Back to Question Center
0

Semalt: geriausios ekrano scraper paslaugos įmonėms

1 answers:

Ekrano grandiklis yra pažangi paslauga, kuri padeda išgauti duomenis iš skirtingų svetainių. Tai iš esmės pateikiama dviem leidimais: pagrindiniais ekranais ir profesionaliais ekrano grandikliais. Pagrindinis ekrano grandiklis tinkamas pradedantiesiems ir laisvai samdantiems vertėjams, o profesionalus leidimas yra geras įmonėms ir geriausiems prekių ženklams. Ekrano grandiklis susideda iš tarpinio serverio ir tvarko tiek HTTP, tiek HTTPS užklausas. Jame yra įterptųjų scenarijų varikliai ir jie gali būti naudojami su "ColdFusion", "PHP" ir "Java". Toliau paminėtos žymiausios ekrano grandymo paslaugos duomenų surinkimui .

Duomenų grandiklis ("Chrome" plėtinys):

Duomenų grandiklis yra išsami ir naudinga grandymo programa. Tai daugiausia ištraukia informaciją iš sąrašų ir lentelių ir importuoja duomenis į XLS, JSON ir CSV formatus. Jos mokama versija tinka įmonėms, ir jums nereikia jokių programavimo įgūdžių, kad gautumėte naudos iš šio įskiepio. Jums reikia pridėti šį įskiepį prie "Chrome" naršyklės ir pradėti nuskaityti duomenis iš norimų tinklalapių.

Web scraper ("Firefox" plėtinys):

Interneto naršyklė yra naudinga "Firefox" vartotojams ir leidžia kurti svetainių schemą. Naudodamiesi šia paslauga, galite lengvai nuskaityti svetainę ir pagerinti savo paieškos sistemos reitingą ne kartą. Tiesiog pridėkite šį plėtinį prie "Firefox" ir lengvai išgaiskite duomenis iš dinaminių svetainių. Tai nemokama programa, tinkanti pradedantiesiems.

Scrapy:

"Scrapy" yra dar viena ekrano įbrėžimo paslauga, ištraukianti duomenis iš PDF failų, tinklalapių, privačių tinklaraščių ir vaizdų. Jis paverčia jį pageidaujamu formatu ir suteikia jums tvarkingų ir švarių rezultatų. Jūs tiesiog turėtumėte paryškinti duomenis, kuriuos norite išskleisti, ir spustelėkite parinktį "išbrėžti", kad pradėtumėte. "Scrapy" žinomas dėl savo patogios sąsajos, o jūs galite pridėti naujų stulpelių naudojant "JQuery" ir "XPath". Jūs taip pat galite kopijuoti arba eksportuoti duomenis į Google Docs ir XSL failą patogiai.

Octoparse:

Octoparse yra geriausiai žinomas dėl jo patogios sąsajos ir yra galingas ekrano šveitimo paslauga. Jis tvarko tiek statines, tiek dinamiškas svetaines su slapukais, "AJAX" ir "JavaScript". Duomenis galite lengvai atsisiųsti į kietąjį diską ir tuo pačiu metu sukurti skirtingus įbrėžimo uždavinius. "Octoparse" taip pat gali tvarkyti slaptažodžiu apsaugotas svetaines ir puslapius, kuriuose pateikiami puslapiai. Naudodami šį įskiepį galite atlikti didžiąją dalį užduočių ir gauti informaciją per Octoparse API.

Visual Scraper:

Visual scraper yra dar viena puiki ekrano šveitimo paslauga su išsamiu taško ir spustelėjimo sąsaja ir naudojama rinkti duomenis iš skirtingų tinklalapių. Galite lengvai gauti reikiamus duomenis iš norimų svetainių ir eksportuoti išgautą informaciją kaip CSV, JSON, SQL ir XML failus. Tai tinka Windows vartotojams ir leidžia jums išvalyti duomenis iš iki 40 000 interneto puslapių per dieną. Visual scraper gali lengvai rinkti informaciją iš vaizdo įrašų ir vaizdų bei įbrėžimų pagal jūsų poreikius. Ši programa yra nemokama ir mokama versijose ir tinka įmonėms ir didelėms įmonėms.

Visos šios ekrano įbrėžimo paslaugos suteikia jums skaitomą ir keičiamo dydžio duomenis ir gali vienu metu atlikti kelias užduotis, taupydamos jūsų laiką ir energiją Source .

December 22, 2017