Back to Question Center
0

Kaip dominuoti "Amazon" pardavimo reitingų sąraše?

1 answers:

"Amazon" yra didžiausias pasaulyje elektroninės komercijos portalas. Kiekvieną dieną milijonai žmonių pirkia šią platformą, padidina individualių pardavėjų pajamas ir bendrą "Amazon" pelną. Padidinus "Amazon" pardavimų reitingą paieškos rezultatų sąraše, galite žymiai padidinti prekės ženklo matomumą ir padidinti pajamas. Tikriausiai geriausias būdas pagerinti pardavimų reitingą - tai mažmeninės prekybos geriausios klasės produktai už priimtiną kainą. Be to, jūsų produktai visada turėtų būti sandėlyje. Kiti reitingavimo veiksniai, tokie kaip puiki vartotojo paieškos patirtis, greita pristatymas ir pristatymas, priklauso tik nuo jūsų. Šie pagrindai taps pačiais tvariais Amazonės stiprybės metodais.

Tačiau už pirminės prekybinio pikio ribų yra keletas patarimų, apie kuriuos turėtumėte žinoti. Šiame straipsnyje aptarsime metodus, kuriuos turėtumėte stengtis optimizuoti savo strategiją, kaip padidinti savo pardavimų reitingą.

Praktiniai būdai dominuoti "Amazon" pardavimų reitingų sąraše

  • Bendradarbiavimo bendruomenės

norėtumėte padidinti savo pardavimus "Amazon", idealus variantas bus naudoti papildomus srauto šaltinius, pvz., spręsti bendruomenes. "Amazon" pirkėjams yra daug forumų bendruomenių, kurie vertina pasiūlymus ir teikia patarimus kitais atvejais, kai ir gali,. Tokie bendruomenės nariai yra labai geri ieškodami geriausių dalykų už priimtiną kainą. Šie vaikinai ras bet kokias kainodaros klaidas, bet kokias reklamas ir galimybes. Negalima prarasti galimybės parduoti daugiau ir tapti viena iš populiariausių spręstinų bendruomenių nariu. Įsitikinkite, kad jūsų nuolaidos yra pakankamai didelės, kad pirkdami prekes pasidaro įspėjimai. Jei jūsų gaminiai yra aukštos kokybės ir turi gerą kainą, galėsite pastebėti didelį ir greitą pardavimo spąstai.

  • Produktų paieška hacks

Kaip jūs tikriausiai pastebėjote, geriausiai parduodami produktai visada pateikiami "Amazon" paieškos rezultatų puslapio TOP. Tai gali būti paaiškinta "Amazon" pagrindiniu tikslu padidinti pajamas. Taigi, kuo geriau jūsų rezultatai bus parduoti, tuo didesnis rodomas paieškos rezultatuose, o vėliau padidės pardavimai. Pagal "Amazon" reitingavimo algoritmo taisykles, kiekvieno produkto vieta paieškos rezultatuose skaičiuojama pagal terminą. Taigi, net jei jūsų daiktas yra aukštas jūsų kategorijoje, tai nereiškia, kad jis bus įtrauktas į "Amazon TOP" ieškoti susijusių terminų.

Norėdami pakeisti šią situaciją ir teigiamai paveikti jūsų "Amazon" pardavimų reitingą paieškos rezultatų sąraše, turite naudoti praktinius būdus, kaip sugadinti pardavimo reitingą. Leiskite mums aptarti kai kuriuos iš jų.

Svarbiausias Amazonės optimizavimo kampanijos aspektas yra raktinių žodžių tyrimas. Jums reikia rasti tinkamus ir didelės apimties ilgus uodegų raktažodžius, kuriuos pirkėjai naudoja, norėdami tiksliai surasti jūsų produktą. Šiuos duomenis galite gauti naudodami "Amazon" pardavimo centrinę programą arba "Amazon Retail Analytics". Be to, jei reikia, "Google Trends" galima naudoti žiniatinklio paieškos duomenis kaip silpną įgaliojimą. Kai sudarysite atitinkamų paieškos terminų sąrašą, jums reikės atlikti "Amazon" tyrimus, susijusius su didelės apimties sąlygomis. Raskite savo produktą paieškos rezultatų puslapyje, spustelėkite išsamios informacijos puslapį ir nusipirkite. Dar kartą ir vėl, kol nepastebėsite pirmųjų patobulinimų. Šios strategijos poveikis priklausys nuo daugybės veiksnių, pvz., Produkto sąnaudų struktūros, suderinto susitarimo su "Amazon". tt.

  • Pardavėjo energijos kuponai

"Amazon" kuponus galima rasti "Amazon". Tai gali būti naudinga reklamos priemonė dėl įvairių priežasčių. Vendor Power Kuponai yra populiari tarp klientų. Štai kodėl jie gali teigiamai paveikti jūsų prekės ženklo reklamą ir pardavimų reitingą. Galite susidurti su jais "Gold Box" ar sandėliuose. Yra keletas bendrų kuponų, kad galėtumėte patobulinti savo prekės ženklą, net jei nulinis pardavimo greitis.

Paprastai juos naudoti ir valdyti, nes jūs galite sukurti pardavėjo energijos kuponus patys pardavėjui centrinėje. Be to, jūs galite visiškai kontroliuoti savo biudžetą. Kuponai išsijungia iškart, kai biudžetas išnaudojamas. Dar vienas privalumas yra tai, kad pardavėjo galios kuponai nereikalauja didelių investicijų. Galite finansuoti nuolaidas ir sumokėti už išpirkimo mokestį.

  • Asmeninis tinklas

Norėdami padidinti savo pardavimus ir pagerinti produktų pardavimo reitingą Amazonės paieškos rezultatų sąraše, galite tiesiog sukurti savo tinklą. Kuo daugiau pasiūlymų turėsite, tuo aukštesnį jums reitinguos Amazonės paieška. Taigi, galite padidinti asortimentą pardavimo, gaunant daugiau bendrų pardavimų. Visų pirma galite užmegzti ryšius su savo draugais ir artimaisiais, norėdami nusipirkti savo daiktus. Jūs taip pat galite praleisti šiek tiek pinigų sau ant daiktų ir tiesiog dovana jiems žmonėms. Tokiu būdu gausite rutulį.

  • Socialinės žiniasklaidos priemonės ir dienoraščiai

Socialinės žiniasklaidos platformos gali būti papildomi jūsų "Amazon" produktų srauto šaltiniai. Štai kodėl sukurkite savo sąskaitas populiariose socialinėse platformose, tokiose kaip "Facebook", "Instagram", "Twitter" ir "Pinterest". Šiuose puslapiuose turėtų būti pateikiami jūsų produktai ir įdarbinami vartotojai. Įsitikinkite, kad įdėjote nuorodą į "Amazon" įrašą puslapio antraštėje. Norint išlaikyti pasekėjų veiklą, turite reguliariai atnaujinti informaciją savo žiniasklaidos sąskaitose.

Tikslinga sukurti reguliarų dienoraštį, skirtą jūsų produktams. Padarykite save atpažįstamu ekspertu, sukurdami įdomius ir moksliškai pagrįstus turinio kūrinius. Be to, galite palikti savo komentarus kitais susijusiais tinklaraščiais ar diskusijų forumuose. Veiksmingas būdas pagerinti jūsų prekės ženklo žinomumą - tai svečio skelbimas. Norėdami sutaupyti laiko asmeniniam tinklaraščių paleidimui ir reklamai, galite bendradarbiauti su savo nišą, nors ir įtakojančius.

dar vienas kūrybiškas būdas išplėsti savo prekės ženklo matomumą internete yra gauti reklamą savo "Amazon" produktams. Galite kurti spaudos pranešimus ar straipsnius ir siųsti juos naujienų organizacijoms savo rinkos nišoje. Jei turite tam tikrų kontaktų su žiniasklaidos kanalais, pvz., Televizija, laikraščiais ir kt. , galite paprašyti jų pateikti savo produktus. Priešingu atveju, galite atsiskaityti už savo produktų reklamą internetinėje laikmenoje su nuoroda į jūsų "Amazon" puslapį Source .

December 22, 2017