Back to Question Center
0

"Semalt" pristato keturis puikius priedus, kurie gali ištrinti žiniatinklio puslapius

1 answers:

GitHub yra pažangi web scraper programa; jis dažniausiai naudojamas kompiuteriniams kodams ir siūlo šaltinio kodo valdymo (SCM) funkcijas savo vartotojams. Tai leidžia jums pasiekti daugybę tinklalapių ir išvalyti juos pagal jūsų poreikius. "GitHub" siūlo planus tiek asmeniniam naudojimui, tiek nemokamoms saugykloms. Naudodami šį įrankį galite atlikti daugybę duomenų ištraukimo užduočių. "GitHub" teigė, kad išgaruoja daugiau kaip 40 milijonų interneto puslapių, o beveik 10 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

Keturi įskiepiai tinklalapių išvalyti:

1. "Google Plus" autorystė:

"Google Plus" autorystė yra "WordPress" papildinys su daugybe funkcijų ir galimybių. Su juo galite nuskaityti tiek daug tinklalapių, kiek norite. Pirma, jūs turite aptikti ir identifikuoti svetaines, kurias norite nuskaityti. Kitas žingsnis yra paryškinti duomenis arba įterpti svetainės URL ir tegul šis įskiepis atlieka savo funkcijas. Jis gali būti integruotas su "GitHub" ir išvalyti iki penkių tūkstančių tinklalapių per valandą, nepakenkiant kokybei. Be to, šis įskiepis leidžia mums pridėti G + profilio nuotraukas paieškos rezultatams, suteikti autorių skirtingiems autoriams ir patvirtinti jų autentiškumą. Ji turi patogią sąsają ir gali išgauti jums patogius, lengvai nuskaitomus ir keičiamus duomenis.

2. "Feed Delay":

"Feed Delay" yra vienas iš geriausių "WordPress" papildinių. Tai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms ir gali išvalyti tiek tinklalapius, kiek norite. Be to, "Feed Delay" perima turinį, įbrandžia jį ir paskelbia jį tinkamai priskyrimo dėka savo robotus ir skaitytuvus, kad tai būtų įmanoma.Nuo pat pradžių "Feed Delay" sėkmingai išvalo daugiau nei tris milijonus tinklalapių, o šis skaičius kasdien auga.

3. Pašarų skreperis Pranešimas:

Iškraipymas ir duomenų išgavimas daugiausia atliekamas su robotais arba robotais, be jokios žmonių peržiūros. Naudodami "Feed-Scraper Message" galite ne tik išvalyti norimus tinklalapius, bet ir nuskaityti svetainę ir pagerinti savo paieškos sistemos reitingus.Jis gali būti integruotas į jūsų "GitHub" programinę įrangą ir tinka įmonėms, programuotojams ir žiniatinklio valdytojams.

4. Copyright Free plugin

Tai dar vienas puikus WordPress įskiepis, turintis daug funkcijų. Naudodami "Copyright Free" galite nuskaityti tiek tinklalapius, kiek norite. Šis įskiepis pateikia sertifikatą, rodantį, ar kas nors piktnaudžiauja turiniu. Jis yra suderinamas su visomis "WordPress" svetainėmis ir privačiais tinklaraščiais, be to, jis gauna gerai struktūruotus duomenis. Be to, jums nereikės turėti programavimo ar kodavimo įgūdžių ir galėsite pasinaudoti šia paslauga bet kuriuo metu ir bet kur.

"GitHub" platformos kūrimas prasidėjo 2007 m. Spalio mėn. "GitHub" projektus galima pasiekti arba manipuliuoti Git komandų eilutės sąsaja. Tai leidžia mums naršyti viešąsias saugyklas svetainėje ir patogiai atlikti įvairias užduotis. Pirmiau minėti papildiniai gali išvalyti duomenis iš RSS, socialinės žiniasklaidos svetainių, naujienų parduotuvių, kelionių portalų ir privačių tinklaraščių. Turėtumėte sukurti asmeninę paskyrą, kad būtų galima nuskaityti duomenis pageidaujamu formatu, tačiau viešosios saugyklos naršomos ir atsisiųstos be jokios paskyros Source .

December 22, 2017