Back to Question Center
0

"Semalt": duomenų nykštimas naudojant Javascript

1 answers:

Kaip CSS ir HTML, JavaScript padeda išvalyti duomenis keletą minučių ir reguliariai teikia naudingą informaciją programuotojams ir kūrėjams. Daugelyje svetainių ir tinklaraščių naudojamas "JavaScript". "JavaScript" varikliai yra įdiegti įvairiose žiniatinklio scraping programose ir sistemose ir turi daug funkcijų. Garsiausios sistemos aptariamos toliau.

1. "Kimono Labs":

Kad galėtumėte pasinaudoti "Kimono Labs", turite išmokti C + + ir "JavaScript". Tai garsus žiniatinklio laužas , tinka programuotojams ir kūrėjams. "Kimono" valdoma daugybe funkcijų ir taupo mūsų duomenis, netrukdydami. Kai įdiegsite ir įjungsite, "Kimono Labs" gali nuskaityti duomenis per kelias minutes ir pateikti tikslius rezultatus. Ji atsisiųs informaciją CSV ir JSON formatuose ir naudoja API, kad kurtų ir saugotų kokybiškus tinklalapius. "Kimono" veikia gana greitai ir gali patogiai nuskaityti duomenis iš apsipirkimo svetainių ir RSS.

2. JSON Frame:

Naudodamiesi "JSON Frame", galite išgauti duomenis iš JSON ir CSV failų. Taip pat patraukia informaciją iš HTML dokumentų ir PDF rinkmenų. Be to, galite naudoti šią "JavaScript" sistemą naršyti įvairiais tinklalapiais. Jis atlieka savo užduotį greitu laiku ir labai tiksliai, taupydamas laiką ir energiją.

3. Ekrano skreperis:

Naudodami ekrano grandiklį, galite atlikti įvairias sudėtingas užduotis, įskaitant tikslią duomenų ištraukimą, tik per tris minutes. Šiandien yra viena iš geriausių ir išsamiausių "JavaScript" sistemų. Ekrano grandiklis gali būti naudojamas tik tada, kai turite puikių programavimo įgūdžių ir pakankamai žinių apie "JavaScript", "Python" ir C + +. Be to, turėtumėte turėti pagrindinių žinių apie XML ir HTML, kad gautumėte naudos iš šios sistemos. Tai ištrina informaciją iš HTML dokumentų, ir jūs galite išbandyti šią paslaugą naudodamiesi "Citrix" ar kita panašia platforma. Kai atsisiųsite ir įdiegsite, "Screen Scraper" tvarkys kelias užduotis tuo pačiu metu. Tai tinka tiek mažoms, tiek vidutinėms įmonėms. Jums reikia tiesioginių kodavimo įgūdžių, kad geriau panaudotumėte šią sistemą.

4. Uipath:

Ši "JavaScript" sistema specializuojasi kuriant įvairią automatizavimo programinę įrangą ir tinka įmonėms ir žiniatinklio valdytojams."Uipath" taip pat naudoja ne koduotojus, todėl jums nereikia mokytis jokios kitos programavimo kalbos nei "JavaScript". Kai kurios jos išskirtinės savybės yra puslapių naršymas, nuskaitymas PDF rinkmenose ir kasimas per blykstę. Jums tik reikia atidaryti vedlį ir paryškinti informaciją, kurią norite nuskaityti. "Uipath" išgaus duomenis pagal jūsų poreikius ir lūkesčius. Mes norime, kad galėtume pridėti daugybę tinklalapių.

5. Importuoti. io:

Tai nemokama darbalaukio programa, kuri padeda nuskaityti informaciją iš norimų tinklalapių. Importuoti. Io yra išsami "JavaScript" sistema, tinkama įmonėms, programuotojams ir neprogramuotojams. Tai yra ne tik duomenų įbrėžimas r, bet ir skaitytuvas, kuris per tris minutes gali įstrigti iki dviejų tūkstančių tinklalapių Source .

December 22, 2017