Back to Question Center
0

Susipažinkite su žinomiausiu turinio kasyba ir interneto duomenų šveitimo įrankiais, kurie sutaupys mūsų laiką - Semalt apžvalga

1 answers:

Web scraping įrankiai yra skirti rinkti prasmingą informaciją iš svetainių. Jie atlieka savo funkcijas Java, C + +, Python, Ruby, taip pat kitų programavimo kalbų. Kai kurios iš interneto šveitimo ir turinio kasybos tarnybų yra pakankamai šaunios, kad per kelias sekundes gautų tikslius ir be klaidų duomenis. Kai kurie iš labiausiai neįtikėtinų programų buvo aptarti žemiau:

1. Screen Scraper

Tai yra vienas geriausių ir žinomiausių turinio paieškos įrankių tinkle. Ekranas Scraper sprendžia daug užduočių, susijusių su tiksliu duomenų gavyba ir navigacija. Jūs galite naudoti šį įrankį tik tada, kai turite pakankamai žetonų ar programavimo įgūdžių. Programinės įrangos paleidimas yra pats paprastumas. Jums tik reikia atsisiųsti ir suaktyvinti, pridėti tarpinį serverį ir pradėti įrašyti veiksmų sąrašą. Šis įrankis sukurs skirtingus ištraukimo modelius naudodamas kodus ir dirbs su "JavaScript" ir HTML. Geriausia "Screen Scraper" funkcija yra tai, kad ji yra paprasta naudoti ir gali būti patogiai išbandyta naudojant "Citrix" platformą. Iš esmės ši paslauga padeda mums parašyti paprastus scenarijus ir leidžia atsisiųsti išgautą informaciją teksto, "Excel" ir CSV formatuose.

2. Importuoti. io

Tai yra viena iš labiausiai naudingų ir neįtikėtinų duomenų ištraukimo paslaugų, kuri sutaupys mūsų laiką. Importuoti. io yra išsami, nemokama darbalaukio programa, kuri padeda išvalyti naudingus duomenis iš neriboto skaičiaus svetainių ir tinklaraščių. Ši paslauga elgiasi su mūsų tinklalapiais kaip potencialiu duomenų šaltiniu, norint generuoti API. Tai taupo laiką ir tinka įmonėms ir didelėms įmonėms. Importuoti. io neapdoroja anksčiau apdorotų puslapių. Vienintelis importo trūkumas. Io yra tas, kad jis negali naršyti iš vienos svetainės į kitą. Tai reiškia, kad turėsite įterpti URL, kuriuos norite išgauti duomenis rankiniu būdu.

3. Uipath

Tai atnaujinta duomenų naikinimo paslauga. "Uipath" specializuojasi naudotojų duomenų ir kalnakasybos turinio išvalymui. Jis vienu metu gali atlikti kelias užduotis ir tinka tiek programuotojams, tiek ne-programuotojams. Be to, ši programa turi puikias puslapio navigacijos funkcijas ir gali nuskaityti PDF failus, pasiekti norimus rezultatus ir sutaupyti laiko duomenų ištraukimui. Jums tik reikia atidaryti vedlį, paminėti URL, į kurį norite išvalyti duomenis, ir Uipath pradės vykdyti savo funkcijas. Ši programa lengvai kasa per blykstę ir per keletą minučių jums suteiks skaitymo ir keičiamo dydžio duomenis. Galite gauti netvarkingus CSV ir Excel dokumentus. Kadangi "Premium" programa, "Uipath" nebus tinkama steigėjams, nes ji yra mažai brangi.

4. "Kimono Labs"

"Kimono Labs" yra pirmasis programuotojų, žurnalistų, laisvai samdomų vertėjų, žiniatinklio valdytojų, įmonių ir ne techninių asmenų pasirinkimas. Tuo pačiu metu ji atlieka kelis duomenų kaupimo ir turinio užklausų uždavinius. Šį įrankį įjungia tiesioginė duomenų ištraukimo funkcija, leidžianti peržiūrėti arba stebėti duomenų kokybę, kol ji išbringa. Be to, "Kimono Labs" suderinama su beveik visomis žiniatinklio naršyklėmis ir operacinėmis sistemomis. Ji nesiūlo jokio puslapio navigacijos įrenginio, ir jums reikės praleisti šiek tiek laiko treniruoti "Kimono" laboratorijas, kol duomenys bus ištraukti pageidaujamu formatu Source .

December 22, 2017