite internete, suteikia elgesio modelį, kurį svetainė gali naudoti, kad sužinotumėte, ką iš tikrųjų mėgstate.

4. Interneto reputacijos valdymas

Šiandien įmonės išleidžia milijonus palaikyti puikų internetinį buvimą, o žiniatinklio įbrėžimas išlieka vienu svarbiausių šio tikslo būdų. Išbrėžti duomenys gali daugiau sužinoti apie jūsų internetinės reputacijos valdymo strategiją, nes tai padeda suvokti auditoriją, kuria tikitės įtakoti, taip pat sričių, kurios gali pakenkti jūsų reputacijai.Naudodami patikimą žiniatinklio tikrinimo programą galite lengvai atskleisti nuomonių lyderius, teksto jausmus, dominančias temas ir demografinius aspektus, tokius kaip amžius ir lytis.Šią informaciją galite pasinaudoti savo pranašumais.

5. Neteisingų peržiūrų nustatymas

Nuomonė dėl nepageidaujamo elgesio arba klaidingų peržiūrų ir nuomonių rašymas klaidinantiems skaitytojams tapo pagrindiniu rūpesčiu žmonėms, kurie priklauso nuo internetinių peržiūrų ir nuomonių skirtingiems tikslams. "Web scraping" gali būti naudingas nuskaitydamas rašytines peržiūras, tikrų tikrinimų tikrinimą ir apgaulingų programų aptikimą bei blokavimą.

Dabartiniame didelių duomenų amžiuje ir didėjančios konkurencijos duomenų nykimo naudojimas yra begalinis. Jūsų įmonė gali rasti bent vieną sritį, kurioje interneto duomenis galima panaudoti pelningai. Taigi duomenų nykimas yra neatskiriama 21-ojo amžiaus verslo dalis Source .

December 22, 2017