Back to Question Center
0

Pašalinimo patarimai iš "Semalt"

1 answers:

Node. js yra atviro kodo aplinka, skirta vykdyti "JavaScript" kodus. "PayPal", "LinkedIn", "Microsoft", "GoDaddy", "Yahoo", "IBM" ir "Cisco Systems" yra labiausiai žinomi verslo vartotojai. Pastaraisiais mėnesiais buvo įdiegta pora "Node" duomenų ištraukiklių, tačiau labiausiai žinoma yra "Product Scraper".

Produkto grandiklis tinka elektroninės komercijos svetainėms ir įbrėžimams gauti informaciją iš "BestBuy", "Walmart", "eBay", "Target" ir "Amazon" kaip svetainės. Šis įrankis suteikia mums tikslią informaciją apie produktą, įskaitant jo pavadinimą, apibūdinimą, vaizdą ir kainą. Be to, Produkto grandiklis turi paprastą naudoti API ir gali būti lengvai integruotas į bet kurią naršyklę.

Produkto grandiklis kaip tinkama duomenų gavybos priemonė:

Jei neseniai sukūrėte elektroninės komercijos svetainę, galbūt norėsite surinkti informaciją apie savo konkurentus ir tiekėjus, jų produktai, kainos ir nuotraukos. Jūs galite lengvai palyginti įvairias elektroninės prekybos svetaines, tokias kaip "Amazon", "Walmart" ir "eBay", ir gauti naudingos informacijos naudodami "Product Scraper". Šis įrankis yra unikalus, nes jis padeda palyginti skirtingas elektroninės komercijos svetaines, gauti produktų sąrašus, vaizdus, ​​apžvalgas ir informaciją apie kainas. Skirtingai nuo kitų įprastų įrankių, produktų surinkėjas gauna duomenis, nuskaitydamas ir lyginant skirtingus tinklalapius internete ir gauna išsamią informaciją apie pardavėjus ir tiekėjus. Taigi galime pasakyti, kad "Product Scraper" yra e-komercijos svetainių stuburas.

Naudokite produktų grandiklį, kad galėtumėte stebėti konkurentų kainas ir paslaugas:

Visiems parduodant skirtingus produktus internetu konkurencingomis kainomis visada buvo sunku. Kartais vartotojai painioja apie skirtingų produktų kainų svyravimus internete. "Amazon" ir "eBay" stengiasi išlaikyti gerą kainą ir siekti pritraukti daugiau klientų. Pradedant, labai svarbu gauti informacijos apie gaminį. Naudodami produktų grandiklį, galėsite lengvai palyginti skirtingų produktų kainas ir optimizuoti savo svetainę. Pvz., Jei norite gauti duomenis iš kelionių portalų ar elektroninės komercijos kompanijų, turėtumėte iš karto pabandyti "Product Scraper". Šis įrankis surinks, tvarkys ir išskirs jūsų duomenis realiuoju laiku.

Naudokite produktų grandiklį, kad įvertintumėte rinkos tendencijas:

Elektroninės komercijos svetainės ir internetinės įmonės reguliariai stebi savo partnerius. Pavyzdžiui, "Amazon" stebi dabartines rinkos tendencijas ir renka informaciją apie "BestBuy" ir "Walmart" produktus ir paslaugas. Be to, ji palygina jų kainas ir produktus su savo asortimentu. Produkto grandiklis suteiks jums tokios pat informacijos. Šis įrankis padės įveikti įžvalgas ir pateiks jums gerai išgautus jūsų verslo duomenis. Be to, ji pateikia informaciją apie tai, kaip jūsų konkurentai siunčia savo produktus ir kokios nuolaidos siūlomos internete.

Produktų surinkėjas gauna tikslią informaciją apie tiekėjus:

Elektroninės komercijos svetainėse ir prekybos vietose yra šimtai aktyvių tiekėjų. Su "Product Scraper" galite rinkti informaciją apie daugelį tiekėjų ir palyginti jų produktus bei kainas. Taip pat galite ištraukti duomenis iš "Amazon" ir "eBay" ir atitinkamai galite nuskaityti tinklalapius. Interneto svetainių kūrėjai ir programuotojai gali sukurti mastelio keitimosi tarnybas su produktų surinktuvu ir lengvai atlikti kelias užduotis Source .

December 22, 2017