Back to Question Center
0

Semalt: "WebSundew Web Scraping" programinė įranga. Savybės ir sistemos reikalavimai iš pirmo žvilgsnio

1 answers:

Pašalinimas iš interneto reiškia rinkti duomenis iš svetainių ir išvalyti juos pagal vartotojo reikalavimus. Ši sritis nuolat vystosi, todėl yra naujų tipų programinės įrangos. "Web scraping" dabar tapo efektyviausiu ir lengviau išgauti naudingą informaciją iš įvairių tinklalapių. "WebSundew" yra galingas ir visapusiškas žiniatinklio atliekų įrankis, kuris padeda išgauti duomenis dideliu greičiu ir našumu. Naudodamiesi "WebSundew", galite lengvai užfiksuoti didelį duomenų kiekį ir paversti jį pageidaujamu formatu.

WebSundew - tinka įmonėms ir įmonėms:

WebSundew tinka įmonėms (e-commerce, internetiniai mažmenininkai, nekilnojamojo turto agentūros, IT departamentai) ir programuotojai. Galite lengvai nukreipti norimus duomenis, surinkti ir saugoti JSON ar CSV formatuose. "WebSundew" yra keturių skirtingų versijų: "Lite", "Professional", "Enterprise" ir "Standard".

Jūs galite pasirinkti versiją pagal jūsų poreikius ir lūkesčius. Pavyzdžiui, "Lite" versija tinka pradedantiesiems ir laisvai samdantiems vertėjams, o "Professional" versija puikiai tinka didelėms įmonėms. Geriausia tai, kad "WebSundew" importuos reikalingus duomenis į "Excel" failus ir išgirs vaizdus bei tekstinius dokumentus.

WebSundew - produktyvi ir nuostabi paslauga:

Jei vertina didelį darbo našumą ir žino, kaip skaičiuoti pinigus, nieko negalime padaryti be "WebSundew". Tai labai produktyvi ir gerai išmananti paslauga, kuri kopijuoja ir įklijuoja duomenis ir įbrėžimus pagal jūsų poreikius. Jūs galite ištrinti informaciją iš dinamiškų ir pagrindinių svetainių, nesukeliant kokybiškų problemų.

Norėdami įvertinti jo efektyvumą, tiesiog reikia atsisiųsti ir įdiegti "WebSundew". Naudodamiesi šia žiniatinklio grandiklio , galite aplankyti meta aprašymus, meta pavadinimus ir svetainės raktinius žodžius akimirksniu.

"WebSundew" tvarko bet kokį žiniatinklio turinį be scenarijų:

"WebSundew" yra vienintelis įrankis, kuris gali tvarkyti žiniatinklio turinį be scenarijų. Šis įrankis puikiai tinka neprogramuotojams ir ne koduotojams, todėl jums nereikia jokių programavimo įgūdžių, kad gautumėte naudos iš to. Vietoj to, "WebSundew" jums padeda kurti šabloną be jokios kodo eilutės ir lengvai ištraukia HTML dokumentus. Rezultatai išsaugomi CSV, XML ir skaičiuoklės formatuose. Tokios duomenų kaupimosi įrankio įmonės gali pasinaudoti tokiomis įmonėmis kaip finansų ir bankų skyrius, nekilnojamojo turto agentūros ir mažmenininkai.

Sistemos reikalavimai:

Naudodami "WebSundew" naudotoją turėtumėte turėti vieną iš šių sistemų:

  • 1. Operacinės sistemos reikalavimai: Windows 7 / Vista / XP / 2000
  • 2. RAM: 512 MB
  • 3. Procesorius (CPU): Athlon 1000 MHz arba Pentium III

WebSundew vartotojo sąsaja:

WebSundew yra geriausiai žinomas dėl savo patogios sąsajos, kuri padeda jums atsisiųsti kokybiškus vaizdus į jūsų sistema. Jis gali lengvai apdoroti "Web 2". 0 svetaines ir išgauti informaciją iš vietinių HTML šaltinių. Atsisiųskite nemokamą versiją ir bandykite "WebSundew" per 15 dienų, kad būtumėte tikri dėl jo kokybės. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, jums nebus įmanoma naudoti "WebSundew", todėl turėsite nusipirkti aukščiausios klasės versiją. Galite išvalyti iki 100 tinklalapių su bandomąją versiją, tada programinė įranga nustoja veikti ir reikalauja, kad jūs mokėtumėte kažką nuo 20 iki 70 JAV dolerių. Trumpai tariant, "WebSundew" yra puikus duomenų ištraukėjas ir interneto naršyklė Source .

December 22, 2017