Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas paaiškina, kaip išgauti duomenis iš svetainės

1 answers:

Web išbrinkimas, taip pat žinomas kaip interneto duomenų ištraukimas, yra informacijos ištraukimo būdas iš interneto. Priemonės žiniatinklio išbrėžimams suteikia prieigą prie svetainių naudojant "Hypertext Transfer Protocol" ir mums lengviau išgauti duomenis iš kelių tinklalapių. Jei norite rinkti ir nuskaityti informaciją iš konkrečių tinklalapių, galite išbandyti šiuos žiniatinklio laužo programinę įrangą.

1. 80 kojų

Tai vienas iš geriausių duomenų ištraukimo įrankių. 80 kojų garsėja patogia vartotojo sąsaja. Ji apskaičiuoja ir struktūrizuoja duomenis pagal jūsų poreikius. Jis per kelias sekundes surenka reikiamą informaciją ir vienu metu gali atlikti įvairias užduotis. 80 kojų yra pirmas "PayPal", "MailChimp" ir "Facebook" pasirinkimas.

2. Spinn3r

Naudodamiesi Spinn3r, galime gauti duomenis ir ištrinti visą svetainę patogiai. Šis įrankis ištraukia duomenis iš socialinės žiniasklaidos svetainių, naujienų agentūrų, RSS ir ATOM sklaidos kanalų bei privačių tinklaraščių. Duomenis galite išsaugoti JSON arba CSV formatuose. Spinn3r sugadina duomenis daugiau nei 110 kalbų ir pašalina šlamštą iš jūsų failų. Jo administravimo konsolė leidžia mums valdyti robotai, o visa svetainė yra nukopijuojama.

3. ParseHub

ParseHub gali išvalyti duomenis iš svetainių, naudojančių slapukus, peradresavimus, JavaScript ir AJAX. Ji turi išsamią mašininio mokymo technologiją ir patogią sąsają. "ParseHub" atpažįsta jūsų žiniatinklio dokumentus, jas įbranda ir pateikia pageidaujamą formatą. Šis įrankis gali būti naudojamas "Mac", "Windows" ir "Linux" naudotojams ir vienu metu gali apdoroti iki keturių tikrinimo projektų.

4. Importuoti. io

Tai viena iš geriausių ir naudingiausių duomenų šveitimo programinės įrangos. Importuoti. Io garsėja naujausiomis technologijomis ir tinka programuotojams ir neprogramuotojams. Tai sugeria duomenis iš kelių tinklalapių ir eksportuoja juos į CSV ir JSON formatus. Per valandą galite nuskaityti daugiau nei 20 000 tinklalapių ir importuoti. io siūlo nemokamą programą "Windows", "Linux" ir "Mac" naudotojams.

5. Dexi. io

Jei ieškote ištraukti visą svetainę, turėtumėte pabandyti "Dexi". io. Tai yra vienas iš geriausių ir naudingiausių duomenų skreperių ir skaitytuvų. Dexi. Io taip pat žinomas kaip Cloud Scrape ir gali dirbti šimtus puslapių per minutę. Jo naršyklinis leidimas sukuria tikrintojus ir ištraukia duomenis realiuoju laiku. Kai duomenys bus išgauti, galite jį įrašyti į langelį. tinkle arba "Google" diske arba tiesiogiai atsisiųskite į standųjį diską.

6. "Webhouse". Io

Tai naršyklės pagrindu sukurta programų struktūra ir patogiai organizuoja jūsų duomenis. "Webhouse". Io yra geriausiai žinomas dėl savo duomenų nuskaitymo savybių ir mašininio mokymosi technologijos. Naudodamiesi šia paslauga, galite nuskaityti didelį duomenų kiekį iš skirtingų šaltinių viename API. Jis sugeba valandas nuskaityti tūkstančius tinklalapių ir nekenkia kokybei. Duomenys gali būti eksportuojami į XML, JSON ir RSS formatus.

7. Visual Scraper

Tai naudinga ir patogi duomenų ištraukimo programinė įranga. Naudodami Visual Scraper galite gauti duomenis realiuoju laiku ir gali eksportuoti į formatus, tokius kaip JSON, SQL, CSV ir XML.Tai geriausiai žinoma dėl savo sąsajos su taškais ir paspaudimais ir gali nuskaityti tiek PDF, tiek JPG failus Source .

December 22, 2017